Fotowoltaika Łapy

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łapy

Wszędzie głośno jest o podwyżkach i inflacji, a wielu osobom zamieszkującym Łapy i okolice najbardziej we znaki dają bardzo wysokie ceny za energię elektryczną, na której nie sposób oszczędzać. Trudno jest z dnia na dzień ograniczyć pobór sieciowego prądu, bo wiązałoby się to ze znaczącym obniżeniem standardu życia. Nie oznacza to jednak, że nic się nie da zrobić, ponieważ dzięki naszym usługom na dachach domów i firm każdego dnia pojawiają się nowe instalacje fotowoltaiczne. Też planujesz montaż fotowoltaiki? Wybierz nasze kompleksowe wsparcie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łapy

Fotowoltaika – uwolnij się od wysokich cen i produkuj ekologiczny prąd

Alternatywą dla energii od dostawców zwiększających co chwilę ceny jest fotowoltaika dla domu. Montaż paneli fotowoltaicznych to niezliczona ilość korzyści, wśród których na pierwszy plan wysuwa się skuteczne działanie przez lata umożliwiające uniezależnienie się od rynkowych stawek. Nic innego nie ochroni Twojego budżetu przed podwyżkami energii tak, jak zrobi to profesjonalnie zaprojektowana i założona fotowoltaika, więc jeżeli planujesz jej instalację, zdecyduj się na naszą firmę.

Oferujemy atrakcyjne warunki, współpracujemy z zaufanymi producentami ogniw fotowoltaicznych i pozostałych komponentów oraz pozyskujemy dla klientów możliwie najkorzystniejsze dofinansowanie do fotowoltaiki. Dzięki temu koszty przedsięwzięcia maleją, a Ty możesz liczyć na jeszcze szybszy zwrot środków zainwestowanych w panele słoneczne. Jest to możliwe także ze względu na bardzo niskie wydatki związane z użytkowaniem systemu, naszą kompleksową opiekę serwisową i 25-letnią gwarancję na ogniwa.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i gospodarstw rolnych

Dzięki naszym fachowym usługom fotowoltaika w podlaskim staje się remedium na wysokie ceny prądu dla coraz większej liczby osób. Zachętą jest też fakt, że osoby fizyczne mogą liczyć na państwowe dotacje z programu Czyste Powietrze czy dofinansowanie w ramach kolejnych edycji rządowego projektu Mój Prąd. Mowa tutaj nie tylko o mieszkańcach miasta Łapy, ale także o przedsiębiorcach i innych zakładach pracy. Fotowoltaika dla firm też cieszy się rosnącą popularnością, m.in. dlatego, że za jej sprawą kolejne podmioty stają energetycznie autonomiczne i zaczynają oszczędzać ogromne kwoty.

Grupą, którą również zachęcamy do skorzystania z naszych usług, są osoby prowadzące działalność rolniczą. Wysokie rachunki za prąd uderzają także w setki hodowców czy farmerów, więc fotowoltaika dla rolnika to również bardzo opłacalna inwestycja. Jako profesjonalna, doświadczona i działająca kompleksowo firma zachęcamy do współpracy wszystkie podmioty zainteresowane montażem ogniw i paneli słonecznych. Zapewniamy fachowe doradztwo, usługi projektowe, wsparcie formalne przy złożeniu wniosku o dotacje czy dokumentacji niezbędnej do podłączenia instalacji fotowoltaicznej. A wszystko to i wiele więcej w atrakcyjnych cenach. Aby sprawdzić szacunkowe kwoty, wypróbuj nasz kalkulator fotowoltaiczny, a jeśli jesteś już zdecydowany, umów się na bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.