Fotowoltaika Zawiercie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zawiercie

Mieszkańców i przedsiębiorców z Zawiercia zainteresowanych montażem fotowoltaiki serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie w korzystnych cenach oraz na jasnych i uczciwych warunkach. Poznaj ofertę Polenergia i przekonaj się, że warto się na nią zdecydować!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zawiercie

Fotowoltaika – ekologiczne źródło prądu ze Słońca

Zakładana przez nasz zespół fotowoltaika w śląskim cieszy się szczególnie dużą popularnością, co zawdzięcza przede wszystkim dwóm aspektom: oszczędnościom finansowym, jakie można dzięki niej osiągnąć, a także przyjazności dla środowiska, co jest niezwykle istotne w Zawierciu i okolicach, gdzie jakość powietrza pozostaje niska. Fotowoltaika to doskonały sposób na przeciwdziałanie zjawisku smogu, który przynosi wymierne korzyści materialne.

Zalety instalacji fotowoltaicznych wynikają wprost z zasady ich działania, która polega na wytwarzaniu prądu z całego darmowego zasobu – Słońca. Ponieważ do produkcji energii wykorzystywane są wyłącznie jego promienie słoneczne, proces ten jest całkowicie bezemisyjny i obojętny dla otoczenia. Fotowoltaika dla domu samoistnie generuje elektryczność, która następnie jest dostarczana do sieci w celu zasilania urządzeń w gospodarstwie domowym. Jako że ekologiczna energia wypiera tradycyjny, płatny prąd od dostawcy, automatycznie obniżają się rachunki. O ile? Jak dużo można oszczędzić z panelami słonecznymi? Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Znalezienie konkretnej odpowiedzi na to pytanie ułatwi Ci nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fachowcy od fotowoltaiki do dyspozycji w Zawierciu

Zdajemy sobie sprawę, że poszukujesz zespołu, który w Zawierciu zajmie się całościowym wykonaniem wszystkich prac. Nie chcesz przecież zatrudniać osobnych ekip do audytu budynku, projektu instalacji oraz jej wykonania i podłączenia. Dlatego nasza oferta ma kompleksowy charakter i obejmuje wszystkie czynności, których wymaga profesjonalna i wydajna fotowoltaika dla firm, domów czy gospodarstw rolnych.

Pierwszym krokiem do uzyskania oczekiwanych efektów jest obliczenie zapotrzebowania energetycznego budynku. To bardzo ważny etap, ponieważ poprawne kalkulacje pozwalają na precyzyjne i prawidłowe dobranie mocy oraz liczby paneli słonecznych. Wstępny audyt nieruchomości, na terenie której ma się pojawić fotowoltaika dla rolnika, domu czy przedsiębiorstwa, służy również wyborowi optymalnej lokalizacji paneli słonecznych.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się pozyskaniem modułów od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy ich wysoką jakość – korzystna jest także cena. Następnie wykonujemy montaż na dachu budynku lub na podłożu na działce, po czym podłączamy wszystkie elementy instalacji, konfigurujemy jej działanie i uruchamiamy. Częścią naszej oferty są również dotacje, w których się specjalizujemy. Wiemy, jak skutecznie załatwić dofinansowanie do fotowoltaiki np. z programu Mój Prąd, dlatego możemy odciążyć Cię w tym zakresie. Jeżeli więc poszukujesz fachowców od paneli słonecznych i OZE w Zawierciu, pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.