Fotowoltaika Gorlice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gorlice

Zdajemy sobie sprawę z szalejącej inflacji, która jest napędzana przez ceny energii, m.in. prądu. Na szczęście dysponujemy też rozwiązaniem pozwalającym na trwałe obniżkę cen elektryczności w budynkach mieszkalnych, firmowych i użyteczności publicznej, czyli instalację fotowoltaiczną. Przekonaj się, że jesteśmy właściwą firmą, której możesz zlecić projekt i montaż paneli słonecznych!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gorlice

Fotowoltaika – nowoczesna i ekologiczne odpowiedź na wyzwania przyszłości

Problemy w sektorze energetycznym już teraz są duże, a wiele wskazuje na to, że wraz z upływem kolejnych lat jeszcze bardziej się pogłębią. Nawet w oficjalnych dokumentach administracji państwowej można przeczytać, że do ok. 2030 r. wyłączenia elektryczności mogą być częstym zjawiskiem, co w połączeniu z wysokimi i wciąż rosnącymi kosztami energii może doprowadzić do problemów gospodarczych i społecznych. Czy to scenariusz bezalternatywny, któremu nie da się przeciwdziałać?

Jedną z ostatnich nadziei polskiego (i nie tylko) społeczeństwa na tani i bezpieczny prąd w skali zarówno indywidualnej, jak i makro to fotowoltaika. Technologia, o której mowa i której montaż oferujemy, pozwala na wytwarzanie energii w sposób całkowicie ekologiczny – bez emisji do atmosfery szkodliwych substancji i bez ingerowania w środowisku naturalne. Wiedząc, jaka działa fotowoltaika, łatwo dojść do wniosku, że o jej wydajności i opłacalności decyduje m.in. odpowiednie zamontowanie i ustawienie paneli. Jak to zrobić? Najlepiej nawiązać współpracę naszą firmą, a zajmiemy się pracami montażowymi w sposób całościowy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej

Naszym celem jest to, żeby dostarczać instalacje fotowoltaiczne dla domu, rolnika, przedsiębiorstwa czy instytucji publicznych zlokalizowanych w Gorlicach w najlepszym wydaniu i zarazem dostosowane cenowo do potrzeb zamawiających. Projektujemy je w taki sposób, aby przy jak najmniejszych wydatkach energetycznych zapewniały produkcję ilości prądu maksymalnie zbliżonego do comiesięcznego zużycia mieszkańców.

W ramach współpracy z klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjonalnymi kładziemy nacisk na kompleksowość świadczonych usług. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów albo miejsc użyteczności publicznej, czy może o rozbudowane, składające się z setek ogniw słonecznych farmy solarne. Każde przedsięwzięcie realizujemy od A do Z, czyli od wstępnych pomiarów i rozpoznania terenu oraz potrzeb klienta, poprzez zakładanie paneli fotowoltaicznych na dachu, skończywszy na podłączeniu ze sobą i do źródła zasilania poszczególnych elementów.

Świadczone usługi obejmują również dofinansowania. Zdecydowanie warto sięgać po dotacje, które znacząco obniżają koszt montażu – jeśli nie masz czasu lub ochoty na zajęcie się formalnościami, możesz powierzyć nam to zadanie. W cenie inwestycji dobierzemy optymalne dofinansowania, złożymy niezbędne wnioski i przeprowadzimy wszystkie czynności administracyjne w taki sposób, aby pozyskać dla Ciebie dotację. Dzięki niej fotowoltaika w małopolskim jest dostępna w przystępniejszej cenie.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.