Fotowoltaika Zakopane

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Zakopane

Mieszkając lub prowadząc działalność gospodarczą w Zakopanem, z uwagi na relatywnie niskie temperatury zużywasz nieco więcej prądu niż w innych regionach kraju. Tymczasem koszty elektryczności wciąż rosną, o czym zresztą nikomu nie trzeba przypominać. Zapobiegliwi mieszkańcy stolicy polskich Tatr wiedzą jednak, jak nie dać się podwyżkom – wystarczy zlecić naszej firmie montaż paneli fotowoltaicznych.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Zakopane

Zainwestuj w czystą i darmową energię ze Słońca

Zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa oraz wszelkiego rodzaju instytucje i organizacje silnie odczuwają dynamicznie rosnące ceny prądu. Koszty energii sprawiają, że mieszkańcy, firmy i inne podmioty szukają skutecznych sposobów na ich złagodzenie – częstym wyborem jest fotowoltaika. Panele słoneczne stanowią bowiem dodatkowe, własne źródło energii, która jest produkowana z promieniowania słonecznego, a więc z całkowicie darmowego zasobu. Jeśli chcesz skorzystać z możliwości instalacji fotowoltaicznej u siebie w domu czy firmie, skontaktuj się z nami i zleć montaż!

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem wszystkich prac związanych z projektowaniem systemu oraz zakładaniem i łączeniem jego komponentów. Odpowiadamy za stworzenie indywidualnej koncepcji instalacji solarnej – dobieramy urządzenia o odpowiednich parametrach, planujemy ich lokalizację i wykonujemy niezbędne obliczenia, na podstawie których możemy przygotować profesjonalny projekt. Jeżeli go zaakceptujesz, przystępujemy do montażu, realizując go w równie fachowy sposób.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zleć projekt i montaż fotowoltaiki doświadczonym fachowcom

Korzystamy z solidnych, wysokojakościowych podzespołów od najlepszych producentów na rynku, które są objęte gwarancją nawet na 25 lat. Tymczasem koszt inwestycji, jaki generują instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat. Rachunek jest prosty: przez co najmniej 15 lat, a z reguły znacznie dłużej możesz cieszyć się darmowym prądem. I nie musisz nawet dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, ponieważ jest to system całkowicie bezobsługowy, który pracuje w sposób automatyczny, zupełnie bez Twojego udziału.

Z powodzeniem współpracujemy z klientami biznesowymi z Zakopanego z najróżniejszych branż. Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno niewielkie przedsiębiorstwa wytwórcze i usługowe, jak i duże zakłady przemysłowe – w każdym przypadku instalacje fotowoltaiczne dla firm dobrze spełniają swoją rolę. Dzięki montażowi ogniw słonecznych obniżasz koszty funkcjonowania swojego przedsiębiorstwa – ponieważ zużywasz mniej drogiej energii z sieci publicznej, otrzymujesz znacznie niższe rachunki od dostawcy prądu.

Zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym oraz innym klientom proponujemy także wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań. Nie wiesz, jak zabrać się za procedury związane z wnioskowaniem o dotacje? Zastanawiasz się, który z dostępnych programów wybrać? Chcesz mieć pewność, że wszystkie formalności są prowadzone zgodnie z wymogami? W takim razie skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę. Fotowoltaika w Małopolsce nie ma przed nami tajemnic!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.