Fotowoltaika Kęty

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kęty

Szukasz w Kętach sposobu na uniezależnienie się od dostawcy prądu, który raz za razem podnosi cenę za energię elektryczną? W takim razie zdecyduj się na nasze usługi i montaż instalacji fotowoltaicznej, dzięki której ograniczysz koszty, produkując ekologiczny prąd z darmowego źródła za pomocą paneli słonecznych. Umów się na bezpłatną konsultację i omów swoje potrzeby z naszym ekspertem.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kęty

Zdecyduj się na montaż paneli słonecznych w Kętach i oszczędzaj przez lata

Wiesz już, jak działa fotowoltaika, ale obawiasz się o ostateczne koszty montażu ogniw w Kętach? Nie ma się czego bać, ponieważ instalacje fotowoltaiczne są technologią gwarantującą wydajną pracę przez długie lata. Ich cena nie jest już najwyższa, jak było jeszcze kilka lat temu, ale inwestycja w panele słoneczne wciąż wiąże się ze sporymi wydatkami. Dlatego też tak ważne jest, żeby zdecydować się na współpracę z zaufaną firmą, która dopnie wszystko na ostatni guzik. Z tego powodu warto postawić na nasz zespół, który w Kętach nie ma sobie równych. Działamy wielotorowo i kompleksowo, tworząc instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów w mieście oraz okolicy.

Każdy nasz zleceniodawca ma pewność, że montaż fotowoltaiki przeprowadzony jest w sposób fachowy, z zachowaniem wszelkich standardów i na bazie fachowego projektu. To bardzo ważne, ponieważ tylko profesjonalnie zainstalowane ogniwa fotowoltaiczne umożliwiają maksymalnie efektywne pozyskiwanie energii ze Słońca. Wydajna praca paneli słonecznych oznacza także większą niezależność energetyczną, a więc uniezależnienie się od stawek za prąd z sieci. Przekłada się to na szybki zwrot inwestycji, a więc i początek wyjątkowo długiego okresu oszczędzania. Wystarczy sobie uświadomić, że na produkcję z naszych instalacji fotowoltaicznych, na które pozyskujemy dla klientów także dotacje, dajemy aż 25 lat gwarancji, żeby uświadomić sobie ich wartość i opłacalność.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – optymalna wydajność dzięki najwyższej jakości

Wszystkie czynności, które realizujemy w ramach zlecenia, są zgodne z europejskimi standardami, a nasze wykwalifikowane zespoły projektantów, inżynierów czy monterów to krajowa czołówka, dzięki której fotowoltaika w małopolskim ma się coraz lepiej. Na uwagę zasługują także nasi konsultanci i doradcy pomagający klientom w składaniu wniosków o dofinansowanie fotowoltaiki. To bardzo ważny element, ponieważ dotacje są prostą metodą na zniwelowanie kosztów przedsięwzięcia. Zaoszczędzone w ten sposób środki możesz zatrzymać lub przeznaczyć na zakup bardziej zaawansowanych paneli i ogniw fotowoltaicznych, których cena jest wyższa z uwagi na implementację jeszcze trwalszych czy nowocześniejszych technologii.

Na jakość naszych usług i solidność, jaką wyróżniają się wszystkie zakładane instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Kętach, składa się także współpraca jedynie ze sprawdzonymi i renomowanymi producentami paneli słonecznych i innych komponentów. To właśnie ich solidność i zaawansowanie technologiczne decyduje o zyskach z eksploatowania paneli fotowoltaicznych. Też chcesz zacząć oszczędzać na rachunkach za prąd? W takim razie fotowoltaika jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Fotowoltaika Kęty – jakie zalety ma instalacja fotowoltaiczna?

Warto wiedzieć, że każda instalacja fotowoltaiczna ma pewne zalety, dzięki którym stanowi coraz częstszy wybór – zarówno w przypadku prywatnych gospodarstw domowych, jak i największych firm działających w każdej branży. Fakt ten nie wynika znikąd. Mnóstwo korzyści tego rozwiązania sprawia, że na domach i obiektach użyteczności publicznej każdy z łatwością zauważy nowe panele fotowoltaiczne, które mają wiele zalet istotnych z punktu widzenia przedsiębiorcy lub właściciela domu prywatnego. Jakie atuty sprawiają, że montaż paneli fotowoltaicznych jest coraz częstszym widokiem w Polsce? Wynika to między innymi z:

  • Bardzo niskich kosztów eksploatacji – panele fotowoltaiczne są urządzeniami w zasadzie bezawaryjnymi, podobnie jak ogniwa, które w pojedynkę generują około 1 - 2 W energii elektrycznej. Moc instalacji fotowoltaicznej dobrana prawidłowo do warunków i prognozowanego oraz dotychczasowego zużycia sprawia, że właściciele mogą w zasadzie całkowicie uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy, który zaopatruje sąsiedztwo w energię elektryczną.
  • Niewielkiej awaryjności – panele fotowoltaiczne są stosunkowo odporne na użytkowanie i mogą, oczywiście pomijając uszkodzenia mechaniczne, wytrwać w niezmienionym stanie nawet przez kilkadziesiąt lat. Oczywiście przy założeniu, że w porę zareagujemy na wszelkie oznaki wystąpienia awarii.
  • Niskiej podatności na fluktuacje cenowe – dostawcy energii niestety rzadko utrzymują cenę za kilowatogodzinę na odpowiednim poziomie. Coroczne podwyżki sprawiają, że coraz chętniej stawiamy na odnawialne źródła energii, które marginalizują podwyżki wynikające np. ze zmiany taryf.

Ponadto panele fotowoltaiczne w Kętach są odpowiedzią na modną ekologię – wpływ pozyskiwania energii elektrycznej na środowisko jest bardzo duży, gdyż w tym celu w naszym kraju wykorzystuje się inne, nie do końca ekologiczne i ekonomiczne paliwa. Panele fotowoltaiczne są w tej kwestii znacznie lepszym wyborem.

Warto także poznać budowę instalacji PV, która tak naprawdę ogranicza się do kilku ściśle współpracujących ze sobą urządzeń. Należą do nich ogniwa fotowoltaiczne, które zmieniają energię słoneczną na energię elektryczną, i wchodzą w skład większych modułów. Łączenie ich w całe systemy wynika z ich bardzo niskiej wydajności – jedno ogniwo nie wytworzy więcej, niż około 2 W energii elektrycznej, co oczywiście w stosunku do znacznie większego zapotrzebowania jest liczbą zbyt małą. Falownik z kolei zmienia prąd stały na zmienny, którym można z łatwością zasilić w zasadzie wszystkie domowe odbiorniki.

Po szczegółową wycenę instalacji fotowoltaicznej zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się każdej instalacji – nawet tej najbardziej wymagającej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.