Fotowoltaika Grajewo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Grajewo

Jako doświadczona firma o ogólnopolskim zasięgu działania oferujemy wydajne, nowoczesne, zaawansowane panele fotowoltaiczne w atrakcyjnej cenie wraz z trwałym montażem, skutecznym serwisem i gwarancją aż na 25 lat. Skontaktuj się, aby poznać wycenę fotowoltaiki w Grajewie, gdzie cieszymy się zainteresowaniem i zaufaniem coraz większego grona klientów indywidualnych oraz firmowych.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Grajewo

Panele słoneczne w Grajewie – dlaczego warto?

Masowa skala zainteresowania panelami słonecznymi w Grajewie, na Podlasiu i w całej Polsce jest efektem splotu kilku sprzyjających czynników. Coraz więcej osób wie, jak działa fotowoltaika, a także ma świadomość, że należy ograniczać emisję szkodliwych substancji do środowiska, wspierając nieuchronną transformację energetyczną naszego kraju i kontynentu.

Choć w 2022 roku zmienił się system rozliczania nadwyżek energii produkowanej przez ogniwa fotowoltaiczne, nadal jest to bardzo opłacalna inwestycja, która zwraca się już po kilku latach. Dzięki odpowiedniemu projektowi budynek jest zasilany ekologiczną, zieloną energią. Z kolei wyprodukowane nadwyżki można odsprzedawać na rynku lub magazynować w specjalnych bateriach, na których zakup  otrzymuje się dofinansowanie.

Skoro mowa o dotacjach, instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa okazały się ogromnym sukcesem właśnie za sprawą m.in. wielu możliwości pozyskania dofinansowania. Dotacje są udzielane z takich programów jak Mój Prąd, Agroenergia, Czyste Powietrze, można skorzystać też z ulgi termomodernizacyjnej czy ulgi w podatku rolnym.

Wybór fotowoltaiki w Grajewie jest rozsądny i perspektywiczny. Wspierasz środowisko naturalne, unowocześniasz i uniezależniasz swój budynek, a przede wszystkim znacząco obniżasz bieżące koszty. Nasza firma – Polenergia Fotowoltaika – wspiera Cię również w zakresie sprzedaży i montażu pomp ciepła, a zatem Twój dom czy budynek firmowy może stać się w pełni zeroemisyjny i przystosowany do współczesnych, coraz powszechniejszych standardów energetycznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Sprzedaż, montaż i serwis fotowoltaiki w Grajewie

Kompleksowo projektujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm, klientów indywidualnych czy rolników. Zawsze uwzględniamy indywidualne zapotrzebowanie na energię oraz uwarunkowania na miejscu (m.in. rodzaj i umiejscowienie dachu, naturalne źródła zacienienia, przeszkody architektoniczne itd.).

Fotowoltaika w Podlaskiem to nasza specjalność m.in. dlatego, że współpracujemy z najlepszymi, doświadczonymi i bardzo profesjonalnymi ekipami fachowców. Nieustannie stawiamy sobie kolejne, ambitne cele, z dumą reprezentując pierwszą i największą, prywatną grupę energetyczną w Polsce. Również dzięki temu nasza oferta paneli fotowoltaicznych w Grajewie jest tak konkurencyjna. Na zamontowane ogniwa słoneczne i całość prac dajemy aż 25-letnią gwarancję. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj z naszymi przedstawicielami, którzy udzielają bezpłatnych konsultacji przez telefon. Polenergia Fotowoltaika to partner działający kompleksowo – zapewniamy doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych w Grajewie i całej Polsce.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.