Fotowoltaika Białystok

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Białystok

Zdając sobie sprawę z szybko rosnących cen prądu, coraz więcej osób mieszkających i firm działających w Białymstoku decyduje się na nowoczesne rozwiązanie, jakim jest montaż fotowoltaiki. Jeżeli i Ty podjąłeś taką decyzję, skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, zainstaluj panele fotowoltaiczne w dobrej cenie i ciesz się darmową energią.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Białystok

Oszczędzaj i ciesz się energetyczną niezależnością

Zdecydowanie trafną odpowiedzią na ciągle rosnące ceny prądu zarówno w Białymstoku, jak i całej Polsce, jest montaż jakościowych ogniw fotowoltaicznych. Rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści. Instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają właścicielom uniezależnić się od zewnętrznych dostaw i raz na zawsze uwolnić się od nieprzewidywalnych cen prądu. Właśnie z uwagi na te kwestie na panele słoneczne w Białymstoku stawia coraz więcej osób chcących obniżyć koszty życia, ale i kierujących się ekologicznymi wartościami. Wszak fotowoltaika to rozwiązanie przyjazne środowisku, dzięki któremu wytwarzać można całkowicie czystą energię i to niemal za darmo. 

Kwestie finansowe są współcześnie bardzo ważne nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla właścicieli przedsiębiorstw. Tymczasem instalacje fotowoltaiczne dla firm to sposób na tańszy prąd i niższe rachunki, co w obliczu zasilania mnóstwa maszyn czy wielkopowierzchniowych biur ma niebagatelne znaczenie. Warto jednak podkreślić, że to, jak działa fotowoltaika, zależne jest od bardzo wielu czynników, wśród których najważniejsze są jakość wykorzystanych ogniw fotowoltaicznych i poprawność skonstruowania całej instalacji. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że Twoje panele słoneczne będą działać wydajnie i bezawaryjnie, zdecyduj się na profesjonalne usługi naszej doświadczonej firmy, która świadczy je w Białymstoku i okolicach. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów od lat pracujących w branży odnawialnych źródeł energii pozostaje do Twojej dyspozycji!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe usługi montażowe w dobrej cenie

Zastanawiasz się, czy faktycznie panele słoneczne są opłacalne? Spieszymy z odpowiedzią. Otóż montaż ogniw fotowoltaicznych to działanie odpowiedzialne, przyszłościowe i korzystne. Ceny paneli fotowoltaicznych są coraz bardziej przystępne, ponieważ technologia ta zyskuje ogromną popularność i staje się coraz bardziej masowa. Ponadto koszt instalacji fotowoltaiki da się zmniejszyć poprzez dofinansowanie z publicznych środków. Dopłaty są swoistą zachętą, żeby odważnie stawiać na innowacyjne i odnawialne źródła energii.

Atrakcyjnie jawi się również nasza oferta – w bardzo korzystnej cenie proponujemy kompleksową, ale przede wszystkim wysoce specjalistyczną pomoc na każdym etapie inwestycji. Począwszy od kwestii teoretycznych i projektowych, a skończywszy na montażu ogniw fotowoltaicznych. Nasze usługi obejmują także wsparcie w zakresie formalnym, więc nie musisz martwić się o dokumentację i czynności związane ze składaniem wniosku o dotacje. Jeśli więc interesuje Cię fotowoltaika w Podlaskiem, zapraszamy do współpracy na korzystnych warunkach!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jakie zalety ma montaż instalacji fotowoltaicznej?

Energię elektryczną większość gospodarstw domowych pozyskuje bezpośrednio od jej dystrybutora na dany region. To rozwiązanie, które wymaga marginalnych opłat wstępnych i inwestycji, lecz także dużych wydatków w dłuższej perspektywie czasowej. Szczególnie gdy w danym gospodarstwie znajdują się także pompy ciepła, które pobierają stosunkowo dużo prądu. Za pomocą instalacji fotowoltaicznej można zachować niezależność energetyczną i jest to podstawowa zaleta tego rozwiązania. Innym jest możliwość zaplanowania wydatków domowych ponoszonych na bieżące utrzymanie domu. Cena prądu się zmienia, jak nie z tygodnia na tydzień, to z miesiąca na miesiąc.

Fotowoltaika w Białymstoku zupełnie zmienia tę postać rzeczy i sprawia, że użytkowanie domowych urządzeń może być znacznie tańsza niż dotychczas. I to bez niekorzystnego wpływu na częstotliwość korzystania z poszczególnych odbiorników prądu. Zaletą jest oczywiście również bycie na czasie z ekologią i współczesną techniką, a także spokój ducha w razie awarii sieci energetycznej.

Trwała i pewna instalacja fotowoltaiczna

Dla naszej firmy montaż fotowoltaiki jest najważniejszą wykonywaną przez nas czynnością, dlatego też proces jej montażu dopracowaliśmy do perfekcji. W pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, w tym wkręty oraz duże, odporne i wytrzymałe konstrukcje stalowo-aluminiowe, które skutecznie utrzymują ciężar wszystkich paneli fotowoltaicznych na swoim miejscu nawet w trakcie trwania szczególnie niekorzystnych warunków pogodowych. Nasi fachowcy wykorzystują również specjalistyczne narzędzia, przystosowane do wykonania tego typu prac – w naszej firmie nic nie pozostawiamy przypadkowi. Cała konstrukcja jest zawsze w pełni bezpieczna dla domowników oraz otoczenia, a przy tym odporna nawet na intensywne deszcze, wiatr i gradobicia. Panele są oczywiście zabezpieczone szkłem o dużej odporności.

Jak wydatkować uzyskaną energię elektryczną?

Energia elektryczna to jedno z droższych ogólnodostępnych mediów, której użytkowanie oznacza spore wydatki dla każdego gospodarstwa domowego oraz firmy i zakładu produkcyjnego. Prąd pochodzący z fotowoltaiki ma tyle samo zastosowań co ten dystrybuowany przez jedną z wielu firm, jednak praktycznie zerowe koszty jego pozyskania otwierają wiele możliwości. Przede wszystkim warto nim zasilać te najbardziej prądożerne urządzenia, takie jak pralki, pralko-suszarki, spawarki oraz inne urządzenia budowlano-remontowe. Wielu prosumentów wykorzystuje energię z PV także do ładowania swoich samochodów elektrycznych, dzięki czemu są w zasadzie całkowicie obojętne dla naszego środowiska.

Ciekawostki na temat instalacji fotowoltaicznej

Co roku coraz więcej mieszkańców naszego kraju decyduje się na życie w zgodzie z naturą oraz na skuteczne i duże obniżenie swoich rachunków za użytkowanie energii elektrycznej. Kolejną ciekawostką, nad którą zastanawia się wiele osób zainteresowanych montażem fotowoltaiki, jest to, że urządzenia te zachowują swoją efektywność także na mrozie. Po więcej ciekawych informacji zapraszamy do kontaktu!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.