Fotowoltaika Rybnik

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rybnik

Jeżeli liczy się dla Ciebie jakość instalacji fotowoltaicznej i atrakcyjna cena usług oferowanych w Rybniku, sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Działamy w mieście i okolicach, gwarantując klientom kompleksową pomoc specjalistów z różnych dziedzin na każdym etapie inwestycji w panele słoneczne – poczynając od konsultacji, poprzez stworzenie planu, aż po montaż.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rybnik

Montaż wydajnych i niezawodnych ogniw fotowoltaicznych w Rybniku

Na podstawie ogólnej wiedzy o tym, jak działa fotowoltaika, można by stwierdzić, że każda instalacja fotowoltaiczna oferuje użytkownikom bardzo podobne parametry i zbliżone do siebie poziomy w zakresie uzysków darmowej energii. Tymczasem fotowoltaika to skomplikowany mechanizm, którego ostateczna efektywność zależy od mnóstwa czynników. Jakich? Jako doświadczona firma oferująca instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów w Rybniku doskonale wiemy, na jakie aspekty zwrócić uwagę, żeby każdemu klientowi oddać do użytku maksymalnie wydajne moduły solarne.

Jedną z kluczowych rzeczy jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Jeśli zdecydujesz się na montaż paneli słonecznych na dachu, powinny znajdować się one w miejscu najdłużej wystawionym na promieniowanie słoneczne – wszak ogniwa fotowoltaiczne produkują czystą energię właśnie ze słońca. W przypadku, gdy takiego miejsca brak, można zdecydować się na założenie fotowoltaiki na gruncie. Oprócz tego znaczenie mają takie kwestie jak zapotrzebowanie energetyczne budynku, liczba przymocowanych modułów i jakość zastosowanych komponentów.

Zdając sobie sprawę z tego, że klienci często mają do dyspozycji ograniczone środki, służymy naszym kompleksowym wsparciem w korzystnej cenie. Ponadto kooperujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy dystrybuują wysokogatunkowe podzespoły na atrakcyjnych warunkach, co pozwala znacząco zmniejszyć koszt instalacji fotowoltaicznej.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – dopłaty i korzyści

Atrakcyjne ceny na panele słoneczne to nie wszystko, co sprawia, że fotowoltaika w śląskim pojawia się codziennie na dachach kolejnych budynków. Równie istotną rolę odgrywają rządowe dopłaty i lokalne programy wsparcia, w ramach których można uzyskać w Rybniku dofinansowanie do montażu paneli fotowoltaicznych. Dzięki dotacjom, które pozyskujemy dla naszych klientów, inwestycja w ogniwa solarne staje się osiągalna dla wielu mieszkańców, co przekłada się na zwiększenie tempa przechodzenia na ekologiczne źródła energii.

Coraz chętniej montowane instalacje fotowoltaiczne dla domu to korzystne rozwiązania zarówno dla środowiska, jak i portfeli mieszkańców Rybnika. Fachowy montaż instalacji słonecznej przez Polenergię Fotowoltaikę daje gwarancję maksymalnej wydajności, a więc i tego, że środki wydane na system solarny szybko się zwrócą. Trzeba na to zazwyczaj kilku lat, następnie można zacząć oszczędzać bardzo duże kwoty. Opłacalność założenia paneli słonecznych wzrasta jeszcze bardziej, gdy weźmie się pod uwagę nieustannie podnoszone ceny za prąd i wyjątkowo długą żywotność nowoczesnych modułów. Warto więc bazować na całkowicie darmowej energii słonecznej, a w tym celu rozpocząć współpracę z naszą firmą.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Wiele osób przed ostatecznym podjęciem inwestycji zastanawia się, czy panele fotowoltaiczne są trwałe i czy spełnią wszelkie pokładane w nich nadzieje w danym gospodarstwie lub przedsiębiorstwie. Okazuje się, że zdecydowanie tak – dobrze zaprojektowane, wdrożone i serwisowane instalacje fotowoltaiczne mogą zapewnić wiele lat intensywnej eksploatacji nawet w przypadkach szczególnie wymagających, np. w obiektach firmowych lub użyteczności publicznej.

Nowoczesne panele fotowoltaiczne składają się z wielu różnych elementów, w tym ze szkła, które zabezpiecza pojedyncze ogniwa przed ich uszkodzeniem na skutek niekorzystnej pogody, spadających części drzew czy niewielkiego gradobicia. W rezultacie urządzenia mogą działać nieprzerwanie przez wiele lat, wystarczy tylko szybko reagować na wszelkie oznaki usterek, w tym na stłuczenia czy pęknięcia, a także w ramach możliwości oczyszczać je zimą z zalegającego śniegu. W ten sposób fotowoltaika w Rybniku może służyć do zasilania pompy ciepła czy domowych odbiorników prądu przez dosłownie cały rok.

Jak efektywnie wykorzystać instalacje fotowoltaiczne?

Fotowoltaika w Rybniku to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dużych czy mniejszych gospodarstw domowych. Może służyć między innymi do zasilenia pompy ciepła, która cechuje się bardzo dużym zużyciem prądu w trybie ciągłym. Urządzenie to dość mocno wpływa na wartość miesięcznych rachunków, przez co wiele osób montuje instalacje PV właśnie z jego względu. Po jej wdrożeniu oraz wcześniejszym zaprojektowaniu, koszt użytkowania pompy ciepła może spaść w zasadzie zupełnie do zera, co z kolei oznacza możliwość użytkowania jej za darmo. Warto wiedzieć, że to właśnie pompę ciepła warto stawiać na pierwszej pozycji w kwestii poboru prądu i ona tak naprawdę może wpływać najbardziej na wysokość miesięcznych rachunków.

Ponadto za pomocą instalacji fotowoltaicznej w Rybniku można również zasilić wiele innych odbiorników prądu, takich jak sprzęt AGD i RTV czy narzędzia ręczne wykorzystywane np. do prac remontowo-budowlanych.

Wykorzystaj dofinansowanie fotowoltaiki!

W naszej firmie przeprowadzamy nie tylko montaż fotowoltaiki, lecz także ją projektujemy i wdrażamy oraz serwisujemy. Ponadto ze względu na fakt, że doskonale znamy cenę poszczególnych urządzeń, to również pomagamy naszym klientom w ramach uzyskania pomocy finansowej (dofinansowania) na zakup instalacji PV oraz jej wdrożenie. Zapraszamy do współpracy już dziś, a w razie pytań do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru. Naszą główną zaletą jest bowiem stałe szkolenie się oraz podążanie za nowinkami technologicznymi. W rezultacie dysponujemy zawsze świeżą wiedzą i to również na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki. Skontaktuj się z nami, uzgodnij dogodny dla siebie termin wizyty i przekaż nam wszelkie informacje pomocne przy projektowaniu instalacji. Bardzo chętnie zajmiemy się Twoją sprawą i stworzymy system PV, który znacznie zmniejszy koszt eksploatacji danej nieruchomości.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.