Fotowoltaika Racibórz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Racibórz

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę, a jej montaż powierzyć naszej firmie? Poznaj najważniejsze korzyści, na jakie możesz liczyć, podejmując współpracę z Polenergia, której celem jest założenie na terenie Twojej nieruchomości profesjonalnej instalacji produkującej prąd ze Słońca.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Racibórz

Fotowoltaika w Raciborzu – dlaczego warto

Istnieje wiele zalet paneli słonecznych sprawiających, że fotowoltaika w śląskim, w tym w Raciborzu pojawiła i wciąż pojawia się na dachach i gruntach wielu nieruchomości, jednak niewątpliwie najważniejszą korzyścią są oszczędności finansowe. Jak pokazuje kalkulator fotowoltaiczny, na przeciętnej instalacji solarnej w ciągu 25 lat możesz oszczędzić nawet 40 tys. zł! To bardzo duża kwota, która przewyższa koszt samego montażu instalacji. Rachunek jest więc oczywisty – oferowana przez naszą firmę fotowoltaika to opłacalna i perspektywiczna inwestycja!

Fakt, że panele słoneczne produkują prąd z darmowego źródła i zastępują nim drogą energię z sieci publicznej, przekłada się na korzyści nie tylko finansowe, ale również środowiskowe. Odciążając centralny system energetyczny i zmniejszając wykorzystanie jego zasobów, fotowoltaika dla domu pozwala przyłożyć swoją indywidualną cegiełkę do poprawy jakości środowiska naturalnego. Ogranicza bowiem wytwarzanie energii z paliw kopalnych na rzecz prądu pochodnego z ekologicznego OZE – odnawialnego i zupełnie darmowego źródła, bo takim jest przecież promieniowanie słoneczne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Instalacja fotowoltaiczna – dlaczego warto?

Jeśli chodzi o typowo praktyczne korzyści, jakie daje fotowoltaika dla firm, domów czy gospodarstw rolnych, jest prostota jej obsługi. Właściwie nie ma co tu mówić o jakiejkolwiek obsłudze, bo instalacja fotowoltaiczna działa samoistnie, bez potrzeby żadnej ingerencji ze strony właściciela. Praca systemu jest obliczona na co najmniej 25 lat, dlatego gwarancja udzielana przez naszą firmę dokładnie obowiązuje właśnie przez taki okres. To oznacza, że ogniwa słoneczne są inwestycją uniwersalną i opłacalną w każdym budynku, w którym zużywa się energię. Dobrą decyzją jest m.in. fotowoltaika dla rolnika – również jej montaż można zlecić zespołowi Polenergia.

Nasze usługi mają kompleksowy charakter, dlatego poza profesjonalnym zakładaniem paneli słonecznych na gruncie i dachach budynków świadczymy też wsparcie serwisowe. Wykonujemy regularne przeglądy i na czas wymieniamy podzespoły eksploatacyjne, dbając o sprawność instalacji przez cały czas jej użytkowania. Dążymy bowiem do tego, żeby z maksymalną wydajnością pracowała maksymalnie długo – nawet przez ponad 30 lat!

Pozostajemy również do dyspozycji klientów, którzy chcą pozyskać dofinansowanie do fotowoltaiki z programów publicznych na poziomie zarówno ogólnopolskim, jak i lokalnym. Odpowiadamy za składanie wniosku o dotacje, prowadzenie korespondencji z urzędnikami, a nawet wybór najlepszego programu dofinansowań z Twojego punktu widzenia. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy chodzi o środki z inicjatywy rządowej Mój Prąd, czy jakiejkolwiek innej, która Cię interesuje!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.