Fotowoltaika Bielsko-Biała

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bielsko-Biała

Podobnie jak w całej Polsce, również wśród mieszańców i przedsiębiorców z Bielska-Białej pojawiają się obawy o szybko rosnące ceny prądu? Czy poradzisz sobie z nadchodzącymi podwyżkami? Jeśli zdecydujesz się na założenie fotowoltaiki, koszty energii przestaną być dla Ciebie odczuwalne. Wszystkimi pracami projektowymi i montażowymi zajmie się nasza firma. Zapraszamy do współpracy!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bielsko-Biała

Wydajne instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm z Bielska-Białej

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zdawać sobie sprawę z jej opłacalności jako wieloletniej inwestycji w tańszy prąd. Podstawową korzyścią wynikającą z jej zastosowania jest dostęp do dodatkowego, własnego źródła energii, co oznacza, że w mniejszym stopniu pobierasz ją z sieci. Jako że elektryczność, którą dostarczają nieruchomościom instalacje fotowoltaiczne dla domu i innych budynków, jest pozyskiwana z bezpłatnych promieni słonecznych, nic za nią nie płacisz. W ten sposób możesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% – wystarczy, że zlecisz nam montaż systemu!

W Bielsku-Białej i innych miejscowościach w Polsce panele słoneczne są montowane przede wszystkim na dachach i gruncie nieruchomości mieszkalnych. Ich opłacalność jest w tym przypadku niepodważalna, jednak na moduły coraz częściej decydują się także przedsiębiorstwa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwalają na zmniejszenie kosztów działalności, a tym samym poprawiają konkurencyjność rynkową. To świetne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju podmiotów biznesowych niezależnie od wielkości i branży. Jeżeli chcesz z niego skorzystać, skontaktuj się z nami!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Tani i ekologiczny prąd ze Słońca dzięki fotowoltaice

Niezależnie od tego, czy chodzi o ogniwa fotowoltaiczne dla domu, czy firmy, zapewniają one bardzo duże oszczędności na prądzie, jednak wyłącznie pod warunkiem profesjonalnego montażu. Z pewnością zależy Ci na tym, żeby instalacja była bezpieczna, wydajna i trwała, dlatego zleć jej założenie naszemu zespołowi. Odpowiadamy za wykonanie wszystkich niezbędnych prac, których efektem jest gotowa do działania, bezawaryjna fotowoltaika. Tworzymy projekt, dostarczamy wszelkie podzespoły, włącznie z odpowiednio dobranymi modułami fotowoltaicznymi, a następnie montujemy i podłączamy. Przed oddaniem do użytku wykonujemy rzetelne testy mające na celu potwierdzić sprawność instalacji. Zajmujemy się wszystkim, co niezbędne do realizacji inwestycji, również pozyskiwaniem dotacji z takich programów jak np. Mój Prąd.

Dofinansowanie pozwala obniżyć koszt fotowoltaiki nawet o kilkadziesiąt procent, jednak wymagają spełnienia wielu formalności. Nie masz czasu, żeby się za nie zabrać? Nie odnajdujesz się w biurokratycznych obowiązkach? Chcesz mieć gwarancję, że wszystkie procedury przebiegają w prawidłowy sposób? Wobec tego nawiąż z nami współpracę w zakresie dotacji! Dzięki nim fotowoltaika na Śląsku zwraca się jeszcze szybciej. Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne, przedsiębiorstwa, rolników i instytucje publiczne zainteresowane zyskowną inwestycją w wysokojakościowe panele!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy montaż paneli fotowoltaicznych to jedyna usługa dostępna w naszej firmie?

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok zyskują na popularności, co wynika w głównej mierze z wielu ich zalet. Prosumenci, niezależnie od domowych czy firmowych finansów, doceniają przede wszystkim oszczędności. Rosnące ceny prądu sprawiają, że panele fotowoltaiczne są coraz częstszym widokiem i to zarówno w miastach, jak i na wsiach. Ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej oferowanej przez wiodących dystrybutorów niewiele osób jest w stanie zaplanować domowy lub firmowy budżet, gdyż fluktuacje cenowe potrafią być naprawdę wyraźne. Instalacje fotowoltaiczne sprawiają, że realna cena użytkowania domowych czy firmowych odbiorników prądu może być naprawdę niska.

Zaletą nie do przecenienia jest także to, że instalacje fotowoltaiczne w pozytywny sposób wpływają na ekologię. Prąd wyprodukowany wskutek spalania węgla nie należy do ekologicznych, dlatego osoby, którym dobro środowiska nie jest obojętne, z całą pewnością sięgną po instalację PV choćby wyłącznie z tego względu. Odnawialne źródła energii powinny coraz bardziej wypierać pozyskiwanie energii wskutek eksploatowania źródeł nieodnawialnych. Zmiany zachodzą powoli, lecz sukcesywnie, a panele fotowoltaiczne mają na nie największy wpływ.

Jak wykorzystać panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne mają mnóstwo zalet wynikających w głównej mierze z ich efektywności działania. Mogą służyć w prywatnych domach oraz w obrębie gospodarstw rolnych jako podstawowe źródło energii do zasilenia:

  • Domowych odbiorników prądu – takie urządzenia jak lodówki, piekarniki czy systemy klimatyzacji są bardzo kosztowne w eksploatacji ze względu na stosunkowo duży pobór prądu. Panele fotowoltaiczne umożliwiają obniżenie ceny ich użytkowania nawet kilkukrotnie. Szczególnie duże znaczenie ma to także dla właścicieli pomp ciepła, które to pobierają tej energii zdecydowanie najwięcej.
  • Firmowych odbiorników prądu – całe linie produkcyjne, skomplikowane systemy oświetlenia czy ogrzewania lub wentylacji wymagają do pracy przede wszystkim prądu, którego koszt ma największy udział w rachunkach. Miesięczne koszty mają bezpośredni wpływ na cenę produkowanych przedmiotów, przez co obniżanie ich może realnie wpłynąć także na konkurencyjność na całym rynku.

Instalacje fotowoltaiczne – poznaj nasze szczegółowe zalety

W naszej firmie Polenergia w Bielsku Białej możesz zliczyć na priorytetowe traktowanie oraz indywidualne podejście. Dla nas najważniejszy jest właśnie klient i z tego względu zatrudniamy wyłącznie prawdziwych fachowców i specjalistów, którzy cały proces instalacji PV w Bielsku Białej przeprowadzają za pomocą specjalnych narzędzi i urządzeń. W rezultacie konstrukcje wsporcze wytrzymują wieloletnie użytkowanie, a same ogniwa fotowoltaiczne charakteryzują się wysoką sprawnością w stosunku do kosztu ich zakupu. W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, na wszystkie odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, zawsze jednak zgodnie z prawdą i ze stanem faktycznym.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.