Fotowoltaika Płock

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Płock

Energia słoneczna dociera również do Płocka wraz z instalacjami fotowoltaicznymi montowanymi na terenie miasta i w okolicach przez naszą firmę. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zainwestować w oszczędną, bezemisyjną, przydomową produkcję darmowego prądu z paneli słonecznych!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Płock

Fotowoltaika – darmowy prąd ze Słońca w Twoim gniazdku

W ciągu ostatnich kilku lat fotowoltaika stała się prawdziwym hitem w Polsce – trend ten nie ominął również Płocka. Dynamicznie rosnąca liczba paneli słonecznych widocznych na dachach i gruncie domostw i na terenie przedsiębiorstw świadczy o tym, jak popularna jest fotowoltaika Mazowieckie. Jeżeli również Ciebie interesuje jej montaż wraz z projektem i uzyskaniem dotacji, skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w realizacji inwestycji niezależnie od jej specyfiki i skali. Instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy to dobry wybór z wielu powodów!

Pierwsza, dla wielu osób najważniejsza kwestia, to oszczędności wynikające z montażu ogniw słonecznych. Panele słoneczne sprawiają, że cena płacona za energię drastycznie maleje, ponieważ znacząco obniża się ilość drogiego prądu pobieranego z publicznej sieci. Zamiast tego dla zapewnienia zasilania pracuje minielektrownia fotowoltaiczna, która składa się z paneli słonecznych, inwertera i okablowania. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domu działają tak samo – kolektory gromadzą energię z promieniowania słonecznego, po czym wędruje ona do inwertera (falownika), który zamienia ją na prąd elektryczny zasilający sprzęty gospodarstwa domowego.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Dlaczego warto zamontować panele słoneczne

Energia produkowana przez ogniwa słoneczne jest całkowicie darmowa, dzięki czemu posłużenie się nią do zasilania nieruchomości może obniżyć koszt rachunków za prąd nawet o 90%. Warto rozważyć instalację systemu fotowoltaicznego również ze względu na dostępne także w Płocku dofinansowanie do fotowoltaiki, które redukuje cenę inwestycji nawet o 20-30%. Kwestie finansowe są ważne, ale na nich nie kończą się argumenty przemawiające za montażem paneli słonecznych.

Kolejnym istotnym aspektem jest przyjazność środowisku, którą wyróżniają się ogniwa fotowoltaiczne. Ponieważ do produkcji prądu wykorzystują w pełni odnawialne, niewyczerpywalne, ekologiczne, a do tego darmowe źródło, jakim jest Słońce, w żaden sposób nie ingerują w środowisko. Nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji, a ich trwałość wynosie nawet kilkadziesiąt lat, dlatego są oszczędne również pod względem zastosowanych do produkcji materiałów.

Jeśli chcesz cieszyć się wysoce efektywną, bezawaryjną i bezobsługową instalacją fotowoltaiczną, zleć jej wykonanie naszej firmie. Pomożemy Ci nie tylko w montażu, ale również w wyborze najlepszych urządzeń i określeniu optymalnych parametrów systemu, w czym pomocny jest m.in. kalkulator fotowoltaiki. Jeśli zamierzasz skorzystać z dotacji, możesz liczyć na pełne wsparcie w ich pozyskaniu niezależnie od tego, czy chodzi o ogólnopolski program Mój Prąd, czy lokalne dofinasowania rozdysponowywane w Płocku.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne się opłacają w prywatnym domu?

Zdecydowanie tak! Fotowoltaika w Płocku zaprojektowana i wdrożona przez naszą firmę to znakomite rozwiązanie dla osób prywatnych. Wraz z inwestorem wybierzemy optymalne miejsce przeprowadzenia instalacji, a wcześniej przeliczymy zapotrzebowanie energetyczne budynku. Cały proces, oczywiście po dopełnieniu wszelkich formalności, trwa stosunkowo krótko i zawsze przebiega zgodnie z planem. Sam montaż instalacji fotowoltaicznej przeprowadzamy za pomocą wyselekcjonowanych urządzeń, dzięki którym konstrukcje wsporcze są mocne, stabilne i wytrzymałe. Ma to ogromne znaczenie w szczególności dla dużych odbiorców prądu, którzy chcą na swojej posesji stworzyć farmę paneli, zajmującą nawet kilkaset metrów kwadratowych powierzchni działki. W domach istotnym zagadnieniem jest obniżenie kosztów zarówno ładowania samochodu elektrycznego lub hybrydowego, jak i użytkowania pompy ciepła.

Panele fotowoltaiczne w firmie – walcz z konkurencją

Nasi fachowcy obsługują nie tylko klientów prywatnych, lecz także firmy, które chcą zainwestować w panele fotowoltaiczne w Płocku. Za pomocą obniżenia cen energii można zmniejszyć też koszt produkcji lub realizacji poszczególnych usług. Wbrew pozorom energia elektryczna ma ogromny wpływ na cenę gotowego produktu, który wymagał dużej obróbki mechanicznej lub termicznej. Obniżenie kosztów energii – nawet do zera – może skutecznie wpłynąć na jednostkową cenę wyrobu, co z kolei umożliwia nawiązanie równej walki ze znacznie większymi firmami z zagranicy. Zazwyczaj instalacje są duże i obszerne, gdyż firmowe odbiorniki prądu, w tym całe linie produkcyjne, oświetlenie, systemy automatyki budynkowej oraz inne urządzenia, pobierają mnóstwo prądu.

Instalacje fotowoltaiczne Polenergia – skorzystaj z naszej wiedzy!

Nie bez powodu jesteśmy jedną z największych firm na rynku. W rekordowych dla nas miesiącach przeprowadzaliśmy nawet do 1000 mikroinstalacji zarówno w typie off-grid, jak i on-grid. Projektujemy instalacje PV, dobierając jej moc w stosunku do zapotrzebowania domu na energię elektryczną, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, które może w znacznym stopniu obniżyć koszt całej inwestycji. Mamy dostęp do najlepszych programów, a nasi fachowcy wybiorą optymalne rozwiązanie dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa. Zadzwoń lub napisz do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie oraz mailowo, a także udostępnimy informacje dotyczące naszych działań, przekażemy referencje i zaplanujemy całość działań zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Chętnie rozwiejemy również wątpliwości dotyczące systemów fotowoltaicznych, ich konstrukcji oraz sposobu użytkowania.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.