Fotowoltaika Kraków

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kraków

Decydując się na założenie paneli słonecznych w Krakowie, prawdopodobnie szukasz firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę. Właśnie na takie usługi możesz liczyć w ramach współpracy z nami. Konsultacje ze specjalistami w sprawie projektu, pozyskiwanie dotacji i dofinansowania, sprzedaż komponentów, solidny montaż i serwisowanie to najważniejsze elementy naszej oferty. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kraków

Panele fotowoltaiczne – ekologiczny sposób na oszczędzanie

Kraków to miasto zmagające się ze smogiem i dużymi zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Mieszkańcy przez większą część roku borykają się z brakiem czystego powietrza, co przekłada się automatycznie na spadek poziomu życia. Sytuacja ta jest skutkiem m.in. korzystania ze źródeł energii emitujących szkodliwe substancje. Eksperci są zgodni, że należy podejmować działania mające na celu zahamowanie tego procesu. Odpowiedzią na te wezwania jest przechodzenie na odnawialne źródła energii, dlatego fotowoltaika Małopolskie cieszy się dużą popularnością – codzienne powstaje wiele nowych instalacji fotowoltaicznych.

Jak działa fotowoltaika? Kluczowe są tutaj promienie słoneczne, które padają na panele słoneczne. Na och powierzchni dochodzi do fizycznych przemian, w wyniku których wytwarzana jest energia. Ta następnie kierowana jest do inwertera, gdzie powstaje prąd zmienny wykorzystywany do zasilania sprzętów domowych. Jak więc widać, fotowoltaika pozwala na wytworzenie darmowego prądu bez szkodliwej ingerencji w środowisko naturalne.

Jeśli chcesz, możesz dołączyć do grona użytkowników, którym leży na sercu dobro środowiska naturalnego i podjąć współpracę z naszą firmą w celu zlecenia montażu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu nie będziesz przyczyniać się do postępowania szkodliwych zmian klimatycznych i przede wszystkim uwolnisz się od ciągle rosnących cen prądu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Krakowie

Choć koszt instalacji fotowoltaicznej oscyluje wokół kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych, to opłaca się w nią zainwestować, bo nakład finansowy szybko się zwróci. Dodatkowym impulsem przekonującym do montażu paneli fotowoltaicznych są udostępnione przez państwo dotacje i dopłaty do fotowoltaiki. Przyznane dofinansowanie sprawia, że całkowita cena nie jest już tak duża.

Podstawowym aspektem, który zapewnia powodzenie inwestycji, jest wybór firmy wykonującej montaż ogniw fotowoltaicznych na każdym etapie. Tylko wtedy można mieć pewność jakościowego założenia paneli słonecznych. Jeśli jesteś z Krakowa bądź z pobliskiej miejscowości, nawiąż współpracę z naszą firmą. Wiedza, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt sprawiają, że jesteśmy o krok przed konkurencją. Realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla domu cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ klienci otrzymują wsparcie doradców, konsultantów i specjalistów, czego efektem jest wydajny i trwały system produkcji darmowego prądu. Ceny energii elektrycznej wpływają także na kondycję przedsiębiorstw, dlatego proponuje także instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – jakie mają zalety?

Warto wiedzieć, że instalacje fotowoltaiczne, głównie dzięki coraz większej dostępności, mają wiele zalet wynikających głównie z ich konstrukcji. Jakie należy wśród nich wymienić? Oczywiście oszczędność funduszy, która w niektórych przypadkach może tak naprawdę ograniczyć wydatki ponoszone na energię elektryczną praktycznie do zera, np. w przypadku gdy panele fotowoltaiczne działają w systemie off-grid. Panele słoneczne w dobrze zorganizowanej instalacji to zatem doskonała forma oszczędności, a wysokość inwestycji dzięki wielu dotacjom dość szybko się zwraca. Nie bez znaczenia jest także uniezależnienie się od niespójnej polityki cenowej dostawców energii elektrycznej. Zmiany w razie zawiązywania nowej umowy mogą wynosić nawet kilkadziesiąt procent – zazwyczaj rzadko w kierunku pozytywnym dla prosumenta. Panele słoneczne to także szeroko pojęte działania sprzyjającej utrzymaniu całej planety w optymalnej kondycji. Instalacja fotowoltaiczna korzysta z promieni słonecznych emitowanych przez słońce – podstawowe źródło odnawialnej, ekologicznej energii.

Czy panele fotowoltaiczne są odporne na trudne warunki użytkowania?

Zdecydowanie tak. Wszystkie panele fotowoltaiczne dostępne w ofercie naszej marki znalazły się w niej nieprzypadkowo. Staramy się, aby wszystkie warianty oferowane w naszej firmie mogły spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i tak też jest w istocie – panele fotowoltaiczne są odporne na standardowe i typowe dla naszej szerokości geograficznej warunki atmosferyczne. Niestraszne są im deszcze oraz, czego obawiają się początkowi prosumenci, śnieg, a nawet niewielki grad. Wysoka trwałość dotyczy także całej instalacji, która przy prawidłowym montażu bez większego problemu wytrzyma nawet kilkadziesiąt lat skrajnie zmiennych warunków panujących w Polsce.

Pojedynczy moduł składa się od strony zewnętrznej: z szyby o dużej odporności, kilku warstw specjalnej przezroczystej folii oraz ogniw fotowoltaicznych. Całość dzięki monolitycznej budowie i ścisłemu dopasowaniu jest w zasadzie odporna na wszystkie typowe uszkodzenia.

Na co zwracać uwagę komponując instalacje fotowoltaiczne?

Odpięcie się od sieci energetycznej lub znacznie zmniejszenie zużycia energii dostarczanej przez dostawcę to coś, do czego dąży większość prosumentów. Jest to możliwe, ale wyłącznie w przypadku, gdy instalacja zostanie optymalnie dopasowana do specyfiki oraz oczekiwań i poboru prądu danego gospodarstwa domowego. Naszą fotowoltaikę w Krakowie warto poznać z bliska i dopiero wtedy zlecić nam stworzenie dobrze dopasowanej instalacji. Cały zestaw składa się z konstrukcji wsporczej, modułów fotowoltaicznych składających się z pojedynczych paneli, falownika oraz licznika dwukierunkowego. Nasze instalacje fotowoltaiczne w Krakowie uchodzą za najlepsze w swojej kategorii cenowej.

Fotowoltaika Kraków – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W Krakowie liczy się nie tylko to, aby w swoim domu zapewnić odpowiednio czyste powietrze, lecz także obniżenie kosztów związanych z zasilaniem domowych odbiorników prądu. Z tego względu tak istotne jest, aby skorzystać z oferty naszej firmy. Gwarantujemy zawsze indywidualne podejście, przyjazną atmosferę na każdym etapie współpracy, jak i możliwość pomocy we wszystkich w kwestiach związanych z naszymi działaniami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.