Fotowoltaika Żory

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Żory

Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki w Żorach i w innych miejscowościach w województwie śląskim. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby indywidualne, jak i podmioty zorganizowane – przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolne czy instytucje publiczne. Jeżeli i Ty chcesz do nich dołączyć, wyposażając swoją nieruchomość w panele słoneczne, z przyjemnością wykonamy je dla Ciebie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Żory

Ekologiczny prąd z darmowego źródła dzięki fotowoltaice

Sytuacja w energetyce jest, delikatnie mówiąc, mocno skomplikowana. Ceny elektryczności już teraz są wysokie, a wszystko wskazuje na to, że będą tylko rosnąć. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Żor mają tego świadomość, dlatego poszukują sposobów na rozwiązanie problemu i obniżenie kosztów prądu. Wielu z nich decyduje się w tym celu na instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firm, dzięki którym można znacząco zredukować wydatki na energię zasilającą budynek. Ich montażem zajmuje się nasz zespół.

Dlaczego warto zdecydować się na panele słoneczne? Podstawowym aspektem, który zachęca do inwestycji w ogniwa solarne, są korzyści finansowe. To, jak działa fotowoltaika, pozwala na znaczące ograniczenie poboru energii od zewnętrznych dostawców, a ta jest przecież z roku na rok coraz wyższa. Jeżeli zamiast z płatnej sieci pozyskujesz ją z własnej instalacji fotowoltaicznej, automatycznie obniża się wysokość rachunków za elektryczność. Prąd pochodzący ze Słońca jest bowiem całkowicie darmowy, ponieważ to źródło w pełni bezpłatne i ogólnodostępne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Pełne wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę

O jakich korzyściach finansowych mowa? Decydując się na powierzenie montażu paneli słonecznych naszemu zespołowi, możesz liczyć na koszty prądu niższe nawet o 90%! To czysty zysk, który sprawia, że fotowoltaika jako inwestycja w całości amortyzuje się zaledwie po 6-9 latach. Co potem? Od momentu, gdy cena montażu instalacji solarnej się zwróci, możesz cieszyć się całkowicie darmowym prądem przez nawet ponad 20 lat! Żywotność modułów wynosi bowiem co najmniej ćwierć wieku, co oznacza skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami energii na pokolenia.

Korzyści gwarantowane przez instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych nieruchomości są bezdyskusyjne, jednak aby móc na nie liczyć, musi zostać spełniony podstawowy warunek: montaż powinni wykonać wykwalifikowani i doświadczeni w tym zakresie fachowcy. Jeśli poszukujesz ich w Żorach, znajdujesz się we właściwym miejscu – z przyjemnością zrealizujemy na Twoje zlecenie wszelkie prace związane zarówno z samym założeniem ogniw fotowoltaicznych, jak i projektem oraz uruchomieniem instalacji.

Poza kompleksowym i profesjonalnym montażem proponujemy także wsparcie obejmujące dofinansowanie do fotowoltaiki, dzięki któremu jej cena wyraźnie się obniża. Dotacje skutecznie ograniczają koszt inwestycji, jednak ich pozyskanie wymaga spełnienia wielu warunków i formalności. Jak się za nie zabrać? W ramach współpracy z naszą firmą nie zaprzątasz sobie głowy tymi sprawami, bo wiesz, że doświadczeni specjaliści zajmują się nimi w Twoim imieniu. Jeżeli więc interesuje Cię fotowoltaika na Śląsku, np. w Żorach, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – trwałe, mocne i odporne

Panele fotowoltaiczne, zwane także PV, są urządzeniami przetwarzającymi energię słoneczną na energię elektryczną i mają one wiele zalet. Dla jednych najważniejsze są te dotyczące kwestii spadających kosztów, a dla innych – kwestie wizerunkowe. Tak czy inaczej, coraz mniej chętnie wykorzystujemy w swoich domach energię elektryczną pobieraną od lokalnego dystrybutora. W dalszym ciągu jednak wiele osób błędnie zakłada, że główną wadą instalacji fotowoltaicznych jest ich bardzo małą wytrzymałość i niestabilność. Nic bardziej mylnego – instalacje są obecnie bardzo trwałe, a przy prawidłowej eksploatacji oraz konserwacji mogą pracować nieprzerwanie nawet przez kilkadziesiąt lat.

Co składa się na instalację fotowoltaiczną?

  • Ogniwa instalacji fotowoltaicznych – to poniekąd serce systemu, w którym dochodzi do zjawiska fotowoltaicznego, czyli przemiany promieni słonecznych w energię elektryczną. Ogniwa mimo z pozoru kruchej konstrukcji szklanej, są jednak niezwykle wytrzymałe. Wynika to głównie z ich wielowarstwowej struktury, która jest w zasadzie całkowicie odporna na większość trudnych warunków eksploatacji, w tym na deszcz, śnieg, intensywny wiatr czy mróz, a nawet gradobicia. Jeśli mieszkasz w lokalizacji szczególnie mocno narażonej na grad, zdecyduj się na wariant wzmocniony, który cechuje się jeszcze większą wytrzymałością.
  • Okablowanie i konstrukcja wsporcza – to kolejne elementy układanki, które są podobnie wytrzymałe, jak same moduły fotowoltaiczne. Częściowo narażone na działanie warunków atmosferycznych cechują się przede wszystkim zastosowaniem materiałów wytrzymujących ciągły kontakt z wodą czy śniegiem, dzięki czemu na ich powierzchni nie powinny pojawić się żadne ślady nadmiernego zużycia nawet po wielu latach eksploatacji.
  • Falowniki (inwertery) – odpowiadają w każdej instalacji za przekształcenie prądu stałego w zmienny. Tym pierwszym nie można zasilić żadnych odbiorników, dlatego należy go zmienić na napięcie akceptowalne przez domowe i firmowe odbiorniki prądu. Urządzenia te są bardzo wytrzymałe i mocne, dzięki czemu zapewniają wiele lat eksploatacji przy praktycznie zerowej konserwacji. Ta oczywiście powinna się pojawić od razu w chwili wystąpienia jakichkolwiek śladów nadmiernego wyeksploatowania i uszkodzeń.

Dlaczego panele fotowoltaiczne są tak popularne?

Montaż instalacji fotowoltaicznych do niedawna kojarzył się wyłącznie z wysoką wartością inwestycji oraz wieloma trudnościami napotykanymi w trakcie realizacji. Nic bardziej mylnego – instalacje są co prawda bardzo wymagające względem instalatora oraz bardzo skomplikowane, lecz ich montaż sprowadza się do wykonania i opracowania układanki, w której każdy element powinien idealnie do siebie pasować.

Z tego względu w naszej firmie wszystkie moduły fotowoltaiczne są idealnie dopracowane, a nad ich projektowaniem czuwają wyłącznie najlepsi fachowcy dostępni tylko w naszej firmie Polenergia. Jesteśmy gwarancją wieloletniej trwałości naszych produktów oraz usług, które realizujemy w zasadzie od samego początku naszej obecności na rynku. Nie uznajemy stagnacji oraz braku rozwoju – ciągle zyskujemy nową wiedzę i uczestniczymy w spotkaniach dla producentów i nie tylko.

Czy instalacje fotowoltaiczne są skomplikowane?

Zdecydowanie tak, na szczęście wystarczy zlecić ich montaż wyłącznie firmom z ugruntowaną pozycją na rynku. Oferujemy pełen zakres usług, w efekcie czego możemy z łatwością zaprojektować rozwiązania indywidualne, możemy również stworzyć instalację zupełnie nietypową, opierającą się na nietuzinkowych rozwiązaniach technologicznych.

Nasze instalacje wykorzystują przede wszystkim inwestorzy, którzy w swoim domu lub firmie użytkują pompy ciepła. To urządzenia generujące ciepło i podgrzewające wodę użytkową, które jednocześnie zużywają podczas swojej pracy wyłącznie energię elektryczną. Pompy ciepła pobierają jej całkiem sporo, dlatego mogą bardzo mocno wpłynąć na wartość miesięcznych rachunków. Warto to zmienić i sięgnąć po instalacje fotowoltaiczne, które są jedyną formą obniżenia kosztu eksploatacji pompy do poziomu akceptowalnego przez praktycznie wszystkich inwestorów.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.