Fotowoltaika Nowy Sącz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nowy Sącz

Panele słoneczne to doskonały sposób na darmową i przyjazną środowisku energię elektryczną.Jesteśmy liderem w montażu instalacji fotowoltaicznych w Nowym Sączu, dlatego jeśli planujesz takową inwestycję, zwróć się do nas. Pozyskamy dopłatę, zajmiemy się formalnościami oraz wesprzemy Cię w wyborze miejsca, komponentów i lokalizacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nowy Sącz

Opłacalna inwestycja w panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu

Panele słoneczne stają się coraz powszechniejszą metodą na walkę z wysokimi cenami energii elektrycznej. Rosnąca tendencja widoczna jest w całym kraju, również w Nowym Sączu, którego mieszkańcy chętnie decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej, dostrzegając niewątpliwe atuty tej inwestycji. W związku z tym codziennie zakładamy nowe ogniwa słoneczne, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się z bezpiecznych, bezawaryjnych i wydajnych systemów fotowoltaicznych.

Jak działa fotowoltaika? Na specjalnie wykonane panele fotowoltaiczne padają promienie słoneczne, co sprawia, ze na och powierzchni dochodzi do absorbowania energii.W kolejnym etapie podłączony do mechanizmu inwerter przemienia ją na prąd zmienny. Wyprodukowana w ten sposób energia elektryczna jest już zdatna do zasilenia urządzeń i sprzętów. Instalacje fotowoltaiczne dla domu sprawiają, że nie trzeba pobierać energii od centralnego dystrybutora, co przekłada się na spore oszczędności oraz ekologiczny charakter całego systemu.

Po montaż ogniw fotowoltaicznych nie tracisz jednak połączenia z siecią publiczną. Jeśli Twoje zapotrzebowanie rośnie, możesz skorzystać z prądu od dostawcy, a w sytuacji, gdy dysponujesz nadmiarem energii, oddać ją do sieci i odebrać w innym terminie. Niezależność energetyczna, którą daje fotowoltaika, sprawia, że jesteś wolny od drastycznych podwyżek cen energii elektrycznej.

Koszt instalacji fotowoltaicznej to kwota w granicach kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mimo to jest to inwestycja zyskowna, która szybko się zwraca, ponieważ sprzedawane przez nas ogniwa słoneczne cechują się imponującą wydajnością. Fotowoltaika Małopolskie stanie się jeszcze atrakcyjniejsza pod względem ceny, gdy uzyskasz rządową lub samorządową pomoc w formie dofinansowania. Dopłata ze środków publicznych może sięgnąć nawet kilku tysięcy, co jest konkretnym wsparciem. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że zajmiemy się wszelkimi formalnościami i postaramy się o uzyskanie najlepszej dotacji do fotowoltaiki.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wsparcie w wyborze i montażu ogniw słonecznych

Fotowoltaika pozwala na znaczące oszczędności nie tylko w gospodarstwie domowym, ale i w przedsiębiorstwach. Jeśli więc planujesz montaż paneli słonecznych w Nowym Sączu, skontaktuj się z nami. Doświadczenie, najlepsze materiały i opieka specjalistów na każdym etapie przedsięwzięcia pozwalają nam realizować nawet najbardziej zaawansowane instalacje fotowoltaiczne dla firm w całym województwie. Przy każdej inwestycji skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, które mają zagwarantować montaż niezawodnych i efektywnych systemów paneli słonecznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Panele fotowoltaiczne to urządzenia przez wiele osób błędnie uznawane za awaryjne i delikatne. Ma na to wpływ głównie ich wygląd, który tak naprawdę wcale nie świadczy o tym, jak dobrze znoszą trudy codziennego użytkowania. Jest wręcz zgoła odwrotnie. Cały pojedynczy panel składa się z wielu ogniw, które generują prąd poprzez padanie światła słonecznego na ich powierzchnię. Tuż nad nimi znajduje się kilka warstw folii, a na samym wierzchu – gruba szyba, która skutecznie zabezpiecza cały zespół przed większością typowych uszkodzeń. Nie tylko przed standardowym deszczem, lecz także przed niewielkim gradobiciem czy padającymi na powierzchnię niewielkimi częściami drzew. Instalację fotowoltaiczną warto zatem stosować nawet tam, gdzie zachodzi duże ryzyko częstych opadów deszczu i śniegu. W przypadku śniegu należy jednak pamiętać o cyklicznym usuwaniu zalegającego puchu, jeszcze przed jego zlodowaceniem. Warstwa śniegu na grubość kilka milimetrów może bowiem skutecznie zmniejszyć wydajność całej fotowoltaiki. Nie zawsze jednak jest to niezbędne, gdyż siłą rzeczy panele są ustawione pod dużym kątem i bardzo śliskie, przez co śnieg powinien z nich swobodnie spływać.

Dlaczego warto eksploatować odnawialne źródła energii?

Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Sączu są przeznaczone przede wszystkim dla osób oszczędnych, które chcą w jakiś sposób obniżyć cenę eksploatowania domowych czy firmowych odbiorników prądu. Jednak nie tylko oni wykorzystują zalety paneli – zauważają je także wielbiciele ekologii, którzy chcą zmniejszyć swój ślad węglowy i nie wpłynąć negatywnie na stan całej planety. Wykorzystując instalację fotowoltaiczną, możesz tak naprawdę w praktyce całkowicie zrezygnować z prądu płynącego przez sieć dystrybutora, na rzecz energii „zielonej”, do której wyprodukowania wykorzystano jedynie padające promienie słoneczne. To znakomite rozwiązanie, dzięki któremu zmniejszamy wpływ ludzkości na zdrowie planety oraz otaczającą nas faunę i florę. Ziemię mamy tylko jedną – warto dać jej tyle dobra, ile jesteśmy w stanie.

Instalacje fotowoltaiczne – korzystna cena, znakomita jakość

W naszej firmie zajmujemy się wszystkim – od chwili projektu, aż na etapie wdrażania systemu do danego gospodarstwa kończąc. Od lat realizujemy montaż paneli fotowoltaicznych zarówno w prywatnych domach, jak i mniejszych czy większych przedsiębiorstwach. W rezultacie poznaliśmy cały proces od podszewki, który obecnie nie ma już przed nami żadnych tajemnic. To ogromna zaleta, której nie da się „kupić” – trzeba ją nabyć podczas montażu zarówno trudnych, jak i prostych instalacji.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej wiedzy i zawsze świeżych informacji ze świata technologii i fotowoltaiki. Uczestniczymy w szkoleniach i podnosimy zakres naszej wiedzy, co roku również uzupełniamy ją o uczestnictwo w wielu krajowych wydarzeniach. W razie pytań jesteśmy do Twojej telefonicznej lub mailowej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie – również na te techniczne, wymagające od nas mnóstwa wiedzy i obycia.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.