Fotowoltaika Jastrzębie Zdrój

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jastrzębie Zdrój

Warunki meteorologiczne panujące w Jastrzębiu Zdroju – zresztą podobnie jak w całej Polsce – pozwala na wytwarzanie prądu ze Słońca przy zastosowaniu fotowoltaiki. W tym celu niezbędny jest jednak profesjonalny montaż – jeśli poszukujesz ekipy, która wykona go dla Ciebie, zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jastrzębie Zdrój

Wydajne, trwałe i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne w Jastrzębiu Zdroju

Jako Polenergia zrealizowaliśmy już tysiące inwestycji w odnawialne źródła energii, do których należy m.in. fotowoltaika. Zadowoleni klienci, wieloletnia obecność na rynku i współpraca z najlepszymi producentami potwierdzają, że znamy się na rzeczy. Możesz nam zaufać, bo o panelach słonecznych wiemy wszystko – doskonale orientujemy się w bieżącej sytuacji w branży, co pozwala zapewnić profesjonalne wsparcie merytoryczne. Wiemy, jak działa fotowoltaika w każdych warunkach, więc z przyjemnością wykonamy jej montaż również dla Ciebie!

Nie ma znaczenia, gdzie chcesz założyć ogniwa fotowoltaiczne – o ile tylko lokalizacja na to pozwala, zamontujemy je zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. Dostarczamy najlepsze we wskazanym budżecie moduły solarne, a następnie zakładamy je zgodnie ze sztuką i najnowocześniejszymi standardami branżowymi. Proponujemy zarówno instalacje fotowoltaiczne dla domu, jak i przedsiębiorstw, a także rolników i instytucji publicznych z Jastrzębia Zdroju. Z naszych usług korzystają m.in.

  • małe, średnie i duże firmy,
  • placówki edukacyjne (szkoły na każdym poziomie),
  • jednostki medyczne,
  • urzędy,
  • władze samorządowe,
  • kluby sportowe.

I każdy, kogo interesuje wydajna fotowoltaika w śląskim, bo tylko takie systemy proponujemy! Zapewniamy montaż paneli słonecznych dostosowanych w stu procentach do konkretnej nieruchomości i potrzeb użytkujących ją osób. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o wykonanie małego, przydomowego systemu, czy rozbudowanej farmy fotowoltaicznej – w obu przypadkach świadczymy profesjonalne i kompleksowe wsparcie!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki krok po kroku

Jak przebiega współpraca? Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie wstępnego audytu budynku pod kątem jego lokalizacji i zapotrzebowania energetycznego. To bardzo ważny etap, ponieważ pozwala na selekcję właściwych paneli i ustalanie optymalnych parametrów całego systemu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego działamy wyjątkowo dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich zmiennych, które mogą mieć wpływ na wyniki wstępnych analiz.

W ramach właściwych prac obejmujących montaż nie tylko zakładamy panele słoneczne na dachu budynku lub gruncie nieruchomości, ale też pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców. Korzystamy wyłącznie z solidnych i wydajnych modułów solarnych oraz innych elementów tworzących instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów oraz pozostałych budynków w Jastrzębiu Zdroju. Dzięki temu możemy zapewnić ich wysoką wydajność i trwałość.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji również wówczas, gdy interesuje Cię dofinansowanie do paneli słonecznych. Jeśli tylko sobie życzysz, pozyskamy dotacje za Ciebie i przeprowadzimy cały formalny proces, tak aby bez Twojego udziały pieniądze na instalację znalazły się na Twoim koncie. Rozpocznij współpracę i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.