Fotowoltaika Żyrardów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Żyrardów

W ciągu ostatnich lat Polska zrobiła ogromny krok pod względem wzrostu wykorzystania odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Największa w tym zasługa fotowoltaiki, która niczym grzyby po deszczu wyrasta na domach i innych budynkach Polaków, także w Żyrardowie. Ty również planujesz montaż paneli słonecznych, ale nie wiesz, komu go zlecić? W takim razie powierz go naszej firmie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Żyrardów

Wydajna fotowoltaika na lata

Idea montażu ogniw solarnych jest pod każdym względem słuszna. Kluczowe znaczenie ma kwestia wysokiej opłacalności finansowej, która wynika z tego, jak działa fotowoltaika. Otóż jej zadanie polega na absorbowaniu energii słonecznej przez moduły przetwarzające ją w prąd. Następnie jest on przesyłany do falownika, czyli urządzenia odpowiadającego za dostosowanie jego parametrów do wymogów sieci publicznej, do której wędruje w celu zasilania urządzeń domowych. Jeżeli zlecisz nam montaż paneli słonecznych, wykonamy go w taki sposób, aby zapewnił wysokie uzyski energii i znacząco obniżyły rachunki za prąd.

Fotowoltaika oferowana przez naszą firmę to system stworzony z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Gwarancja na ćwierć wieku – 25 lat – mówi sama za siebie. Gdy weźmie się pod uwagę, że koszt inwestycji amortyzuje się w ciągu zaledwie 6-9 lat, można stwierdzić tylko jedno: to się opłaca! I rzeczywiście – instalacje fotowoltaiczne dla domu i przedsiębiorstwa są świetnym sposobem na obniżenie kosztów prądu nawet o 90%. Jeżeli chcesz zlecić montaż ogniw słonecznych na dachu lub gruncie swojej nieruchomości w Żyrardowie, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika – zyskowna inwestycja w ekologiczną energię

Jako że do naszych obowiązków należą wszystkie kwestie związane nie tylko z montażem, ale również projektem i uruchomieniem instalacji, oszczędzasz czas na poszukiwaniu innych wykonawców, którzy stają się po prostu zbędni. Właśnie projekt jest niezwykle istotnym dokumentem dla realizacji całej inwestycji, więc powinien zostać wykonany przez wykwalifikowanych fachowców. Tacy specjaliści składają się na nasz zespół, dlatego możemy zapewnić wykonanie prac na najwyższym poziomie.

Oferujemy także instalacje fotowoltaiczne dla firm z Żyrardowa, które są świadome korzyści wynikających z zastosowania OZE w swojej działalności. To wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie dla energochłonnych przedsiębiorstw, w przypadku których koszty prądu są istotną pozycją w budżecie. Aby je obniżyć i móc przeznaczyć oszczędzone pieniądze na inne wydatki, wystarczy zlecić montaż fotowoltaiki naszemu zespołowi.

Specjalizujemy się także w pośredniczemu w staraniach o dotacje. Jeżeli chcesz otrzymać dofinansowanie, możemy wziąć na siebie związane z tym obowiązki. Składanie wniosków, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji, pomoc w wyborze najlepszego programu – na takie wsparcie możesz liczyć. Dzięki dotacjom fotowoltaika w Mazowieckiem, w tym w Żyrardowie, jest znacznie tańsza, dlatego mocno zachęcamy do skorzystania z dotacji udzielanych na atrakcyjnych warunkach.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.