Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Jak udźwignąć wciąż rosnące ceny energii? Zamiast radykalnie zmniejszać jej zużycie warto zdecydować się na skuteczniejsze i praktyczniejsze rozwiązania, a do takich należy fotowoltaika. Panele słoneczne stanowią dodatkowe źródło darmowego prądu, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców, firm i instytucji z Dąbrowy Górniczej. Jeśli również Ciebie interesuje instalacja solarna, zleć nam jej montaż w atrakcyjnej cenie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Dąbrowa Górnicza

Tańszy prąd dzięki fotowoltaice

W czasie szalejącej inflacji napędzanej m.in. przez rosnące ceny energii każdy sposób na obniżkę kosztów życia jest warty uwagi. Polacy zdają sobie z tego sprawę i wybierają najkorzystniejsze rozwiązania, a do takich należy fotowoltaika. Składająca się m.in. z ogniw słonecznych i falownika instalacja odpowiada za samodzielną produkcję energii elektrycznej dla budynku. Pozyskuje i wytwarza ją z promieniowania słonecznego w sposób automatyczny, a jej praca jest całkowicie bezobsługowa. Aby móc się cieszyć korzyściami płynącymi z jej zastosowania, niezbędny jest jednak profesjonalny montaż, który w Dąbrowie Górniczej można zlecić naszej firmie.

Jak działa fotowoltaika? Upraszczając, jej zadanie polega na absorpcji energii ze Słońca, do czego służą specjalne panele wykonane z materiałów półprzewodnikowych, takich jak krzem, german czy selen. Następnie zgromadzona w formie prądu stałego energia jest przesyłana do falownika, a ten odpowiada za jej konwersję w prąd zmienny, czyli taki, który może być dostarczony do sieci w celu zasilania urządzeń elektrycznych w budynku. Powierzając nam instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy, można mieć pewność, że montaż zostanie przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt i montaż fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Panele słoneczne działają efektywnie przez dekady – producenci oferują gwarancję opiewającą nawet na 25 lat. Tymczasem jako inwestycja zwracają się w ciągu zaledwie 6-9 lat, co w połączeniu z możliwością sięgnięcia po dofinansowanie sprawia, że są bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników czy instytucji publicznych to nasza specjalność, dlatego jeśli chcesz zlecić wykonanie systemu solarnego w swoim budynku, skontaktuj się z nami już teraz.

W ramach świadczonych usług realizujemy inwestycję w sposób kompleksowy, od A do Z. Rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich potrzeb, wymagań i możliwości oraz specyfiki nieruchomości, w której montaż ma zostać wykonany. Na podstawie pozyskanych informacji przygotowujemy wstępne założenia, a następnie przechodzimy do wykonania projektu będącego bazą dla dalszych prac w zakresie montażu. Nasze zadanie polega także na zakupieniu i dostarczeniu wszelkich podzespołów niezbędnych do wykonania instalacji fotowoltaicznej.

Nasza oferta obejmuje również pozyskiwanie dofinansowań. Nie wiesz, jakie dotacje będą dla Ciebie najkorzystniejsze? Zastanawiasz się, jak sobie poradzić z procedurami albo nie masz czasu, żeby się za nie zabrać? W takim razie zrobimy to za Ciebie. Jeżeli więc interesuje Cię wydajna i trwała fotowoltaika na Śląsku, np. w Dąbrowie Górniczej, zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.