Fotowoltaika Wieliczka

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wieliczka

Zrezygnuj z wysokich rachunków za prąd, ciesz się większą niezależnością energetyczną, a przy tym wspieraj ochronę środowiska naturalnego. W jaki sposób połączyć te wszystkie kwestie? Poprzez fotowoltaikę! Projektujemy i wykonujemy instalacje słoneczne dla domów i firmy w Wieliczce, które zwracają się w kilka lat, a ich żywotność i wydajność jest liczona w dekadach. Przekonaj się, że panele solarne (ogniwa fotowoltaiczne) doskonale sprawdzają się na terenie Małopolski, a ich montaż warto powierzyć profesjonalnej, doświadczonej i renomowanej firmie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wieliczka

Instalacje fotowoltaiczne w Wieliczce

Czy wiesz, jak działa fotowoltaika? Ogniwa fotowoltaiczne umieszczone w panelach na dachu lub podłożu wykorzystują tzw. efekt fotowoltaiczny. Absorbują energię ze Słońca i przekazują prąd stały. Rolą specjalnego urządzenia, nazywanego falownikiem lub inwerterem, jest przekształcenie prądu stałego w prąd zmienny, o charakterystyce dopasowanej do wymagań sieci energoelektrycznej.

Fotowoltaika w Małopolsce cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwia znaczące obniżenie rachunków za prąd. Jako odnawialne źródło energii podlega pod dotacje i dofinansowania, które ułatwiają wykonanie inwestycji. Jest to forma wsparcia dla środowiska naturalnego, a przy tym element nowoczesnego nisko- lub zeroemisyjnego budynku. Instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy w Wieliczce są świetnym pomysłem np. w kombinacji z magazynami energii, ładowarkami pojazdów elektrycznych czy pompami ciepła. Na te technologie również przyznawane są dotacje, a nasza firma także zajmuje się ich profesjonalnym montażem.

Od dobrych kilku lat trwa boom na panele słoneczne tak w Wieliczce i Małopolsce, jak i całym kraju. Dzieje się tak za sprawą dostępności i atrakcyjnych cen ogniw fotowoltaicznych, nieustająco rosnących kosztów energii i możliwości pozyskania dotacji na OZE. Jeśli chcesz poznać aktualne koszty fotowoltaiki w Wieliczce, skontaktuj się z naszą firmą i otrzymaj rzetelną wycenę wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat ogniw.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Wieliczce

Polenergia Fotowoltaika jest jedną z największych firm w branży – oferujemy kompleksową pomoc w projektowaniu, montażu i serwisie instalacji fotowoltaicznej. Każdy projekt ściśle dopasowujemy do wymagań klienta – bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie na energię w budynku czy lokalne uwarunkowania do wydajnej pracy urządzeń. Dostarczamy cały niezbędny sprzęt – nowoczesne panele słoneczne od sprawdzonych firm, falownik czy elementy montażowe. Instalacją zajmują się doświadczone ekipy montażowe, a każdy pracownik dba o precyzję i zgodność działania z najwyższymi standardami.

Dzięki naszej specjalnej, dopasowanej do aktualnej sytuacji na rynku ofercie instalacje fotowoltaiczne dla firm, właścicieli domów czy rolników są opłacalne i wartościowe. Ponieważ działamy kompleksowo i nieustannie rozwijamy naszą ofertę, ufa nam coraz większe grono klientów. Inwestycja w fotowoltaikę w Wieliczce i Małopolsce? Tylko z Polenergią! Skontaktuj się z naszymi konsultantami już dziś!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.