Fotowoltaika Gliwice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gliwice

Zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną i raz na zawsze uwolnij się od rosnących cen prądu. Jeśli mieszkasz w Gliwicach lub w okolicy miasta, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać państwowe dotacje w postaci dofinansowania i zaoferujemy korzystne warunki współpracy. Dzięki temu koszt instalacji fotowoltaicznej zredukuje się do minimum, a Ty zapewnisz sobie energetyczną niezależność.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gliwice

Montaż paneli fotowoltaicznych w Gliwicach od A do Z

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat wspiera mieszkańców Gliwic i okolicznych miejscowości na każdym etapie montażu fotowoltaiki. Jeżeli więc masz pewność, że chcesz zainwestować w tę technologię, nawiąż kontakt z nami i rozpocznij korzystną finansowo współpracę na najwyższym poziomie. Jako w pełni profesjonalny wykonawca zapewniamy kompleksowe wsparcie już od samego początku. Nasi fachowcy doradzą Ci, jakich ogniw fotowoltaicznych użyć i gdzie je zamontować (na dachu czy gruncie), aby panele słoneczne pracowały w danych warunkach najwydajniej, jak to możliwe.

Na nasze wsparcie możesz liczyć również w zakresie projektowym. Zajmujemy się też pozyskaniem wysokogatunkowych komponentów instalacji fotowoltaicznych i profesjonalnie je montujemy, co gwarantuje Ci ich bezawaryjną pracę i imponującą żywotność. Z pomocą naszego zespołu uzyskasz także dopłatę, dzięki której fotowoltaika w Twoim domu w Gliwicach będzie tańsza. Wyręczymy Cię we wszelkich formalnościach związanych z dofinansowaniem i skutecznie pozyskamy dodatkowe pieniądze, co znacząco obniży ostateczny koszt inwestycji. Rozpocznij z nami współpracę i postaw na innowacyjne rozwiązanie, jakim są instalacje fotowoltaiczne dla domu lub firmy!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ogniwa fotowoltaiczne w Gliwicach – darmowa energia ze słońca

Zastanawiasz się czy panele słoneczne są Ci potrzebne? Pozwól, że przytoczymy kilka argumentów, poczynając od tego, jak działa fotowoltaika. Otóż panele słoneczne umożliwiają produkcję całkowicie darmowej energii elektrycznej wytworzonej przy udziale promieni słonecznych. Jest to więc innowacyjne i proekologiczne rozwiązanie, które w żaden sposób nie obciąża środowiska naturalnego. Kolejną zaletą instalacji fotowoltaicznych jest możliwość ograniczenia korzystania z prądu z centralnej sieci, co automatycznie pozwoli uniezależnić się od cenowego dyktatu energetycznych potentatów i oszczędzać.

Z powodów finansowych i ekologicznych fotowoltaika na Śląsku cieszy się ciągle rosnącą popularnością. Na odnawialne źródła energii stawia coraz więcej gospodarstw domowych, ale na duże zainteresowanie osiągają również instalacje fotowoltaiczne dla firm. Dzieje się tak, ponieważ właściciele przedsiębiorstw doskonale zdają sobie sprawę z opłacalności inwestowania w panele słoneczne. Wiedzą, że z naszą pomocą zamontują solidne i efektywne ogniwa fotowoltaiczne, które zaczną przynosić oszczędności, a po kilku latach pozwolą osiągać wymierne zyski – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę żywotność instalacji fotowoltaicznych mogących działać wydajnie nawet przez 30 lat. Na właśnie takie panele fotowoltaiczne możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacja fotowoltaiczna – na co zwracać uwagę, decydując się na jej zainstalowanie?

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze, co nie oznacza niestety, że coraz lepsze. Rosnące jak grzyby po deszczu firmy zajmujące się ich projektowaniem, wdrażaniem oraz serwisowaniem nie zawsze zasługują na zaufanie. U nas jest inaczej – od lat fotowoltaika w Gliwicach jest przez naszych klientów oceniana jako najlepsza i najbardziej dopracowana na całym rynku i nie dzieje się to bez powodu. Nasze ogromne doświadczenie oraz mnóstwo zrealizowanych działań sprawia, że montaż instalacji fotowoltaicznych jest zadaniem prostym i precyzyjnie przemyślanym. Przeprowadziliśmy mnóstwo prac stosunkowo prostych, które nie wymagały podczas tworzenia systemu zbyt dużej wiedzy, jak i najbardziej skomplikowanych, których wdrożenia nie chciały się podjąć inne firmy. To wszystko jest rezultatem nie tylko naszego doświadczenia, lecz także chęci dążenia do doskonałości. Obserwujemy nowinki, analizujemy ich przydatność w obrębie mieszkańców naszego kraju, a także podnosimy nasze kwalifikacje dzięki wielu dotychczasowym szkoleniom.

Jak wykorzystać energię elektryczną wyprodukowaną przez PV?

Wszyscy korzystają z sieci energetycznej, nie wszyscy jednak wiedzą, że cena za kilowatogodzinę u konkretnego dostawcy wcale nie musi być aż tak wysoka. Fotowoltaika na Śląsku stanowi doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla oszczędnych, którzy chcą obniżyć miesięczny koszt związany z energią elektryczną od jednego z wielu lokalnych dystrybutorów. Zastosowanie instalacji PV sprawia, że możesz w zasadzie całkowicie się od nich uniezależnić i generować swój własny, w praktyce całkowicie darmowy prąd. Co prawda nie da się generować go stale – w nocy wydajność paneli spada całkowicie. Wówczas warto zastosować magazyny energii, które przez naszych klientów wybierane są coraz częściej. Dzięki nim możesz zmagazynować cały wyprodukowany prąd i wykorzystać go w chwili, gdy popyt będzie większy niż podaż, np. w nocy lub w chwili uruchomienia najbardziej prądożernych odbiorników prądu w domu.

Fotowoltaika w Gliwicach – skorzystaj z naszych usług już dziś!

W naszej firmie realizujemy wszystkie zadania związane w jakimkolwiek stopniu z fotowoltaiką na terenie całego województwa śląskiego. Zaprojektowaliśmy już tysiące sprawnie działających systemów, serwisujemy je na bieżąco w razie pojawienia się usterek, a także przeprowadzamy proces ich montażu na dachach budynków oraz w ogrodach, zawsze jednak na specjalistycznych konstrukcjach wsporczych.

Z tego względu skontaktuj się z nami już dziś. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące procesu składania zamówienia, pomożemy również w zakresie dotacji. Nie ma dla nas zbyt trudnych pytań, nie udzielamy także wymijających odpowiedzi. Zawsze pomagamy zgodnie z prawdą i otaczamy klientów pełną opieką, niezależnie od wartości całej instalacji oraz zakresu przeprowadzonych prac. Oznacza to, że z naszych usług będą zadowoleni zarówno prywatni właściciele domów, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą obniżyć koszt prowadzenia swojej działalności.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.