Fotowoltaika Bielsk Podlaski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bielsk Podlaski

Planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Bielsku Podlaskim i zastanawiasz się, komu go zlecić? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu – nasz zespół jest po to, żeby Ci pomóc! Wspieramy gospodarstwa domowe, które są zdecydowane na panele słoneczne, a także wykonujemy inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bielsk Podlaski

Darmowy prąd ze Słońca przez pokolenia

Warunki atmosferyczne panujące w Bielsku Podlaskim sprawiają, że fotowoltaika może tu pracować efektywnie przez cały rok, zapewniając szybki zwrot z inwestycji. Mieszkańcy są tego świadomi, czego najlepiej dowodzi rosnąca liczba instalacji solarnych widocznych na dachach i działkach nieruchomości. Chcesz również dołączyć do grona prosumentów, którzy z promieni słonecznych wytwarzają elektryczność na własne potrzeby? Z naszą pomocą stanie się to realne!

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, gospodarstwa rolnego czy instytucji publicznej to skuteczna metoda na znaczące obniżenie rachunków za energię. Ponieważ już teraz cena elektryczności jest wysoka, a najprawdopodobniej będzie jeszcze wzrastać w kolejnych latach, warto sięgnąć po sprawdzone i opłacalne sposoby na oszczędności. Wiedząc, co to jest i jak działa fotowoltaika, można stwierdzić, że spisuje się w tej roli znakomicie.

Panele solarne to technologia nowoczesna, a w naszym wydaniu – wydajna, bezpieczna i maksymalnie komfortowa. Dostarczamy instalacje słoneczne na pokolenia, które wyróżniają się optymalnymi uzyskami energii i pracują w sposób bezobsługowy. Koszt inwestycji w nasze ogniwa fotowoltaiczne, których montaż oferujemy osobom indywidualnym, przedsiębiorstwom, rolnikom, instytucjom publicznym i innym klientom z Bielska Podlaskiego i okolic, zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat. Dla porównania, ich żywotność wynosi co najmniej 25 lat. Nawet dwie dekady darmowego prądu ze Słońca? To brzmi zachęcająco!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż, podłączenie i dotacje w naszych rękach

Działamy elastycznie i realizujemy inwestycje wszelkiego rodzaju – wykonujemy montaż zarówno kilku małych paneli słonecznych na dachu budynku mieszkalnego, jak i zakładamy rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm. W każdym przypadku przeprowadzamy wszystkie czynności w kompleksowy sposób, począwszy od wstępnych analiz i audytu nieruchomości pod kątem montażu paneli, poprzez ich pozyskanie i założenie, skończywszy na podłączeniu wszystkich komponentów i uruchomieniu instalacji.

W ramach świadczonych usług pozyskujemy także dofinansowanie, dzięki któremu fotowoltaika w podlaskim jest tańsza. Dotacje sprawiają, że cena ogniw słonecznych się obniża nawet o kilkadziesiąt procent, a tym samym inwestycja zwraca się szybciej, dlatego zdecydowanie polecamy korzystanie z tej możliwości. Wystarczy zlecić nam formalności związane z dofinansowaniem, a zajmiemy się wszystkim, co konieczne do otrzymania dodatkowych środków na instalację fotowoltaiczną w Bielsku Podlaskim. Jeśli szukasz ekipy, która całościowo, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie przeprowadzi montaż paneli fotowoltaicznych, zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.