Fotowoltaika Starachowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Starachowice

Planujesz montaż fotowoltaiki w Starachowicach i zastanawiasz się, komu go powierzyć? Wobec tego mamy dla Ciebie propozycję, która spełni Twoje wymagania. Jako Polenergia Fotowoltaika specjalizujemy się w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych na potrzeby klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się o jej jakości!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Starachowice

Produkuj prąd samodzielnie i ciesz się niższymi rachunkami

Nawet jeśli w teorii wiesz, jak działa fotowoltaika, założenie jej w pojedynkę jest niemożliwe. Instalacje słoneczne składają się z licznych elementów, a ich montaż wymaga posiadania odpowiednich kompetencji. Do założenia modułów wraz ze wszystkimi innymi komponentami konieczny jest zespół fachowców z doświadczeniem w wykonywaniu podobnych projektów. Niezbędne jest także profesjonalne wyposażenie. Jako że nasz zespół spełnia te wszystkie kryteria, możemy w sposób kompleksowy i zgodny z najnowszymi standardami montować instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy budynków o innym zastosowaniu zlokalizowanych w Starachowicach.

Każdy system fotowoltaiczny powinien być dostosowany do konkretnej nieruchomości. Nie ma uniwersalnych paneli słonecznych, ponieważ różni je moc i wiele innych parametrów. Dlatego tak istotny jest dobór modułów dopasowanych do zapotrzebowania energetycznego budynku – tym zadaniem zajmujemy się w ramach projektu przygotowywanego na samym początku realizacji inwestycji. Stanowi on podstawę dla dalszych prac i określa warunki, jakie powinna spełniać fotowoltaika, więc odgrywa bardzo ważną rolę w kontekście powodzenia całego przedsięwzięcia.

Gdy już mamy gotowy projekt, możemy przejść do właściwych prac montażowych. Najpierw jednak pozyskujemy ogniwa fotowoltaiczne, które zakładamy na gruncie lub dachu Twojej nieruchomości. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, których moduły cieszą się pozytywnymi opiniami i bardzo dobrze sprawdzają się w praktyce. W połączeniu z fachowym montażem przekłada się to na gwarancję niezawodności, trwałości i wydajności, którą wyróżniają się zakładane przez nasz zespół instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw czy instytucji publicznych.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalna instalacja fotowoltaiczna krok po kroku

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania fotowoltaiczne, które pozwalają na samodzielne wytwarzanie energii z promieni słonecznych przez dziesięciolecia. Montujemy systemy dopracowane w każdym calu, gruntownie przetestowane i cechujące się pożądanymi przez klientów właściwościami. Oferowana przez naszą firmę fotowoltaika w Świętokrzyskiem to zyskowna inwestycja zarówno dla domów, jak i przedsiębiorstw – zdecyduj się na nią, jeżeli chcesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%!

Do inwestycji w ogniwa słoneczne zachęcają dodatkowo dofinansowania, które pozwalają na realizację wszystkich prac niższym kosztem. Na jakich warunkach się ich udziela? Z którego programu dotacji warto skorzystać? Co trzeba zrobić, żeby otrzymać środki? Zleć nam pozyskanie pieniędzy i zapomnij o tych oraz innych pytaniach dotyczących formalności związanych z dofinansowaniem! Nawiąż współpracę z Polenergia Fotowoltaika i zyskaj gwarancję przelewu środków na swoje konto bez żadnych komplikacji!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.