Fotowoltaika Wadowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wadowice

Za sfinalizowanie inwestycji w fotowoltaikę w Wadowicach można uznać montaż ogniw fotowoltaicznych, jednak zanim do tego dojdzie, należy wykonać szereg fachowych czynności. Myślisz, że to skomplikowane i nie wiesz, jak zacząć? Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, żeby panele słoneczne zakupione w dobrej cenie znalazły się na Twoim dachu – włącznie z pozyskaniem dotacji obniżającej koszty instalacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wadowice

Montaż fotowoltaiki ratunkiem dla środowiska i Twojego budżetu

Wiele osób zamieszkujących Wadowice słyszało już o panelach słonecznych i zadaje sobie pytanie: jak działa fotowoltaika, zastanawiając się, w jaki sposób można dzięki niej oszczędzać. Skąd to wiemy? Każdego dnia współpracujemy osobami prywatnymi, jak i firmami czy podmiotami publicznymi, doradzając i wprowadzając klientów w temat. To między innymi dzięki nam fotowoltaika w małopolskim staje się technologią alternatywną dla tradycyjnych źródeł energii.

Sekret sukcesu instalacji fotowoltaicznych tkwi w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które pozwalają na wydajne wytwarzanie prądu z promieni słonecznych przez ćwierć wieku, a nawet dłużej. Decydując się na inwestycję z naszą firmą, dostajesz 25 lat gwarancji, a zwrotu wydanych środków możesz spodziewać się już po około 7-8 latach. Oznacza to wiele lat produkowania darmowego prądu oraz cieszenia się energetyczną niezależnością.

To możliwe, ponieważ prąd generowany i przetwarzany przez dobrze zaprojektowane i założone instalacje fotowoltaiczne dla domuzapewnia uzyski zmniejszające zapotrzebowanie na energię z centralnej sieci nawet o 90%! Argumentem, który przekonuje do montażu paneli fotowoltaicznych w Wadowicach, jest także możliwość otrzymania państwowej dotacji. Dofinansowanie, które pozyskamy w Twoim imieniu, może wynieść nawet 20 tysięcy złotych, co sprawia, że ostatecznym koszt fotowoltaiki znacząco się zmniejszy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – komu zlecić montaż w Wadowicach?

Jeśli chcesz zainwestować w instalacje fotowoltaiczne dla firm czy domu, zdecyduj się na nasze usługi. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia, a cena naszych usług jest naprawdę przystępna. Mogą potwierdzić to zadowoleni klienci, którym założona przez naszą firmę fotowoltaika od wielu lat pomaga oszczędzać i wspierać środowisko.

Działamy z myślą o potrzebach i możliwościach finansowych klientów. Z tego powodu każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji i wykonania wstępnych czynności technicznych. Są to między innymi wstępne obliczenia, niezbędne pomiary czy dobór technologii, ogniw fotowoltaicznych i innych elementów instalacji na podstawie zapotrzebowania energetycznego i ceny komponentów.

Nasze usługi obejmują także doradztwo merytoryczne – możesz liczyć na fachowe sugestie na każdym etapie współpracy. Z pewnością chcesz też skorzystać z dofinansowania, więc oferujemy pomoc w złożeniu wniosku o dotacje. Zwieńczeniem wszystkich czynności jest profesjonalny i bezpieczny dla poszycia dachowego montaż fotowoltaiki oraz uruchomienie systemu paneli fotowoltaicznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.