Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Jak udźwignąć wciąż rosnące ceny energii? Zamiast radykalnie zmniejszać jej zużycie warto zdecydować się na skuteczniejsze i praktyczniejsze rozwiązania, a do takich należy fotowoltaika. Panele słoneczne stanowią dodatkowe źródło darmowego prądu, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców, firm i instytucji z Dąbrowy Górniczej. Jeśli również Ciebie interesuje instalacja solarna, zleć nam jej montaż w atrakcyjnej cenie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Dąbrowa Górnicza

Tańszy prąd dzięki fotowoltaice

W czasie szalejącej inflacji napędzanej m.in. przez rosnące ceny energii każdy sposób na obniżkę kosztów życia jest warty uwagi. Polacy zdają sobie z tego sprawę i wybierają najkorzystniejsze rozwiązania, a do takich należy fotowoltaika. Składająca się m.in. z ogniw słonecznych i falownika instalacja odpowiada za samodzielną produkcję energii elektrycznej dla budynku. Pozyskuje i wytwarza ją z promieniowania słonecznego w sposób automatyczny, a jej praca jest całkowicie bezobsługowa. Aby móc się cieszyć korzyściami płynącymi z jej zastosowania, niezbędny jest jednak profesjonalny montaż, który w Dąbrowie Górniczej można zlecić naszej firmie.

Jak działa fotowoltaika? Upraszczając, jej zadanie polega na absorpcji energii ze Słońca, do czego służą specjalne panele wykonane z materiałów półprzewodnikowych, takich jak krzem, german czy selen. Następnie zgromadzona w formie prądu stałego energia jest przesyłana do falownika, a ten odpowiada za jej konwersję w prąd zmienny, czyli taki, który może być dostarczony do sieci w celu zasilania urządzeń elektrycznych w budynku. Powierzając nam instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy, można mieć pewność, że montaż zostanie przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt i montaż fotowoltaiki w Dąbrowie Górniczej

Panele słoneczne działają efektywnie przez dekady – producenci oferują gwarancję opiewającą nawet na 25 lat. Tymczasem jako inwestycja zwracają się w ciągu zaledwie 6-9 lat, co w połączeniu z możliwością sięgnięcia po dofinansowanie sprawia, że są bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników czy instytucji publicznych to nasza specjalność, dlatego jeśli chcesz zlecić wykonanie systemu solarnego w swoim budynku, skontaktuj się z nami już teraz.

W ramach świadczonych usług realizujemy inwestycję w sposób kompleksowy, od A do Z. Rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich potrzeb, wymagań i możliwości oraz specyfiki nieruchomości, w której montaż ma zostać wykonany. Na podstawie pozyskanych informacji przygotowujemy wstępne założenia, a następnie przechodzimy do wykonania projektu będącego bazą dla dalszych prac w zakresie montażu. Nasze zadanie polega także na zakupieniu i dostarczeniu wszelkich podzespołów niezbędnych do wykonania instalacji fotowoltaicznej.

Nasza oferta obejmuje również pozyskiwanie dofinansowań. Nie wiesz, jakie dotacje będą dla Ciebie najkorzystniejsze? Zastanawiasz się, jak sobie poradzić z procedurami albo nie masz czasu, żeby się za nie zabrać? W takim razie zrobimy to za Ciebie. Jeżeli więc interesuje Cię wydajna i trwała fotowoltaika na Śląsku, np. w Dąbrowie Górniczej, zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego panele fotowoltaiczne to przyszłość?

Panele fotowoltaiczne są aktualnie niezwykle popularnym rozwiązaniem, dzięki czemu można je zauważyć zarówno w małych miasteczkach, jak i w dużych metropoliach. Wynika to głównie z ich zalet — panele fotowoltaiczne mogą być opłacalne w dłuższej perspektywie czasowej, szczególnie jeśli bierze się pod uwagę zarówno oszczędności na rachunkach za energię elektryczną, jak i możliwości sprzedaży nadmiaru energii do sieci.

Na instalacje fotowoltaiczne decyduje się coraz więcej osób, a wartość inwestycji wcale nie musi być niezwykle kosztowna. Dlaczego? Głównie ze względu na mnóstwo bardzo ciekawych i zarazem również szczególnie opłacalnych programów (dofinansowań), dzięki którym na instalacje fotowoltaiczne w Dąbrowie Górniczej może sobie pozwolić w zasadzie każdy przy spełnieniu kryterium dochodowego. Obecnie na zieloną energię elektryczną stać coraz większą część polskiego społeczeństwa.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne w Dąbrowie Górniczej są coraz popularniejsze? Wynika to głównie z:

  • Oszczędności – na terenie Dąbrowy Górniczej oraz w praktycznie wszystkich innych miastach leżących w naszym kraju największy wpływ na popularność fotowoltaiki ma oczywiście kwestia ceny, a w zasadzie kosztów związanych z eksploatacją domowych odbiorników energii elektrycznej. Otóż bez fotowoltaiki użytkowanie wszystkich domowych i firmowych sprzętów jest kosztowne.
  • Ekologii – warto wiedzieć, że korzystanie z sieci energetycznej trudno uznać za ekologiczne, gdyż produkcja prądu następuje w naszym kraju poprzez spalanie węgla. To destrukcyjny proces, gdyż polega na eksploatowaniu nieodnawialnych źródeł energii, które kiedyś się skończą, zostawiając nasz kraj na skraju energetycznego bankructwa. Panele fotowoltaiczne w Dąbrowie Górniczej nie dość, że pozwalają na znaczne obniżenie rachunków, to także wpłyną pozytywnie na ślad węglowy pozostawiony przez osoby prywatne oraz firmy.
  • Bezpieczeństwa energetycznego – montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala uniezależnić się od zewnętrznych dystrybutorów energii, zatem także od pewnych błędów w sieci. Spadki napięcia zdarzają się coraz częściej, podobnie jak zaniki energii nawet na kilka godzin. To problem, przez który można stracić zarówno pieniądze, jak i bezpieczeństwo.

Czy instalacje fotowoltaiczne są wytrzymałe?

Współczesne instalacje PV można uznać za niezwykle trwałe i mocne, co jest zasługą przede wszystkim ich ponadprzeciętnej jakości. Urządzenia te jeszcze do niedawna były uważane za delikatne głównie ze względu na szklaną powierzchnię zewnętrzną, podczas gdy tak naprawdę szkło jest jedyną widoczną częścią – mniej widoczne są dodatkowe folie, które scalają je w monolityczną strukturę.

W efekcie instalacje PV są bardzo mocne, trwałe i wytrzymałe, bez problemu przetrwają trudną, Polską zimę, a także upalne lato, podczas którego mocno się nagrzewają. Ponadto modele wzmocnione są także odporne na gradobicia, podczas gdy te standardowe – również na zalegający śnieg i wiele innych trudnych warunków.

Jak wykorzystać energię elektryczną z instalacji PV?

Energia pochodząca z sieci energetycznej jest kosztowna, lecz łatwo dostępna, przez co wiele osób uznaje ją za jedyną możliwość zasilenia swoich domowych czy firmowych odbiorników. Jest jednak zupełnie inaczej – instalacja PV dzięki zjawisku fotowoltaicznemu wytwarza prąd stały, który później jest przekształcany przez inwerter na prąd przemienny, którym można zasilić standardowe urządzenia czy akcesoria elektryczne.

W efekcie użytkowanie energii pochodzącej z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – jest identyczne, jak eksploatowanie prądu pochodzącego od lokalnego dystrybutora. Zachęcamy zatem tym bardziej, aby zainwestować w przyszłość!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.