Fotowoltaika Łomża

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łomża

Jak sobie radzić z rosnącymi cenami prądu? Wiele osób zapewne skłaniałoby się ku odpowiedzi, że to niemożliwe, jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Mianowicie właściciele i użytkownicy wieczyści nieruchomości mogą radykalnie obniżyć rachunki za energię elektryczną poprzez założenie paneli słonecznych. W jej montażu na terenie Łomży i w okolicach specjalizuje się nasza firma.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łomża

Wytwarzaj prąd na własne potrzeby z darmowego źródła

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby mieć świadomość płynących z niej korzyści i wiedzieć, że to po prostu opłacalna inwestycja. Możliwość samodzielnego i zarazem bezobsługowego wytwarzania prądu z darmowego, ekologicznego i odnawialnego źródła – Słońca – to niepowtarzalna szansa na uniezależnienie się od podwyżek prądu. Jak to się dzieje? To proste: zamiast pobierać drogi prąd z sieci centralnej produkują go instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm czy instytucji publicznych zlokalizowanych w Łomży i okolicach. A ponieważ pochodzi on z bezpłatnego zasobu – promieniowania słonecznego – jest niewidoczny na Twoim rachunku za elektryczność, w efekcie czego znacząco obniża się jego wysokość. Kusząca perspektywa, prawda?

Trudno zaprzeczyć opłacalności finansowej, którą zapewnia fotowoltaika, jednak nie można zapominać, że nie jest ona bezwarunkowa. Na maksymalną wydajność działania ogniw słonecznych można liczyć wyłącznie po wykonaniu profesjonalnego montażu. W pojedynkę go nie przeprowadzisz – tu nie ma miejsca na błędy, a wymagane jest doświadczenie oraz posiadanie wiedzy i narzędzi. Wszystkie te warunki spełnia nasz zespół, dzięki czemu z powodzeniem zakładamy wysokojakościowe, trwałe i bezawaryjne instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, szkół, gospodarstw rolnych czy szpitali. Z przyjemnością wykonamy montaż modułów również na Twoje zamówienie!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Twoje wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę

Pierwszym etapem współpracy jest rozpoznanie Twoich potrzeb i analiza lokalizacji, w której planujesz montaż. To kluczowe informacje pozwalające na dobranie parametrów systemu, takich jak np. moc czy liczba paneli słonecznych zamontowanych na dachu bądź gruncie. Następnie tworzymy projekt całej instalacji, po czym przechodzimy do jego wdrożenia. Zaopatrujemy się w niezbędne narzędzia, zamawiamy odpowiednie ogniwa i inne elementy systemu i zabieramy się za prace. Przeprowadzamy je z największą dokładnością i dbałością o bezpieczeństwo oraz trwałość każdego elementu, dlatego możesz liczyć na profesjonalne, oczekiwane efekty.

Po realizacji wszystkich czynności montażowych testujemy instalację. Upewniamy się, że pracuje we właściwy sposób i zapewnia optymalną wydajność oraz trwałość działania, po czym przekazujemy ją na Twój użytek. Na tym jednak nie kończą się nasze usługi, ponieważ oferujemy również pozyskiwanie dofinansowania z dotacji na ekologiczną inwestycję. To najlepsze droga, jeśli chcesz obniżyć jej koszt i sprawić, żeby Twoja fotowoltaika w Podlaskiem, np. w Łomży, została zrealizowana w niższej cenie. Gwarantujemy także wsparcie we wszystkich formalnościach związanych z udzieleniem kredytu w banku na założenie ogniw fotowoltaicznych.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.