Fotowoltaika Katowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Katowice

Katowice to miasto łączące tradycje przemysłowe z nowoczesnością, co widać m.in. po tym, że coraz więcej mieszkańców i przedsiębiorstwa stawia na odnawialne i ekologiczne źródła energii. Jeśli i Ty pragniesz zdecydować się na przyszłościowe rozwiązania, które są neutralne klimatycznie, a ponadto gwarantują dostęp do całkowicie darmowego prądu ze Słońca – postaw na panele fotowoltaiczne, które założysz z naszą pomocą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Katowice

Fotowoltaika – darmowa energia ze słońca

Mieszkańcy Katowic od dawna zmagają się ze złą jakością powietrza, a szczególnie odczuwalne jest to zimą. Dlatego coraz częściej podnoszoną kwestią jest implementacja ekologicznych rozwiązań i technologii neutralnych klimatycznie. Nie musisz czekać jednak na systemowe zmiany w Polsce czy Katowicach – możesz zdecydować się na panele słoneczne, dzięki którym oszczędzisz pieniądze, a przy okazji przysłużysz się naturze. Ogniwa fotowoltaiczne są przyjazne nie tylko środowisku, ale i portfelom osób korzystających z tej innowacyjnej technologii.

Kluczem do zrozumienia tych korzyści płynących z zastosowania paneli słonecznych na dachu lub gruncie jest to, jak działa fotowoltaika. Otóż gdy na ogniwa padają promienie słońca, na ich powierzchni zachodzą procesy, których efektem jest całkowicie czysta, ale przede wszystkim darmowa energia elektryczna. W związku z tym montaż systemu fotowoltaicznego jest tożsamy z uniezależnieniem się od rosnących cen dyktowanych przez dostawców energii, a więc i ze sporymi oszczędnościami. Zamiast płacić za prąd po prostu wytwarzasz go samodzielnie.

Korzyści, które gwarantuje fotowoltaika, dostrzegają także biznesowi potentaci i lokalni przedsiębiorcy, którzy pragną do minimum ograniczyć wydatki na prąd i prowadzić działalność w sposób ekologiczny. Wiemy to, ponieważ każdego dnia zakładamy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm. Jeśli i Ciebie interesuje to rozwiązanie, zdecyduj się na współpracę z Polenergia Fotowoltaika. Znamy się na swojej pracy – stworzymy kompletny projekt, pomożemy dopasować optymalne rozwiązania i zadbamy o wysokogatunkowe panele słoneczne, dzięki którym cały system będzie pracował niezawodnie i wydajnie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Katowicach

Przedstawione argumenty sprawiają, że w Katowicach codziennie pojawiają się nowe instalacje fotowoltaiczne dla domu. W efekcie coraz więcej gospodarstw domowych zaczyna korzystać z odnawialnych źródeł energii. Jeśli mieszkasz w stolicy województwa śląskiego bądź w którejś z okolicznych miejscowości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem i postaw na doświadczoną firmę, której specjalność jest fotowoltaika na Śląsku. Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia, oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagamy dobierać panele słoneczne optymalnie wpisujące się w konkretne potrzeby oraz gwarantujemy profesjonalny montaż stanowiący o wydajności całej instalacji fotowoltaicznej. Oprócz tego zapewniamy pełnowymiarowe wsparcie formalne – z pomocą naszych specjalistów złożysz wniosek o dofinansowanie rządowe do fotowoltaiki. Wsparcie w postaci korzystnej dopłaty z pewnością się przyda, ponieważ znacząco obniży to koszt montażu paneli słonecznych.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.