Fotowoltaika Nowy Targ

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nowy Targ

Dostarczamy, montujemy i serwisujemy fotowoltaikę w Nowym Targu, a także w pozostałych miejscowościach w województwie małopolskim oraz w innych regionach kraju. Zapewniamy atrakcyjny koszt instalacji fotowoltaicznej, sprzedajemy wyłącznie sprawdzone, wydajne panele i inne potrzebne urządzenia, jak również dbamy o kompleksowe wsparcie klienta, np. w pozyskaniu dofinansowania z państwowej lub samorządowej dotacji. Sprawdź naszą ofertę!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nowy Targ

Panele fotowoltaiczne w Nowym Targu

Oferowana przez naszą firmę fotowoltaika w małopolskim cieszy się dużym zainteresowaniem – choćby ze względu na fakt, że ogniwa fotowoltaiczne podlegają różnym dofinansowaniom, z których można łatwo skorzystać, aby zmniejszyć koszt inwestycji, za to przyspieszyć jej zwrot. Nie trzeba wiedzieć bardzo szczegółowo, jak działa fotowoltaika, żeby mieć świadomość, ile przynosi realnych, odczuwalnych korzyści. Z jednej strony zyskuje środowisko naturalne, bo kolejny budynek posiada zeroemisyjne źródło zasilania elektrycznego, a z drugiej – oszczędności finansowe na rachunkach za prąd są więcej niż satysfakcjonujące. Różnica w wydatkach w tym względzie jest ogromna, dlatego na panele słoneczne decydują się współcześnie zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorcy, rolnicy czy administratorzy obiektów użyteczności publicznej.

Cena montażu paneli fotowoltaicznych standardowo waha w przedziale kilkunastu-kilkudziesięciu tys. zł. Wszystko zależy od mocy instalacji słonecznej, a ta z kolei powinna wynikać z indywidualnego zapotrzebowania na prąd, sposobów jego konsumpcji czy umiejscowienia i przeznaczenia budynku. Każdy istotny czynnik jest brany pod uwagę przez naszych fachowców – od konsultantów, przez projektantów i sprzedawców, po specjalistów odpowiedzialnych za montaż i serwis.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika z rzetelnego źródła

Montowane przez nasz zespół instalacje fotowoltaiczne dla domu, budynku firmowego czy gospodarstwa rolnego oznaczają diametralną obniżkę wydatków na prąd. W Nowym Targu warto postawić na naszą firmę – Polenergia Fotowoltaika to lata budowania doświadczenia w branży, a także renomy stawiającej nas w zdecydowanej, ogólnopolskiej czołówce specjalistów oferujących kompleksowe podejście do wykorzystania ogniw fotowoltaicznych, a szerzej – odnawialnych źródeł energii. Poza panelami solarnymi jesteśmy zaufanym dostawcą pomp ciepła i innych, nowoczesnych technologii unowocześniających i uniezależniających budynki.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiadają na wszystkie nasuwające się pytania, np. o dofinansowanie czy koszty montażu fotowoltaiki. Następnie za projekt odpowiadają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy analizują usytuowanie budynku względem Słońca czy obliczają zapotrzebowanie energetyczne użytkowników wybranej przestrzeni. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, domków czy gospodarstw są zestawami wydajnych, bezpiecznych komponentów, których zakładaniem zajmują się sprawdzeni fachowcy. Co równie istotne – udzielamy aż 25-letniej gwarancji na wykonane usługi. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego montaż paneli fotowoltaicznych warto zlecić firmie Polenergia?

Panele fotowoltaiczne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem m.in. do domów jednorodzinnych. Współcześni klienci doceniają przede wszystkim oszczędności, które płyną z ich zastosowania oraz proekologiczne właściwości, dzięki którym przyczyniają się do ochrony planety. Polacy lubią instalacje fotowoltaiczne – jesteśmy w ścisłej czołówce w Europie w zakresie liczby nowych instalacji w stosunku do liczby mieszkańców, co powinno wyraźnie świadczyć o tym, że poznaliśmy ich zalety znacznie lepiej, niż pozostałe państwa. Aby jednak system PV był w stanie pracować w sposób zgodny z założeniami, warto zlecić montaż instalacji fotowoltaicznej właśnie nam. Dlaczego? Jest ku temu mnóstwo powodów.

  • Profesjonalizm – każdą współpracę traktujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem, zarówno tę, która dotyczy mikroinstalacji, jak i taką, której celem jest stworzenie dużej instalacji dla największych przedsiębiorców. To wynik naszego podejścia – każdy klient ma dla nas tak samo duże znaczenie, niezależnie od wartości instalacji czy jej części składowych.
  • Doświadczenie – bez doświadczenia nasza firma nie byłaby tak dobrze znana, jak obecnie. Zdobywanie nowych umiejętności wraz z każdą zaprojektowaną instalacją to dla nas codzienność już od wielu lat istnienia, dzięki czemu obecnie dysponujemy największą wiedzą na rynku. Co ważne – sprawdzoną nie w teorii, a w praktyce. Co to oznacza dla klienta? Przede wszystkim pewność przeprowadzenia prac zgodnie z wymaganiami współczesnej technologii, zawsze za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi o pewnym i sprawdzonym działaniu.
  • Podejście do klienta – nasi fachowcy to ludzie z misją, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich podzespołów i odpowiedzą na wszystkie pytania zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Wyjaśnią wszelkie zawiłości techniczne związane z projektowaniem oraz eksploatacją nowego systemu, przekażą wszystkie za oraz przeciw, a także przedstawią poszczególne wady i zalety — zawsze zgodnie z prawdą i z aktualnym stanem prawnym.
  • Wiedza – pod tym pojęciem kryje się nie nasze znaczne doświadczenie, a chęć do pogłębiania naszej wiedzy. Uczestniczymy w najważniejszych konferencjach dotyczących nowoczesnego sprzętu fotowoltaicznego, obserwujemy poczynania producentów poszczególnych podzespołów, a nawet staramy się obserwować wszystkie procesy produkcyjne. W efekcie mamy ogromną wiedzę, która wzrasta z roku na rok. Co to oznacza? Tyle że możesz zawsze liczyć na najwyższą jakość usług, opartą na sprawdzonych, lecz także na tych najnowocześniejszych rozwiązaniach rynkowych.

Skorzystaj ze sprawdzonej firmy oferującej wyłącznie pewne rozwiązania technologiczne. Jako Polenergia realizujemy profesjonalne działania, w tym przygotowanie projektu, a także w trakcie szybko zareagujemy na wszelkie zmiany w projekcie zaproponowane przez klienta.

Gdzie najbardziej się opłaca instalacja fotowoltaiczna?

Instalacja PV opłaca się w zasadzie wszędzie – i w domu i w firmie co prawda obniży rachunki, lecz w obu tych miejscach jej rola będzie zupełnie inna. W domu fotowoltaika umożliwi obniżenie rachunków w zasadzie do zera, gdyż wyprodukowaną energię będzie można wykorzystać do zasilenia sprzętu AGD i RTV czy też do zasilania prądożernej pompy ciepła.

W firmie z kolei instalacje fotowoltaiczne pozwolą nieco bliżej konkurować ze znanymi firmami z danej branży. W jaki sposób? Wpływ kosztów za energię elektryczną przeznaczoną na produkcję danego towaru lub realizację poszczególnych usług może być na tyle wysoki, że pochłania większą część firmowego budżetu. Cena każdej zużytej kilowatogodziny nie pozostaje także bez wpływu na ostateczną cenę produktu czy usług. To bardzo często oznacza brak możliwości konkurowania z bardziej znanymi firmami z ugruntowaną pozycją.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy rzeczowych informacji na temat wszystkich naszych działań.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.