Fotowoltaika Ciechanów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ciechanów

Jak połączyć ekologię z efektywnością i niezależnością energetyczną? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi fotowoltaika, której montaż w Ciechanowie możesz zlecić naszej firmie. Wykonamy wszystkie czynności projektowe i montażowe, oddając do Twojego użytku sprawną, wydajną i trwałą instalację solarną.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ciechanów

Twoje wsparcie w inwestycji w fotowoltaikę

W montażu paneli słonecznych specjalizujemy się od lat – realizujemy zarówno niewielkie inwestycje OZE w ramach przydomowych systemów, jak i znacznie bardziej skomplikowane instalacje fotowoltaiczne dla firm, w tym farmy solarne obejmujące dziesiątki czy setki ogniw słonecznych. Na świadczenie tak uniwersalnych i elastycznych usług pozwala nam połączenie doświadczenia, wiedzy i nowoczesnego sprzętu. Dysponujemy zasobami umożliwiającymi realizację nawet najbardziej skomplikowanych systemów w profesjonalny i efektywny sposób.

Nawiązując z nami współpracę, możesz zapomnieć o wszelkich kwestiach związanych z inwestycją w panele słoneczne. Zdajemy sobie sprawę, że poszukujesz specjalistów, którzy nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce wiedzą, co to jest i jak działa fotowoltaika, dlatego zajmujemy się realizacją inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne na każdym etapie. Rozpoczynamy od dokładnego rozeznania się w zapotrzebowaniu energetycznym i poznaniu specyfiki budynku. Wybieramy najlepszą lokalizację na montaż i dobieramy optymalne parametry wszystkich urządzeń składających się na instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, gospodarstwa rolnego czy instytucji publicznej, których montaż oferujemy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ekologiczna, bezobsługowa i wydajna metoda produkcji prądu ze Słońca

Bardzo istotnym etapem inwestycji jest projekt, na podstawie którego realizujemy prace. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalikowani inżynierowe, którzy uwzględniają wszelkie niezbędne aspekty wpływające na optymalną konfigurację i wydajność instalacji. Dobieramy moc, wielkość, liczbę, producenta czy model paneli słonecznych w taki sposób, żeby działały jak najefektywniej, a przy tym mieściły się w zaplanowanym budżecie, którego wymaga fotowoltaika.

Zdajemy sobie sprawę, że popularność paneli słonecznych w Ciechanowie, jak i w całej Polsce w sporej mierze wynika z dostępności dofinansowań. Dotacje sprawiają, że cena ogniw solarnych spada wyraźnie, a ich montaż staje się opłacalniejszy, co dla wielu osób stanowi argument przeważający za inwestycją. W związku z tym w naszej ofercie znajduje się także pośrednictwo w pozyskiwaniu dodatkowych środków z różnego rodzaju programów publicznych dofinansowań, takich jak np. „Mój Prąd”. Z naszym wsparciem zapominasz o uciążliwościach związanych ze składaniem wniosków i spełnianiem innych wymagań, bo odpowiedzialni są za to nasi pracownicy.

Każdego dnia realizujemy montaż nowych instalacji – jesteśmy dumni, że fotowoltaika w mazowieckim rozwija się w dużym stopniu dzięki nam. Zapraszamy do współpracy gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa, rolników, instytucje, organizacje i każdego, kto w Ciechanowie lub okolicach chce zainwestować w czystą, ekologiczną i opłacalną metodę produkcji prądu ze Słońca na własny użytek.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.