Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki

Masz już dosyć rachunków za prąd opiewających na coraz większe kwoty? Postaw na odnawialne źródła energii – ogniwa fotowoltaiczne pozwolą Ci uwolnić się od wysokich cen. Z panelami słonecznymi zamontowanymi na dachu lub gruncie zaczniesz oszczędzać, pobierając ekologicznie wyprodukowany prąd. Jeśli zdecydujesz się podjąć konkretne działania, pamiętaj, że w Mińsku Mazowieckim możesz liczyć na Polenergię. Fotowoltaika to nasza specjalność!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Mińsk Mazowiecki

Fachowy montaż fotowoltaiki w Mińsku Mazowieckim

Chcesz mieć pewność, że fotowoltaika w mazowieckim zostanie założona prawidłowo? Zleć montaż ogniw słonecznych naszej firmie! Zespół Polenergia tworzą doświadczeni fachowcy o wielu specjalizacjach, którzy każdego dnia zakładają niezawodne instalacje fotowoltaiczne dla firm, gospodarstw rolnych, lokalnych instytucji i domów. Dział administracyjny pozyska w Twoim imieniu dofinansowanie, z kolei kompetentni inżynierowie zgromadzą niezbędne dane techniczne i opracują kompletny projekt systemu ogniw fotowoltaicznych, który zamontują profesjonalni instalatorzy. Zastanawiasz się, na jakie koszty się przygotować? 

Ostateczna cena montażu paneli słonecznych w Mińsku Mazowieckim zależy m.in. od wielkości i mocy modułów, specyfiki dachu czy jakości wybranych podzespołów. Minimalna kwota, w jakiej najczęściej wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, to około 20 tysięcy złotych. Mimo relatywnie sporych kosztów początkowych jest to inwestycja warta swojej ceny, ponieważ pozwala na produkowanie darmowej i czystej energii przez co najmniej 25 lat. Optymalnie skonstruowany system zwraca się z kolei już po 8-9 latach.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne – sposób na oszczędności dla firm i domów

Faktem jest, że ceny za energię elektryczną stają się coraz większe, co sprawia, że w skali roku wielu mieszkańców musi ponosić naprawdę wysokie koszty. Istnieje jednak skuteczne rozwiązanie tego problemu – aby uwolnić się o niekontrolowanych podwyżek wprowadzanych przez dostawców z Mińska Mazowieckiego, warto zdecydować się na montaż paneli słonecznych. Kiedy już dokładnie dowiesz się, jak działa fotowoltaika i utwierdzisz w przekonaniu, że to jeden z najlepszych sposobów na bezpieczne odejście od nieodnawialnych źródeł energii, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. 

Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie i rozpoczniemy działania na szeroką skalę, aby wypracować najlepsze rozwiązania. Wyręczymy Cię w realizacji wszystkich kwestii formalnych związanych z dotacjami, zajmiemy się skompletowaniem dokumentacji i złożymy wniosek o dofinansowanie fotowoltaiki. Koszty inwestycji automatycznie staną się dzięki temu niższe. Jeżeli więc liczy się dla Ciebie jakość montażu paneli słonecznych oraz atrakcyjne ceny usług oferowanych w Mińsku Mazowieckim, zapraszamy do współpracy.

Gwarantujemy Ci profesjonalną realizację od A do Z i to, że fotowoltaika, będzie maksymalnie wydajna. Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – mieszkańców, rolników, lokalnych biznesmenów i firm, którzy za pomocą własnej instalacji fotowoltaicznej produkują ekologiczny prąd i cieszą się oszczędnościami!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – konstrukcja i najważniejsze zalety

Instalacje fotowoltaiczne mają wiele zalet, które wynikają bezpośrednio z konstrukcji całego dobrze skomponowanego systemu, jak i specyfiki jego pracy. Każdy element ma ogromny wpływ na sposób użytkowania, dlatego istotny jest nie tylko prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych, lecz także zakup urządzeń odpowiednio wysokiej klasy. Warto jeszcze przed zapoznaniem się z zaletami, przybliżyć sobie najważniejsze elementy instalacji fotowoltaicznej. Wśród podstawowych elementów wyróżniamy:

  • Panele fotowoltaiczne – urządzenia te, na które składają się pojedyncze ogniwa fotowoltaiczne, są w zasadzie najbardziej widocznym elementem całego systemu i nie bez powodu większość osób, zastanawiając się nad wdrożeniem własnej instalacji, ma w głowie właśnie ich obraz. Panele PV są stosunkowo duże, lecz także bardzo delikatne, dlatego tak istotne jest ich prawidłowe umiejscowienie, aby dobrze absorbowały światło słoneczne i jednocześnie nie były narażone na przyspieszone zużycie. Elementy te wykonuje się z materiału półprzewodnikowego. Energię słoneczną zbierają pojedyncze ogniwa, które składają się na kompletne panele fotowoltaiczne – jedno ogniwo produkuje około 1 - 2 W energii.
  • Falownik, zwany również inwerterem – kolejny niezwykle istotny element, bez którego instalacje fotowoltaiczne z całą pewnością nie mogłyby działać w prawidłowy sposób. Urządzenie zmienia napięcie stałe na zmienne i kształtuje prąd na taki, którym można zasilić domowe lub firmowe odbiorniki.
  • Kontroler ładowania akumulatora – element, który w przypadku każdej instalacji fotowoltaicznej wyposażonej w akumulatory odpowiada za prawidłowy proces eksploatacji magazynu energii. Ogranicza szybkość i głębokość rozładowywania, jak i minimalizuje proces ucieczki elektrolitu.

Jakie zatem ma zalety montaż instalacji fotowoltaicznej? Jest ich całe mnóstwo. Warto wśród nich wymienić:

  • znacznie niższe rachunki za prąd przez 25 lat od momentu instalacji,
  • mniejsze uzależnienie od zewnętrznego dostawcy prądu,
  • niski koszt instalacji dzięki możliwości dofinansowania,
  • wysoka trwałość,
  • łatwa i komfortowa eksploatacja.

Fotowoltaika w Mińsku Mazowieckim wcale nie musi być kosztowna i trudna w prawidłowej instalacji. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, dla których jakiekolwiek problemy wynikające z procesu montażu instalacji zdają się nie istnieć. Udowadniamy także, że fotowoltaika w Mińsku Mazowieckim może oznaczać znacznie niższe rachunki za eksploatację pompy ciepła, która przy rosnących cenach prądu generuje w gospodarstwach domowych coraz większe koszty.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.