Fotowoltaika Zambrów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zambrów

Instalacje fotowoltaiczne w Zambrowie cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ biorąc pod uwagę ich koszt i możliwości pozyskania dofinansowania, całość inwestycji zwraca się już po kilku latach. Tymczasem odnawialne źródło energii działa wydajnie na przestrzeni dekad. Jeżeli interesują Cię niższe rachunki za prąd, poznaj ofertę sprzedaży, montażu i serwisu paneli słonecznych w Zambrowie. Jesteśmy Polenergia Fotowoltaika i cieszymy się zaufaniem klientów tak w województwie podlaskim, jak i całym kraju.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zambrów

Fotowoltaika w Zambrowie

Optymalny poziom średniego, rocznego nasłonecznienia sprawia, że fotowoltaika w Podlaskiem jest wyborem naturalnym, opłacalnym i coraz powszechniejszym. Nowoczesne panele słoneczne zapewniają dwie pożądane, podstawowe korzyści – z jednej strony gwarantują obniżenie kosztów związanych z energią elektryczną, a z drugiej są wyborem przyjaznym środowisku naturalnemu i przyczyniają się do zmniejszania emisji szkodliwych substancji.

Zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika? Otóż wykorzystuje efekt fizyczny, polegający na tym, że promienie słoneczne, które padają na ogniwa fotowoltaiczne, przekazują energię. W panelach – najczęściej wykonanych z półprzewodnika, którym jest krzem – powstaje prąd stały. Niezbędny element instalacji fotowoltaicznej, czyli falownik (inaczej inwerter), automatycznie przetwarza go na prąd zmienny o charakterystyce odpowiadającej standardowej sieci elektroenergetycznej w budynku. 

Nagromadzone nadwyżki energii, np. w najbardziej słoneczne dni, od wiosny 2022 r. rozlicza się w ramach systemu tzw. net-billingu lub przechowuje się w specjalnych magazynach energii, na które również jest przyznawane dofinansowanie. Tym samym instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego w Zambrowie i okolicach przynoszą realne oszczędności dzięki wykorzystaniu nieograniczonej, darmowej energii pochodzącej ze Słońca.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Zambrowie

Polenergia Fotowoltaika jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce, a wypracowane przez lata doświadczenia zapewniają kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego etapu współpracy z klientem indywidualnym lub biznesowym. W dowolnej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy wyjaśniają wszystkie kwestie związane z zakupem czy użytkowaniem paneli fotowoltaicznych w Zambrowie i województwie podlaskim. Jako firma wspieramy Cię m.in. w pozyskaniu dotacji, np. w ramach kolejnego naboru ogólnopolskiego programu Mój Prąd.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, jakościowe, wydajne panele fotowoltaiczne, falowniki i pozostałe elementy tworzące instalację słoneczną. Każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb we wskazanym budynku. Za realizację zlecenia zawsze odpowiada zespół doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzają precyzyjny montaż. Zapewniamy także audyt czy serwis, a nasze usługi są objęte aż 25-letnią gwarancją wykonawcy. Udowadniamy, że instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów jednorodzinnych czy gospodarstw rolnych to opłacalny i perspektywiczny wybór!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.