Fotowoltaika Bytom

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bytom

Klamka zapadła – decyzja o założeniu fotowoltaiki podjęta. Teraz czas na kolejny krok, czyli znalezienie w Bytomiu wykonawcy całej instalacji. Gdzie go szukać? Nasza firma to właściwy adres. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, że warto postawić właśnie na Polenergia Fotowoltaika!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bytom

Fotowoltaika – tani prąd z darmowego źródła

Instalacji fotowoltaicznych przybywa w Polsce z tygodnia na tydzień. Setki tysięcy mieszkańców i przedsiębiorców wiedzą, jak działa fotowoltaika, dlatego inwestują w jej montaż. W efekcie mogą korzystać z nowoczesnego, bezobsługowego i ekologicznego systemu pozwalającego na produkcję prądu ze Słońca. Jako że jest to darmowe źródło elektryczności, które w dużej mierze zastępuje energię pozyskiwaną z sieci publicznej, Twoje rachunki za prąd maleją do symbolicznych kwot. Dlatego fotowoltaika to świetny sposób na oszczędzanie energii, której cena jest przecież coraz wyższa. Istnieje jednak jeden warunek: montaż paneli słonecznych musi zostać przeprowadzony w sposób profesjonalny, a taką gwarancję daje nasza firma.

Opłacalność paneli jest bezdyskusyjna – najlepiej świadczy o niej fakt, że inwestycja zwraca się w ciągu ok. 7-9 lat, przy czym efektywnie pracuje przez co najmniej kolejnych 10-15 lat. Instalacje fotowoltaiczne dla domu i budynków innego typu są zarazem skomplikowanymi, rozbudowanymi systemami składającymi się z wielu podzespołów, więc ich montaż powinien zostać przeprowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli poszukujesz ich w Bytomiu lub okolicach, znajdujesz się we właściwym miejscu – nasza firma wykona dla Ciebie całą inwestycję od początku do końca!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż – sposób na trwałą i wydajną fotowoltaikę

Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaika – potrafią odpowiednio dobrać jej moc do danej nieruchomości, zamontować i podłączyć wszystkie podzespoły, a następnie uruchomić. Zakładamy moduły zarówno na dachu, jak i gruncie. Z powodzeniem podejmujemy się zleceń niezależnie od powierzchni i przeznaczenia budynku – oferujemy zarówno, małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane inwestycje, z rozbudowanymi farmami słonecznymi na czele. Nie ma przed nami zadań nie do wykonania, więc jeśli interesuje Cię najwyższej jakości, profesjonalna, efektywna i bezawaryjna fotowoltaika, nawiąż z nami współpracę!

Jeżeli planujesz montaż ogniw słonecznych w Bytomiu lub okolicach, prawdopodobnie chcesz skorzystać także z dotacji. Zdecydowanie opłaca się sięgać po dofinansowanie, ponieważ pozwala obniżyć cenę całej inwestycji – dzięki niemu instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych budynków są jeszcze tańsze, a koszt ich wykonania zwraca się szybciej. Zdajemy sobie sprawę, że formalności związane z pozyskaniem dotacji mogą być dla Ciebie uciążliwe i niezrozumiałe, dlatego proponujemy wsparcie w tym zakresie. W ramach współpracy zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami – w identycznym zakresie możemy pomóc Ci w otrzymaniu bankowego kredytu, z którego zostanie sfinansowana fotowoltaika na Śląsku, np. w Bytomiu.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.