Fotowoltaika Zambrów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zambrów

Instalacje fotowoltaiczne w Zambrowie cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ biorąc pod uwagę ich koszt i możliwości pozyskania dofinansowania, całość inwestycji zwraca się już po kilku latach. Tymczasem odnawialne źródło energii działa wydajnie na przestrzeni dekad. Jeżeli interesują Cię niższe rachunki za prąd, poznaj ofertę sprzedaży, montażu i serwisu paneli słonecznych w Zambrowie. Jesteśmy Polenergia Fotowoltaika i cieszymy się zaufaniem klientów tak w województwie podlaskim, jak i całym kraju.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zambrów

Fotowoltaika w Zambrowie

Optymalny poziom średniego, rocznego nasłonecznienia sprawia, że fotowoltaika w Podlaskiem jest wyborem naturalnym, opłacalnym i coraz powszechniejszym. Nowoczesne panele słoneczne zapewniają dwie pożądane, podstawowe korzyści – z jednej strony gwarantują obniżenie kosztów związanych z energią elektryczną, a z drugiej są wyborem przyjaznym środowisku naturalnemu i przyczyniają się do zmniejszania emisji szkodliwych substancji.

Zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika? Otóż wykorzystuje efekt fizyczny, polegający na tym, że promienie słoneczne, które padają na ogniwa fotowoltaiczne, przekazują energię. W panelach – najczęściej wykonanych z półprzewodnika, którym jest krzem – powstaje prąd stały. Niezbędny element instalacji fotowoltaicznej, czyli falownik (inaczej inwerter), automatycznie przetwarza go na prąd zmienny o charakterystyce odpowiadającej standardowej sieci elektroenergetycznej w budynku. 

Nagromadzone nadwyżki energii, np. w najbardziej słoneczne dni, od wiosny 2022 r. rozlicza się w ramach systemu tzw. net-billingu lub przechowuje się w specjalnych magazynach energii, na które również jest przyznawane dofinansowanie. Tym samym instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego w Zambrowie i okolicach przynoszą realne oszczędności dzięki wykorzystaniu nieograniczonej, darmowej energii pochodzącej ze Słońca.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Zambrowie

Polenergia Fotowoltaika jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce, a wypracowane przez lata doświadczenia zapewniają kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego etapu współpracy z klientem indywidualnym lub biznesowym. W dowolnej chwili możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy wyjaśniają wszystkie kwestie związane z zakupem czy użytkowaniem paneli fotowoltaicznych w Zambrowie i województwie podlaskim. Jako firma wspieramy Cię m.in. w pozyskaniu dotacji, np. w ramach kolejnego naboru ogólnopolskiego programu Mój Prąd.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, jakościowe, wydajne panele fotowoltaiczne, falowniki i pozostałe elementy tworzące instalację słoneczną. Każdy projekt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb we wskazanym budynku. Za realizację zlecenia zawsze odpowiada zespół doświadczonych fachowców, którzy przeprowadzają precyzyjny montaż. Zapewniamy także audyt czy serwis, a nasze usługi są objęte aż 25-letnią gwarancją wykonawcy. Udowadniamy, że instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów jednorodzinnych czy gospodarstw rolnych to opłacalny i perspektywiczny wybór!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Gospodarstwa domowe w Zambrowie i era odnawialnej energii

Coraz więcej gospodarstw domowych w Zambrowie i w całym regionie Podlasia decyduje się na inwestycję w odnawialne źródła energii. Dotyczy to przede wszystkim instalacji fotowoltaicznych, które pozwalają na generowanie własnej, czystej energii. Zaobserwowano, że stopniowo zwiększa się zrozumienie istoty tej technologii oraz korzyści, jakie płyną z jej użytkowania. Instalacja fotowoltaiczna to przede wszystkim długoterminowe oszczędności. W momencie, gdy decydujemy się na montaż takiego systemu w naszym domu, zaczynamy produkcję własnej energii elektrycznej. Ta inwestycja pozwala na znaczące obniżenie kosztów związanych z zużyciem prądu, zwłaszcza w dobie rosnących podwyżek cen prądu. Z biegiem czasu, koszt inwestycji zaczyna zwracać się, a my zyskujemy stabilność energetyczną na lata. Energię elektryczną, którą produkuje nasza instalacja fotowoltaiczna, można wykorzystać na różne sposoby - do zasilania urządzeń w domu, do ładowania samochodu elektrycznego czy do podgrzewania wody. Możliwości są praktycznie nieograniczone. A w momencie, gdy produkcja przekracza nasze bieżące zapotrzebowanie, nadwyżki energii możemy sprzedać do sieci, jeśli nasz dostawca oferuje taką możliwość, lub przechować na później, korzystając z systemów magazynowania energii.

Zwiększona wydajność dzięki energii słonecznej

Czy wiesz, że Polska jest jednym z krajów w Europie, które mają największy potencjał w zakresie produkcji energii słonecznej? Wysoki poziom nasłonecznienia, zwłaszcza w okresie letnim, pozwala na efektywne wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, a co za tym idzie, na wydajną produkcję energii elektrycznej. Zastosowanie tej technologii, zwłaszcza w miejsca takie jak Zambrowo, gdzie średnie roczne nasłonecznienie jest na wysokim poziomie, przekłada się na wyjątkową efektywność systemów fotowoltaicznych. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w swoim domu czy firmie, przyczyniasz się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji, zapewniasz sobie stałe źródło energii oraz zabezpieczasz się przed przyszłymi podwyżkami cen prądu.

Inwestycja w przyszłość - instalacja fotowoltaiczna w Zambrowie

Gdy zastanawiamy się nad wyborem nowoczesnej technologii, która pozwoli nam na zrównoważoną produkcję energii, coraz częściej podejmujemy na decyzję o wyborze energii słonecznej. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która na przestrzeni lat przekłada się na znaczne oszczędności. Dzięki temu, produkowanie i zaopatrzanie się we własną energię elektryczną staje się coraz bardziej opłacalne. To kierunek, w którym podąża cały świat, a mieszkańcy Zambrowa nie pozostają w tyle. Nasze nowoczesne systemy fotowoltaiczne montowane w Zambrowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli domów jednorodzinnych, jak i właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw. Wpływ na to ma nie tylko rosnąca świadomość ekologiczna, ale także atrakcyjne warunki finansowe, które przekładają się na szybki zwrot inwestycji. Ponadto, przepisy prawne sprzyjają rozwojowi fotowoltaiki, co skłania do tej decyzji coraz więcej osób.

Energia słoneczna - odpowiedź na rosnące ceny prądu

Z roku na rok ceny prądu w Polsce wzrastają. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec zmianie w bliższej przyszłości. Na szczęście, mamy dostęp do technologii, która pozwala nam na generowanie własnej energii, a co za tym idzie, uniezależnienie się od fluktuacji cen na rynku energii. Właśnie z tego powodu, instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularnym wyborem wśród mieszkańców województwa podlaskiego. Generowanie własnej energii elektrycznej przekłada się na bezpośrednie oszczędności na rachunkach za prąd. To realne korzyści finansowe, które z czasem przekładają się na znaczny zwrot inwestycji. Ponadto, decydując się na montaż paneli słonecznych, przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez ograniczenie emisji szkodliwych substancji. Fotowoltaika to technologia przyszłości, dostępna już dziś.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.