Fotowoltaika Sokółka

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sokółka

Zastanawiasz się, jak sobie poradzić finansowo w rzeczywistości, w której coraz większą część swoich dochodów przeznaczasz na opłacenie rachunków za elektryczność? Jeżeli mieszasz w Sokółce i dysponujesz własną nieruchomością, optymalnym rozwiązaniem jest montaż fotowoltaiki. Zleć go naszej firmie i miej pewność, że zostanie wykonany w pełni profesjonalnie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sokółka

Rachunki za prąd niższe nawet o 90% dzięki fotowoltaice

Pędząca inflacja sprawia, że Polakom szybko ubywa oszczędności. Jednym z czynników, które mają decydujący wpływ na rosnące ceny produktów i usług, są koszty energii. Już teraz, czyli w połowie 2022 r. znajdują się one na bardzo wysokim poziomie, jednak wszystko wskazuje na to, że największe podwyżki cen prądu dopiero przed nami. Trudno oszacować ich skalę, choć wszyscy eksperci są zgodni co do tego, że nastąpią. Nie mają też wątpliwości, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na złagodzenie rosnących podwyżek energii jest fotowoltaika. Dlaczego warto zdecydować się na jej montaż, który w Sokółce i okolicach może wykonać nasza firma?

Powód jest prosty: ponieważ dzięki ogniwom fotowoltaicznym można wytwarzać prąd na własne potrzeby. A że pozyskuje się go z zupełnie darmowego źródła – Słońca – jego wykorzystanie w gospodarstwie domowym, firmie czy innym budynku przyczynia się do ograniczenia zużycia drogiej energii od zewnętrznych dostawców. W rezultacie to, jak działa fotowoltaika, sprawia, że płacisz znacznie mniejsze rachunki za prąd - nawet o 90%! Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile w przybliżeniu zyskasz na montażu i zastosowaniu paneli słonecznych, na obliczenie potencjalnych oszczędności pozwoli Ci nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i dotacje

Wyobraź sobie, że instalacje solarne z powodzeniem spełniają swoją funkcję nawet przez ćwierć wieku, a często dłużej, zapewniając przez pokolenia korzyści płynące z produkcji prądu ze Słońca na własne potrzeby. Tymczasem koszt montażu całego systemu i zakupu wszystkich komponentów amortyzuje się w ciągu zaledwie 6-9 lat, a to oznacza, że po upływie tego czasu możesz wytwarzać niemal bez kosztów energię z darmowego źródła.

Poza niewątpliwymi korzyściami finansowymi instalacje fotowoltaiczne dla domu wyróżniają się też przyjaznością dla środowiska. Powstająca przy ich użyciu elektryczność jest wytwarzania w sposób całkowicie obojętny dla otoczenia, bez wykorzystywania efektu spalania, emitowania do atmosfery niezdrowych związków czy jakiegokolwiek innego ingerowania w środowisku. Fotowoltaika w podlaskim to czysta energia dosłownie i w przenośni!

Zachęcamy do współpracy także dlatego, że odpowiadamy za pozyskiwanie dotacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla firm, osób indywidualnych, instytucji, czy organizacji, z przyjemnością zajmiemy się Twoją aplikacją o przyznanie dodatkowych środków na montaż paneli słonecznych. Nawiąż współpracę i miej pewność, że opiewające na maksymalną możliwą kwotędofinansowanie do fotowoltaiki znajdzie się na Twoim koncie bankowym. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.