Fotowoltaika Trzebinia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Trzebinia

Niezawodność, maksymalna wydajność i jakość – to właściwości wszystkich instalacji fotowoltaicznych założonych w Trzebini przez naszą firmę. Jeśli więc szukasz sprawdzonego instalatora oferującego dobre ceny, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy atrakcyjne warunki, kompleksowe wsparcie, profesjonalny montaż fotowoltaiki i pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego dofinansowania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Trzebinia

Montaż fotowoltaiki – sprawdzony wykonawca to klucz do sukcesu

Decyzja o założeniu instalacji fotowoltaicznej na gruncie czy dachu domu lub firmy w Trzebini to mądry, lecz dopiero pierwszy krok ku energetycznej niezależności. Kolejnym, od którego zależą wszystkie następne, jest wybór wykonawcy. Fotowoltaika jest wymagająca, dlatego zlecenie montażu paneli słonecznych instalatorowi znającemu się na rzeczy to podstawa, jeśli myślisz o wieloletnim, bezobsługowym i wygodnym eksploatowaniu systemu solarnego. Dlatego też pragniemy zachęcić Cię do nawiązania współpracy z prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dzięki któremu fotowoltaika w małopolskim staje się sposobem na uwolnienie od wysokich rachunków za prąd dla coraz większej liczby osób.

Zgłoś się do nas, jeśli interesują Cię instalacje fotowoltaiczne dla domu, ale do współpracy zachęcamy także rolników, zakłady pracy, a nawet instytucje publiczne. Działamy kompleksowo, a nasi wykwalifikowani pracownicy i inżynierowie oferują wsparcie na każdym etapie montażu fotowoltaiki. Również tym wstępnym – wykonujemy projekty, pozyskujemy dotacje, doradzamy, pomagamy dobierać ogniwa fotowoltaiczne, a po oddaniu paneli słonecznych do użytku realizujemy serwis i regularne przeglądy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – cena, dofinansowanie, jak działają

Jednym z często padających pytań dotyczy tego, jak działa fotowoltaika. Otóż panele słoneczne składają się z mniejszych modułów zwanych ogniwami fotowoltaicznymi. To na ich powierzchni pod wpływem promieni słonecznych zaczynają zachodzić skomplikowane reakcje fizyczne, które prowadzą do ruchu elektronów. Tak, w dużym uproszczeniu, powstaje prąd stały. Jest on następnie przez instalację fotowoltaiczną przetwarzany na prąd zmienny, po czym trafia do dobrze nam znanych gniazdek elektrycznych. Jest to energia całkowicie darmowa i ekologiczna.

Kolejne pytanie dotyczy zazwyczaj ceny paneli fotowoltaicznych. Ostateczne koszty trudno określić bez wiedzy o energetycznym zapotrzebowaniu danego budynku i innych parametrach. Można powiedzieć jednak, że orientacyjne wydatki dla domu rodzinnego w Trzebini wynoszą co najmniej 20 000 zł. To całkiem sporo, ale jeśli dodać, że to cena obniżona przez uzyskane dofinansowanie mogące wynieść nawet 20 500 zł, kwota od razu staje się zdecydowanie przystępniejsza. Kosztowniejszą inwestycją bywają instalacje fotowoltaiczne dla firm, ponieważ często są bardziej rozbudowane. Niemniej jednak to nadal rozwiązanie opłacalne i przyszłościowe – wystarczy spojrzeć na galopujące stawki za energię elektryczną i skorzystać z naszego kalkulatora lub umówić się na darmową konsultację, żeby się o tym przekonać

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.