Fotowoltaika Bielsko-Biała

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bielsko-Biała

Podobnie jak w całej Polsce, również wśród mieszańców i przedsiębiorców z Bielska-Białej pojawiają się obawy o szybko rosnące ceny prądu? Czy poradzisz sobie z nadchodzącymi podwyżkami? Jeśli zdecydujesz się na założenie fotowoltaiki, koszty energii przestaną być dla Ciebie odczuwalne. Wszystkimi pracami projektowymi i montażowymi zajmie się nasza firma. Zapraszamy do współpracy!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bielsko-Biała

Wydajne instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm z Bielska-Białej

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zdawać sobie sprawę z jej opłacalności jako wieloletniej inwestycji w tańszy prąd. Podstawową korzyścią wynikającą z jej zastosowania jest dostęp do dodatkowego, własnego źródła energii, co oznacza, że w mniejszym stopniu pobierasz ją z sieci. Jako że elektryczność, którą dostarczają nieruchomościom instalacje fotowoltaiczne dla domu i innych budynków, jest pozyskiwana z bezpłatnych promieni słonecznych, nic za nią nie płacisz. W ten sposób możesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% – wystarczy, że zlecisz nam montaż systemu!

W Bielsku-Białej i innych miejscowościach w Polsce panele słoneczne są montowane przede wszystkim na dachach i gruncie nieruchomości mieszkalnych. Ich opłacalność jest w tym przypadku niepodważalna, jednak na moduły coraz częściej decydują się także przedsiębiorstwa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwalają na zmniejszenie kosztów działalności, a tym samym poprawiają konkurencyjność rynkową. To świetne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju podmiotów biznesowych niezależnie od wielkości i branży. Jeżeli chcesz z niego skorzystać, skontaktuj się z nami!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Tani i ekologiczny prąd ze Słońca dzięki fotowoltaice

Niezależnie od tego, czy chodzi o ogniwa fotowoltaiczne dla domu, czy firmy, zapewniają one bardzo duże oszczędności na prądzie, jednak wyłącznie pod warunkiem profesjonalnego montażu. Z pewnością zależy Ci na tym, żeby instalacja była bezpieczna, wydajna i trwała, dlatego zleć jej założenie naszemu zespołowi. Odpowiadamy za wykonanie wszystkich niezbędnych prac, których efektem jest gotowa do działania, bezawaryjna fotowoltaika. Tworzymy projekt, dostarczamy wszelkie podzespoły, włącznie z odpowiednio dobranymi modułami fotowoltaicznymi, a następnie montujemy i podłączamy. Przed oddaniem do użytku wykonujemy rzetelne testy mające na celu potwierdzić sprawność instalacji. Zajmujemy się wszystkim, co niezbędne do realizacji inwestycji, również pozyskiwaniem dotacji z takich programów jak np. Mój Prąd.

Dofinansowanie pozwala obniżyć koszt fotowoltaiki nawet o kilkadziesiąt procent, jednak wymagają spełnienia wielu formalności. Nie masz czasu, żeby się za nie zabrać? Nie odnajdujesz się w biurokratycznych obowiązkach? Chcesz mieć gwarancję, że wszystkie procedury przebiegają w prawidłowy sposób? Wobec tego nawiąż z nami współpracę w zakresie dotacji! Dzięki nim fotowoltaika na Śląsku zwraca się jeszcze szybciej. Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne, przedsiębiorstwa, rolników i instytucje publiczne zainteresowane zyskowną inwestycją w wysokojakościowe panele!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.