Fotowoltaika Nowy Sącz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Nowy Sącz

Panele słoneczne to doskonały sposób na darmową i przyjazną środowisku energię elektryczną.Jesteśmy liderem w montażu instalacji fotowoltaicznych w Nowym Sączu, dlatego jeśli planujesz takową inwestycję, zwróć się do nas. Pozyskamy dopłatę, zajmiemy się formalnościami oraz wesprzemy Cię w wyborze miejsca, komponentów i lokalizacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Nowy Sącz

Opłacalna inwestycja w panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu

Panele słoneczne stają się coraz powszechniejszą metodą na walkę z wysokimi cenami energii elektrycznej. Rosnąca tendencja widoczna jest w całym kraju, również w Nowym Sączu, którego mieszkańcy chętnie decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej, dostrzegając niewątpliwe atuty tej inwestycji. W związku z tym codziennie zakładamy nowe ogniwa słoneczne, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się z bezpiecznych, bezawaryjnych i wydajnych systemów fotowoltaicznych.

Jak działa fotowoltaika? Na specjalnie wykonane panele fotowoltaiczne padają promienie słoneczne, co sprawia, ze na och powierzchni dochodzi do absorbowania energii.W kolejnym etapie podłączony do mechanizmu inwerter przemienia ją na prąd zmienny. Wyprodukowana w ten sposób energia elektryczna jest już zdatna do zasilenia urządzeń i sprzętów. Instalacje fotowoltaiczne dla domu sprawiają, że nie trzeba pobierać energii od centralnego dystrybutora, co przekłada się na spore oszczędności oraz ekologiczny charakter całego systemu.

Po montaż ogniw fotowoltaicznych nie tracisz jednak połączenia z siecią publiczną. Jeśli Twoje zapotrzebowanie rośnie, możesz skorzystać z prądu od dostawcy, a w sytuacji, gdy dysponujesz nadmiarem energii, oddać ją do sieci i odebrać w innym terminie. Niezależność energetyczna, którą daje fotowoltaika, sprawia, że jesteś wolny od drastycznych podwyżek cen energii elektrycznej.

Koszt instalacji fotowoltaicznej to kwota w granicach kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mimo to jest to inwestycja zyskowna, która szybko się zwraca, ponieważ sprzedawane przez nas ogniwa słoneczne cechują się imponującą wydajnością. Fotowoltaika Małopolskie stanie się jeszcze atrakcyjniejsza pod względem ceny, gdy uzyskasz rządową lub samorządową pomoc w formie dofinansowania. Dopłata ze środków publicznych może sięgnąć nawet kilku tysięcy, co jest konkretnym wsparciem. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że zajmiemy się wszelkimi formalnościami i postaramy się o uzyskanie najlepszej dotacji do fotowoltaiki.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wsparcie w wyborze i montażu ogniw słonecznych

Fotowoltaika pozwala na znaczące oszczędności nie tylko w gospodarstwie domowym, ale i w przedsiębiorstwach. Jeśli więc planujesz montaż paneli słonecznych w Nowym Sączu, skontaktuj się z nami. Doświadczenie, najlepsze materiały i opieka specjalistów na każdym etapie przedsięwzięcia pozwalają nam realizować nawet najbardziej zaawansowane instalacje fotowoltaiczne dla firm w całym województwie. Przy każdej inwestycji skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, które mają zagwarantować montaż niezawodnych i efektywnych systemów paneli słonecznych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.