Fotowoltaika Andrychów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Andrychów

Polenergia Fotowoltaika w Andrychowie i okolicach oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru, sprzedaży, montażu i serwisu paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych elementów systemu solarnego. Wyposaż budynek w nowoczesną i wydajną instalację z panelami słonecznymi, która zapewni realne oszczędności, a przy okazji będzie wsparciem energetycznej, ekologicznej rewolucji w regionie, kraju i na świecie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Andrychów

Fotowoltaika w Andrychowie – wyjaśniamy i pomagamy

Trudno w kilku słowach szczegółowo przedstawić, jak działa fotowoltaika, ale już kilkanaście, kilkadziesiąt minut rozmowy z profesjonalnym konsultantem może skłonić Cię do rozważenia kupna paneli słonecznych. Dzieje się tak za sprawą zrozumiałych, jasnych, praktycznych korzyści, jakie zapewniają choćby instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Konsultanci reprezentujący Polenergia Fotowoltaika bezpłatnie udzielają wyczerpujących informacji na temat dotacji i dofinansowań, kosztów montażu i ceny fotowoltaiki w Andrychowie i okolicach. Wystarczy napisać lub zadzwonić, aby otrzymać merytoryczne wsparcie od każdej interesującej Cię strony – począwszy od wyjaśnienia, jak działają ogniwa fotowoltaiczne i od czego zależy ich wydajność, a kończąc na wspomnianych kosztach czy dotacjach w aktualnej sytuacji rynkowej.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Andrychów – sprzedaż, montaż, serwis paneli fotowoltaicznych

Jeżeli decydujesz się na wybór naszej firmy, doświadczeni pracownicy Polenergia Fotowoltaika przygotowują projekt instalacji ściśle dopasowanej do parametrów Twojego budynku, jego położenia i zapotrzebowania na energię elektryczną. Kolejnym etapem prac jest dostawa urządzeń (paneli słonecznych, falownika, elementów montażowych) do Andrychowa. Nie musisz organizować transportu na własną rękę, podobnie jak samodzielnie zakładać instalacji na dachu – zajmuje się tym wyspecjalizowana grupa fachowców z doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami. Od lat odpowiadamy m.in. za duże instalacje fotowoltaiczne dla firm, ale i mikroinstalacje przy domach jednorodzinnych, działkach czy gospodarstwach.

Montaż przebiega sprawnie i zgodnie z najnowocześniejszymi, branżowymi standardami. Projekt jest wdrażany z uwzględnieniem wszystkich lokalnych uwarunkowań i przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowników paneli słonecznych. W Andrychowie i okolicach świadczymy też kompleksowe usługi serwisowe – naprawiamy instalacje, dokonujemy rutynowych przeglądów, wymieniamy elementy czy świadczymy zdalną pomoc.

Zapewniamy aż 25 lat gwarancji na ogniwa fotowoltaiczne, bo jesteśmy pewni jakości naszej oferty. Nasze działania wchodzą w komplementarny system usług największej niezależnej grupy energetycznej w Polsce, czyli Polenergii. Dzięki temu możemy zapewnić konkurencyjne ceny paneli w Andrychowie, a fotowoltaika w Małopolsce staje się coraz powszechniejsza również dzięki nam. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie – zainwestuj w budynek, skorzystaj z dotacji i z dnia na dzień zapomnij o wysokich (coraz wyższych) rachunkach za prąd!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne się opłacają!

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze, a trend wzrostu zainteresowania nimi rośnie z roku na rok. Instalacja fotowoltaiczna to:

  • Pełna lub częściowa niezależność energetyczna – montaż paneli fotowoltaicznych stanowi jedną z najlepszych form uniknięcia nieuchronnych zmian na rynku energetycznym, które zachodzą stale i w bardzo dużym tempie. Aktualnie fluktuacje cen są tak wysokie, że żaden przedsiębiorca lub prywatny inwestor nie są w stanie zaplanować firmowego bądź domowego budżetu z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Instalacja fotowoltaiczna jest sposobem na wyjście z tego problemu – pozwala w całości (w przypadku instalacji on-grid) lub częściowo (off-grid) uniezależnić się od cen prądu i planować budżet z dużym wyprzedzeniem.
  • Niezależność energetyczna – panele słoneczne pozwalają także na zachowanie niezależności, która to sprowadza się nie tylko do ochrony finansów domu lub firmy, lecz także do uniknięcia wielu problemów związanych np. z niedoborami energetycznymi.
  • Ochrona planety – warto mieć na uwadze dobro naszej planety. Eksploatowanie nieodnawialnych źródeł energii, w tym np. paliw kopalnianych, jest tego zupełnym zaprzeczeniem. Spalanie węgla w celu produkcji energii elektrycznej wywołuje na środowisko zgubny wpływ – zupełnie inaczej w tej materii zachowują się panele fotowoltaiczne, w przypadku których eksploatuje się odnawialne źródła energii – promienie słoneczne.

Instalacje fotowoltaiczne – jak je projektujemy i wykonujemy?

W naszej firmie panele słoneczne nie mają w zasadzie żadnych tajemnic, gdyż znamy sposób ich pracy, wady i zalety oraz nietypowe problemy, usterki i awarie, dzięki wieloletniej obecności na naszym rynku. Poznaliśmy i przeanalizowaliśmy pracę wszystkich podzespołów, a także sprawdziliśmy w praktyce sposób ich działania. W efekcie obecnie decydując się w naszej firmie na montaż instalacji fotowoltaicznych, uzyskujesz pełną gwarancję najwyższej jakości usług – każdą pracę przeprowadzamy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, a w trakcie realizacji nie uznajemy żadnych prowizorycznych rozwiązań. Co to oznacza? Pełne bezpieczeństwo, niską cenę instalacji oraz jej ponadprzeciętną trwałość, liczoną nie w latach, a dziesięcioleciach.

Jak wykorzystać zieloną energię elektryczną w swoim domu?

Fotowoltaika po prostu się opłaca, a w przypadku prywatnych gospodarstw domowych w szczególności. Prąd wytworzony przez ogniwa zainstalowane na dachu lub gruncie można wykorzystać na wiele różnych sposobów, w tym do zasilenia:

  • Sprzętów AGD i RTV – w każdym prywatnym domu sprzęt AGD i RTV pobiera zdecydowanie najwięcej energii, a udział kosztów ich użytkowania w rachunkach jest bardzo wysoki. Fotowoltaika pozwala zmienić zupełnie ten stan rzeczy, gdyż powyższe sprzęty można użytkować w zasadzie za darmo.
  • Instalacji kosztownych w utrzymaniu – pompy ciepła, klimatyzacja oraz inne urządzenia pobierające w trakcie pracy dużo prądu mogą podwyższyć koszt miesięcznych rachunków za energię elektryczną nawet kilkukrotnie. W efekcie to ich eksploatacja może zrujnować każdy, nawet najlepiej zaplanowany i spięty na ostatni guzik budżet domowy. To wynika z nieprzewidywalnej natury cen prądu.
  • Ładowania aut elektrycznych – branża e-mobility rośnie z roku na rok, niestety przez szybko rosnące ceny energii ich opłacalność mocno spada. Panele PV pozwalają na ładowanie samochodu w zasadzie za darmo.

Dlaczego instalacja fotowoltaiczna w firmie się opłaca?

Panele fotowoltaiczne są coraz popularniejsze także wśród przedsiębiorców – wynika to głównie z dużych oszczędności, dzięki którym można np. obniżyć cenę swoich produktów bądź usług. Energią pochodzącą z paneli można zasilić także linie produkcyjne oraz całe, kompletne instalacje, np. wentylacyjne.

Zachęcamy do kontaktu już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.