Fotowoltaika Chrzanów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Chrzanów

Inflacja, jaka jest, każdy widzi. Napędzają ją m.in. dynamicznie rosnące ceny prądu, które z roku na roku mają być coraz wyższe przez jeszcze wiele lat. Jak obronić się przed drenażem domowych i firmowych budżetów z tego powodu? Sprawdzonym i skutecznym sposobem, z którego korzystają m.in. mieszkańcy i przedsiębiorcy z Chrzanowa, jest montaż fotowoltaiki. Jeśli również Ty chcesz pozyskiwać prąd ze Słońca, powierz nam realizację inwestycji w panele solarne!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Chrzanów

Uniezależnij się od dostawcy i obniż rachunki za prąd

Jeśli wiesz, jak działa fotowoltaika, nie trzeba Cię przekonywać o korzyściach wynikających z możliwości produkcji prądu ze Słońca, czyli bezpłatnego, ekologicznego i odnawialnego zasobu. To szansa na zminimalizowanie zużycia energii z drogiej i coraz droższej publicznej sieci energetycznej. Czy jednak każda fotowoltaika pracuje równie wydajnie? Jak zapewne się domyślasz – nie. Jednym z czynników decydujących o efektywności, a co tym idzie – rentowności, jaką zapewniają instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i gospodarstw rolnych, jest montaż. Chcesz mieć gwarancję profesjonalnego i zgodnego z wymaganiami branżowymi wykonania paneli słonecznych? W takim razie zapraszamy do współpracy z Polenergia Fotowoltaika!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalne wykonanie fotowoltaiki od A do Z z Polenergia Fotowoltaika

Na jakie wsparcie możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na całościowe wykonanie wszystkich prac. Zatrudniamy fachowców od projektowania, montażu i serwisu, dzięki czemu możemy realizować instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy rolnika. Współpracujemy także z instytucjami publicznymi – urzędami, szkołami, szpitalami, spółdzielniami mieszkaniowym oraz właścicielami i użytkownikami innych nieruchomości, w których można zlecić montaż ogniw słonecznych w Chrzanowie i okolicach.

Wykonujemy zarówno małe, jak i duże instalacje fotowoltaiczne, w tym także farmy fotowoltaiczne. Posiadamy doświadczenie we wszelkiego rodzaju realizacjach, dlatego z chęcią pomożemy także w Twojej inwestycji. Jak przebiega współpraca? Zaczyna się od dokładnej analizy Twoich oczekiwań i specyfiki budynku. Upewniamy się, czy na gruncie lub dachu istnieje dobra lokalizacja dla modułów słonecznych i sprawdzamy możliwości techniczne budynku pod tym kątem. Jeżeli warunki na to pozwalają, zabieramy się za projekt instalacji fotowoltaicznej.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.