Fotowoltaika Andrychów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Andrychów

Polenergia Fotowoltaika w Andrychowie i okolicach oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru, sprzedaży, montażu i serwisu paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych elementów systemu solarnego. Wyposaż budynek w nowoczesną i wydajną instalację z panelami słonecznymi, która zapewni realne oszczędności, a przy okazji będzie wsparciem energetycznej, ekologicznej rewolucji w regionie, kraju i na świecie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Andrychów

Fotowoltaika w Andrychowie – wyjaśniamy i pomagamy

Trudno w kilku słowach szczegółowo przedstawić, jak działa fotowoltaika, ale już kilkanaście, kilkadziesiąt minut rozmowy z profesjonalnym konsultantem może skłonić Cię do rozważenia kupna paneli słonecznych. Dzieje się tak za sprawą zrozumiałych, jasnych, praktycznych korzyści, jakie zapewniają choćby instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Konsultanci reprezentujący Polenergia Fotowoltaika bezpłatnie udzielają wyczerpujących informacji na temat dotacji i dofinansowań, kosztów montażu i ceny fotowoltaiki w Andrychowie i okolicach. Wystarczy napisać lub zadzwonić, aby otrzymać merytoryczne wsparcie od każdej interesującej Cię strony – począwszy od wyjaśnienia, jak działają ogniwa fotowoltaiczne i od czego zależy ich wydajność, a kończąc na wspomnianych kosztach czy dotacjach w aktualnej sytuacji rynkowej.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Andrychów – sprzedaż, montaż, serwis paneli fotowoltaicznych

Jeżeli decydujesz się na wybór naszej firmy, doświadczeni pracownicy Polenergia Fotowoltaika przygotowują projekt instalacji ściśle dopasowanej do parametrów Twojego budynku, jego położenia i zapotrzebowania na energię elektryczną. Kolejnym etapem prac jest dostawa urządzeń (paneli słonecznych, falownika, elementów montażowych) do Andrychowa. Nie musisz organizować transportu na własną rękę, podobnie jak samodzielnie zakładać instalacji na dachu – zajmuje się tym wyspecjalizowana grupa fachowców z doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami. Od lat odpowiadamy m.in. za duże instalacje fotowoltaiczne dla firm, ale i mikroinstalacje przy domach jednorodzinnych, działkach czy gospodarstwach.

Montaż przebiega sprawnie i zgodnie z najnowocześniejszymi, branżowymi standardami. Projekt jest wdrażany z uwzględnieniem wszystkich lokalnych uwarunkowań i przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowników paneli słonecznych. W Andrychowie i okolicach świadczymy też kompleksowe usługi serwisowe – naprawiamy instalacje, dokonujemy rutynowych przeglądów, wymieniamy elementy czy świadczymy zdalną pomoc.

Zapewniamy aż 25 lat gwarancji na ogniwa fotowoltaiczne, bo jesteśmy pewni jakości naszej oferty. Nasze działania wchodzą w komplementarny system usług największej niezależnej grupy energetycznej w Polsce, czyli Polenergii. Dzięki temu możemy zapewnić konkurencyjne ceny paneli w Andrychowie, a fotowoltaika w Małopolsce staje się coraz powszechniejsza również dzięki nam. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie – zainwestuj w budynek, skorzystaj z dotacji i z dnia na dzień zapomnij o wysokich (coraz wyższych) rachunkach za prąd!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.