Fotowoltaika Chorzów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Chorzów

Jednym z największych wyzwań dla Górnego Śląska jest wysokie zanieczyszczenie powietrza, które obniża jakość życia w mieście. Aby dołożyć swoją cegiełkę do walki z tym niekorzystnym zjawiskiem i jednocześnie zacząć oszczędzać setki złotych na rachunkach za prąd, warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki. W Chorzowie i okolicach to zadanie można zlecić naszej firmie. Dowiedz się, jak działamy i poznaj najważniejsze zalety paneli słonecznych!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Chorzów

Instalacje fotowoltaiczne w Chorzowie – oszczędzaj z korzyścią dla środowiska

Duszne, brzydko pachnące powietrze to skutek m.in. faktu, że największe elektrownie w Polsce są napędzane węglem, podobnie jak domowe kotły grzewcze. Fotowoltaika jest jednym ze sposobów na ograniczenie tego problemu, ponieważ prowadzi do obniżenia zużycia prądu powstającego na bazie paliw kopalnych, które są podstawą miksu energetycznego w Polsce. Jednocześnie instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, rolnika i wszelakiego rodzaju innych nieruchomości pozwalają na znaczące zmniejszenie wysokości rachunków za prąd. Jeśli i Ty chcesz osiągnąć ekologiczne i ekonomiczne korzyści gwarantowane przez panele słoneczne, zapraszamy do współpracy!

Wystarczy podstawowa wiedza dotycząca tego, jak działa fotowoltaika, żeby mieć świadomość, że warto zdecydować się na jej montaż. Upraszczając, zasada jej pracy polega na absorbcji energii z promieniowania słonecznego i jej konwersji na prąd płynący w gniazdku. Wykorzystanie go do zasilania urządzeń gospodarstwa domowego czy maszyn firmowych powoduje, że spada zużycie drogiej elektryczności wytwarzanej z paliw kopalnych. Przekłada się to na niższe rachunki od zakładu energetycznego i poprawę jakości powietrza, czyli zapewnia dwie bardzo ważne dla mieszkańców Chorzowa korzyści. Dzięki współpracy z naszą firmą są one na wyciągnięcie ręki również dla Ciebie i Twojego budynku!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i podłączenie fotowoltaiki w Chorzowie

Opłacalność finansowa ogniw fotowoltaicznych jest niezaprzeczalna. Świadczy o niej stosunek czasu eksploatacji modułów do okresu oczekiwania na zwrot zainwestowanych środków. Otóż fotowoltaika w śląskim i każdym innym miejscu w Polsce, w którym wykonujemy montaż, amortyzuje się w ciągu mniej niż 10 lat, podczas gdy efektywna produkcja prądu odbywa się za jej pomocą przez kolejne 15-20 lat. Ekologiczna i pochodząca z darmowego źródła energia przez co najmniej dwie dekady to niezwykle perspektywiczna inwestycja, której rozważenie sugerujemy także przedsiębiorstwom. Nasze instalacje fotowoltaiczne dla firm są tak samo wydajne i przyjazne środowisku jak przydomowe.

Polecamy montaż paneli słonecznych także dlatego, że instytucje publiczne przyznają dotacje na ten cel. W ramach różnego rodzaju programów obejmujących dofinansowanie, takich jak np. Mój Prąd, można otrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych dodatkowych środków. Wymaga to jednak rozeznania w temacie i poświęcenia czasu na formalności w urzędach w Chorzowie. Brakuje Ci go lub po prostu nie masz ochoty na biurokrację? W takim razie z przyjemnością pozyskamy dla Ciebie najlepsze dotacje. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.