Fotowoltaika Hajnówka

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Hajnówka

Wydaje Ci się, że ceny prądu są obecnie horrendalnie wysokie? Rzeczywiście, wzrosły znacznie w ostatnim czasie, jednak niestety ogromne podwyżki dopiero przed nami. Jeśli chcesz się przed nimi zabezpieczyć, doskonałym sposobem na to jest montaż fotowoltaiki, który w Hajnówce możesz powierzyć naszemu zespołowi. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i nawiązywania współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Hajnówka

Tani prąd z darmowego źródła dzięki fotowoltaice

Zawirowania na rynku energii sprawiają, że aktualnie kupowane kontrakty na prąd na przyszły rok opiewają na kwoty znacznie większe niż obecnie. Eksperci są zgodni, że w najbliższych latach czeka nas prawdziwy rollercoaster na cenach energii – nie pozostawiają również wątpliwości, że w praktyce najlepszym rozwiązaniem jest przejście na OZE. Najpopularniejszy rodzaj odnawialnych źródeł energii to fotowoltaika, która pozwala na produkcję własnego prądu w bezobsługowy i zarazem ekologiczny sposób. Jeśli chcesz zlecić jej montaż, jako Polenergia służymy profesjonalną i kompleksową pomocą!

Panele słoneczne to skuteczne lekarstwo na horrendalnie wysokie ceny prądu, ponieważ umożliwiają jego wytwarzanie we własnym zakresie, bez pośredników. Wystarczy choćby w podstawowym zakresie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby uświadomić sobie, że zamocowane na dachu lub gruncie ogniwa to zyskowna inwestycja. Na potwierdzenie tego faktu warto przywołać liczby, które mówią same za siebie:

  • instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa lub innego podmiotu z Hajnówki zwracają się w ciągu 6-9 lat,
  • czas użytkowania ogniw solarnych wynosi co najmniej 25 lat – na tyle opiewa nasza gwarancja,
  • cena paneli słonecznych wraz z montażem może zostać obniża dzięki dofinansowaniu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Realizacja fotowoltaiki w Hajnówce

Naszym celem jest projektowanie i wykonywanie systemów solarnych o maksymalnej żywotności, wydajności i bezpieczeństwie, które działają w sposób automatyczny i bezobsługowy. Podejmując się realizacji zleceń, kładziemy nacisk na jak największe zaspokojenie zapotrzebowania nieruchomości na prąd, tak aby panele słoneczne w maksymalnym zakresie dostarczały energię i obniżały koszty elektryczności od dostawców zewnętrznych.

Aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, przeprowadzamy inwestycję w sposób efektowny i kompleksowy. Pierwszym krokiem do osiągnięcia celu jest stworzenie projektu na bazie przeprowadzanych analiz, badań, wywiadów i obserwacji. To on stanowi katalog wytycznych, których należy się trzymać podczas prac remontowych. Znajdują się w nim informacje na temat m.in. zapotrzebowania energetycznego budynku czy preferowanej lokalizacji montażu ogniw fotowoltaicznych.

Wśród naszych usług znajduje się również wsparcie obejmujące dotacje dla klientów z Hajnówki. Prawdopodobnie interesują one również Ciebie, ale brakuje Ci wiedzy i doświadczenia na ich temat, więc lepiej powierzyć zadanie pozyskania środków fachowcom z naszego zespołu. Dofinansowanie sprawia, że cena paneli słonecznych i wszystkich innych elementów wraz z montażem staje się przystępniejsza. Jeżeli więc fotowoltaika w podlaskim jest planowaną przez Ciebie inwestycją, zleć nam jej realizację!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.