Fotowoltaika Jastrzębie Zdrój

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jastrzębie Zdrój

Warunki meteorologiczne panujące w Jastrzębiu Zdroju – zresztą podobnie jak w całej Polsce – pozwala na wytwarzanie prądu ze Słońca przy zastosowaniu fotowoltaiki. W tym celu niezbędny jest jednak profesjonalny montaż – jeśli poszukujesz ekipy, która wykona go dla Ciebie, zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jastrzębie Zdrój

Wydajne, trwałe i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne w Jastrzębiu Zdroju

Jako Polenergia zrealizowaliśmy już tysiące inwestycji w odnawialne źródła energii, do których należy m.in. fotowoltaika. Zadowoleni klienci, wieloletnia obecność na rynku i współpraca z najlepszymi producentami potwierdzają, że znamy się na rzeczy. Możesz nam zaufać, bo o panelach słonecznych wiemy wszystko – doskonale orientujemy się w bieżącej sytuacji w branży, co pozwala zapewnić profesjonalne wsparcie merytoryczne. Wiemy, jak działa fotowoltaika w każdych warunkach, więc z przyjemnością wykonamy jej montaż również dla Ciebie!

Nie ma znaczenia, gdzie chcesz założyć ogniwa fotowoltaiczne – o ile tylko lokalizacja na to pozwala, zamontujemy je zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. Dostarczamy najlepsze we wskazanym budżecie moduły solarne, a następnie zakładamy je zgodnie ze sztuką i najnowocześniejszymi standardami branżowymi. Proponujemy zarówno instalacje fotowoltaiczne dla domu, jak i przedsiębiorstw, a także rolników i instytucji publicznych z Jastrzębia Zdroju. Z naszych usług korzystają m.in.

  • małe, średnie i duże firmy,
  • placówki edukacyjne (szkoły na każdym poziomie),
  • jednostki medyczne,
  • urzędy,
  • władze samorządowe,
  • kluby sportowe.

I każdy, kogo interesuje wydajna fotowoltaika w śląskim, bo tylko takie systemy proponujemy! Zapewniamy montaż paneli słonecznych dostosowanych w stu procentach do konkretnej nieruchomości i potrzeb użytkujących ją osób. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o wykonanie małego, przydomowego systemu, czy rozbudowanej farmy fotowoltaicznej – w obu przypadkach świadczymy profesjonalne i kompleksowe wsparcie!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki krok po kroku

Jak przebiega współpraca? Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie wstępnego audytu budynku pod kątem jego lokalizacji i zapotrzebowania energetycznego. To bardzo ważny etap, ponieważ pozwala na selekcję właściwych paneli i ustalanie optymalnych parametrów całego systemu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego działamy wyjątkowo dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich zmiennych, które mogą mieć wpływ na wyniki wstępnych analiz.

W ramach właściwych prac obejmujących montaż nie tylko zakładamy panele słoneczne na dachu budynku lub gruncie nieruchomości, ale też pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców. Korzystamy wyłącznie z solidnych i wydajnych modułów solarnych oraz innych elementów tworzących instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów oraz pozostałych budynków w Jastrzębiu Zdroju. Dzięki temu możemy zapewnić ich wysoką wydajność i trwałość.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji również wówczas, gdy interesuje Cię dofinansowanie do paneli słonecznych. Jeśli tylko sobie życzysz, pozyskamy dotacje za Ciebie i przeprowadzimy cały formalny proces, tak aby bez Twojego udziały pieniądze na instalację znalazły się na Twoim koncie. Rozpocznij współpracę i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – od teraz dostępne dla wszystkich!

Instalacja fotowoltaiczna do niedawna kojarzyła się wyłącznie z dużymi wydatkami wstępnymi, ogromnymi trudnościami związanymi z bieżącą eksploatacją, a także efektem zdziwienia wśród bliskiego sąsiedztwa. Teraz jest zgoła inaczej. Instalacje fotowoltaiczne są spotykane coraz częściej, i to nie tylko na dachach oraz na gruncie przynależnym do prywatnych domów, lecz także wśród przedsiębiorców, którzy nigdy wcześniej nie mieli z nimi do czynienia. Wynika to z:

  • Większej dostępności – fotowoltaika w Jastrzębu Zdroju obecnie jest dostępna w zasadzie dla wszystkich – dla klientów prywatnych, dla przedsiębiorców oraz dla innych podmiotów, co wynika głównie z coraz większej liczby producentów wysokiej klasy podzespołów. Inwertery czy pojedyncze ogniwa do niedawna były domeną tylko kilku najbardziej znanych firm, podczas gdy obecnie jest ich wielokrotnie więcej niż dotychczas. To także zaleta w kwestii ceny, która w stosunku do jeszcze kilku lat wstecz była dość zaporowa dla większości prosumentów.
  • Lepszej jakości – urządzenia, podobnie jak w powyższym punkcie, są coraz lepiej wykonane i cechują się znacznie wyższą jakością niż do niedawna. W rezultacie są trwalsze, mocniejsze i efektywniejsze w swojej pracy, przez co ich usterki należą do rzadkości. W przypadku paneli fotowoltaicznych kwestia ta ma szczególnie duże znaczenie, gdyż ich awaria może prowadzić do dużych nakładów finansowych oraz sporych trudności logistycznych związanych z przeprowadzeniem naprawy na wysokościach.

Oczywiście pozorną zaletą jest także rosnąca liczba firm, która realizuje instalacje fotowoltaiki w Jastrzębiu Zdroju. Dlaczego pozorna? Gdyż tak naprawdę większość z nich poszczególne prace wykonuje raczej niedbale i bez zwrócenia uwagi na bezpieczeństwo eksploatacji, dlatego warto poświęcić nieco czasu i znaleźć markę godną zaufania. Taką, jak Polenergia – firmę, dla której żadna instalacja fotowoltaiczna nie ma tajemnic.

Czy panele fotowoltaiczne Polenergia są wytrzymałe?

Energię elektryczną wyprodukowaną przez fotowoltaikę wykorzystuje się coraz częściej, dlatego też rośnie zainteresowanie jej instalacją. Niestety większość osób bez rozeznania w kwestii instalacji fotowoltaicznych obawia się jej trwałości. Jak się okazuje, zupełnie bezpodstawnie. Współczesne systemy są w zasadzie całkowicie bezobsługowe, nie generują żadnych problemów związanych z bieżącą eksploatacją, a także nie są podatne na różne awarie i usterki – zarówno te elektryczne, jak i elektroniczne. Podstawą w kwestii ich trwałości jest jednak oczywiście sam montaż, który powinien zostać zlecony najlepszym fachowcom – marce Polenergia.

Zatrudniamy wyłącznie wyselekcjonowanych specjalistów, dla których instalacje PV nie mają żadnych tajemnic. Wszyscy przechodzą cykliczne szkolenia, mają w tej branży bardzo duże doświadczenie, a także potrafią w razie jakichkolwiek problemów występujących już w trakcie montażu znaleźć dla nich rozwiązanie. Uczestniczymy w spotkaniach dla firm realizujących instalacje PV, stale poszerzamy nasze horyzonty, korzystając z usług nowych dystrybutorów oraz importerów, a także bacznie obserwujemy światowe nowinki technologiczne. W efekcie nasze usługi są nowoczesne i stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnych klientów. Bardzo wymagających.

Jak wykorzystać panele fotowoltaiczne w domu i w firmie?

Energię elektryczną wyprodukowaną przez instalację naszej produkcji można wykorzystać na wiele różnych sposobów – tak naprawdę wszędzie tam, gdzie istnieją odbiorniki prądu, czyli w zasadzie w każdym domu i w firmie. Można nią zasilić między innymi niewielkie akcesoria, urządzenia i narzędzia domowe, takie jak lodówki, pralki czy sprzęt audiowizualny, a także przedmioty o znacznie większym poborze prądu. Należą do nich głównie pompy ciepła oraz tradycyjne systemy ogrzewania prądem, jak i systemy klimatyzacji.

Zieloną energię z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – możesz wykorzystać także w firmie, obniżając koszty związane z produkcją towarów i realizacją wybranych usług. Zapraszamy do współpracy już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.