Fotowoltaika Myślenice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Myślenice

Każdego dnia zakładamy w Myślenicach kolejne panele słoneczne i sprawiamy, że coraz więcej mieszkańców miasta i okolic staje się niezależnych energetycznie, dzięki czemu ma szansę oszczędzać i żyć ekologicznie. Montaż ogniw i instalacji fotowoltaicznych z naszą firmą polecamy każdemu, kto chce dołączyć do grona zadowolonych użytkowników ekologicznego i oszczędnego systemu solarnego. Zapraszamy do kontaktu!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Myślenice

Energia wprost ze Słońca w Twoim domu

Skoro znajdujesz się na naszej stronie stworzonej z myślą o montażu paneli fotowoltaicznych w Myślenicach, zapewne rozważasz założenie instalacji na terenie swojego domu lub przedsiębiorstwa. A może prowadzisz w okolicy własne gospodarstwo i interesujesz się tym, jakie korzyści oferuje fotowoltaika dla rolnika? W każdym z tych przypadków mamy wiele do zaproponowania – naszym celem jest to, żeby fotowoltaika w małopolskim pozwalała coraz większej liczbie mieszkańców uniezależnić się od wysokich cen za energię z centralnej sieci i produkować darmowy oraz ekologiczny prąd.

Warto pamiętać, że aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ogniwach fotowoltaicznych, ich montaż należy powierzyć godnemu zaufania wykonawcy. Polecamy się także klientom, którzy nie do końca wiedzą, jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej czy w jaki sposób wnioskować o państwowe dofinansowanie do fotowoltaiki. W ramach świadczonych usług zajmujemy się każdym tym aspektem. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, która daje szanse na maksymalne spersonalizowanie projektu. Również dzięki pomiarom i analizom jesteśmy w stanie dobrać optymalną jakość paneli słonecznych w korzystnej cenie czy dopasować wydajność i technologię do energetycznego zapotrzebowania konkretnych budynków. Inaczej zakładana jest bowiem rozbudowana fotowoltaika dla firm niż system solarny dla domu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Korzyści z montażu instalacji fotowoltaicznej

W całej Polsce, zatem i w Myślenicach, mieszkańcy z coraz większą trwogą przyglądają się szybującym cenom za energię elektryczną. Jedni zastanawiają się, co robić, a inni już wiedzą, że to właśnie fotowoltaika jest najlepszym sposobem na uwolnienie się od wysokich kosztów związanych z poborem prądu od publicznych dostawców. Jeśli należysz jeszcze do tej pierwszej grupy, pozwól, że przedstawimy Ci najważniejsze korzyści montażu paneli fotowoltaicznych.

Po pierwsze fotowoltaika dla domu czy firmy w Myślenicach to przyjazne środowisku ogniwa i panele słoneczne objęte 25-letnią gwarancją. Oprócz redukcji kosztów za energię nawet o 90% o ich opłacalności decyduje także dostępność dotacji, takich jak na przykład kolejna edycja programu Mój Prąd. Uzyskane w ich dofinansowanie pokrywa część wydatków i automatycznie sprawia, że cena całej inwestycji staje się zdecydowanie przystępniejsza. Aby zweryfikować, ile w przybliżeniu możesz zaoszczędzić, sprawdź nasz kalkulator fotowoltaiczny lub umów się na spotkanie z przedstawicielem Polenergia.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.