Fotowoltaika Bochnia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bochnia

Boom na fotowoltaikę jest faktem – wyraźnie widać go również w Bochni. O ile jeszcze 10-15 lat temu panele fotowoltaiczne na dachach budynków były praktycznie nieobecne, o tyle obecnie duża część nieruchomości z nich korzysta. Chcesz, aby ogniwa słoneczne działały również dla Ciebie? W takim razie masz ku temu najlepszą okazję w ramach współpracy z naszą firmą!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bochnia

Fotowoltaika – ekologiczna metoda na tani prąd

Z czego wynika duża i wciąż rosnąca popularność, jaką cieszy się fotowoltaika? Głównym czynnikiem, który decyduje o tym, że gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa, rolnicy, instytucje i inne podmioty zlecając montaż paneli fotowoltaicznych, są korzyści finansowe. Wystarczy nawet oględnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby mieć świadomość wynikających z jej zastosowania zysków. Jeśli chcesz, żeby stały się one również Twoim udziałem, powierz nam realizację inwestycji. Doskonale wiemy, jak zakładać instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy oraz innych budynków i z przyjemnością pomożemy w tym zakresie również Tobie.

Panele słoneczne odpowiadają za produkcję prądu ze Słońca, czyli z niewyczerpywalnego źródła energii, z którego można korzystać w sposób nieograniczony i zarazem ekologiczny. Ponieważ produkcja elektryczności jest na tyle duża, że pokrywa znaczną część zapotrzebowania nieruchomości na jej konsumpcję, rachunki za zużycie prądu spadają do bardzo niskich kwot, niemal do zera. Oznacza to, że w momencie, gdy zakup ogniw i innych elementów systemu solarnego się zwróci, można liczyć na prawie darmową, a do tego ekologiczną energię. Takie efekty daje fotowoltaika w małopolskim, m.in. w Bochni, której montaż oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Bochni

Atrakcyjność finansowa inwestycji w panele słoneczne wzrasta tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę, że koszt można obniżyć poprzez dofinansowanie. Dotacje są dostępne w ramach wielu programów na poziomie zarówno ogólnopolskim, jak i samorządowym, dlatego należy znaleźć taką inicjatywę, która zapewnia najlepsze warunki i daje realne szanse na otrzymanie środków. Tym zadaniem może się zająć nasz zespół, podobnie jak wszystkimi formalnościami związanymi z wnioskowaniem o dotację na instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników czy instytucji publicznych.

Jak przebiega współpraca z naszym zespołem? Zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a pierwszym jej etapem jest wywiad z klientem. W jego trakcie nasi specjaliści dokładnie analizują jego potrzeby i na ich podstawie mogą zaproponować ofertę. Po jej akceptacji przechodzimy do audytu budynku, a następnie, dysponując niezbędnymi informacjami na temat inwestycji, do przygotowania projektu. Po jego wykonaniu możemy rozpocząć prace, których efektem jest prawidłowy montaż instalacji fotowoltaicznej.

Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje i każdego, kto chce zainwestować w panele słoneczne w Bochni lub okolicach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, wsparcie merytoryczne, doradztwo oraz realizację wszystkich prac projektowych i montażowych. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.