Fotowoltaika Wołomin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wołomin

Rozważasz montaż fotowoltaiki na dachu budynku lub gruncie swojej nieruchomości w Wołominie? Jeśli wybór wykonawcy jest jeszcze przed Tobą, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz zakończyć poszukiwania, bo właśnie udało Ci się znaleźć specjalistów od instalacji fotowoltaicznych! Służymy wsparciem na każdym etapie inwestycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wołomin

Darmowy prąd prosto ze Słońca do Twojego budynku

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zdawać sobie sprawę z korzyści wynikających z jej użytkowania. Panele słoneczne, których montaż oferujemy, to perspektywiczna inwestycja w system pozwalający nieruchomości na produkcję prądu ze Słońca. Odpowiadają za to kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy instytucji publicznej, w których zakładaniu się specjalizujemy. Profesjonalne ogniwa solarne pobierają energię z promieniowania słonecznego, po czym dostarczają ją do falownika, a ten zamienia ją w prąd zmienny i przesyła do gniazdka.

Fotowoltaika jest zatem dodatkowym źródłem elektryczności dla budynku. Oznacza to, że nieruchomość zwiększa niezależność energetyczną i dywersyfikuje źródła jej pozyskiwania. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki zmniejszeniu ilości prądu pobieranego z sieci publicznej, który sukcesywnie drożeje z roku na rok, radykalnemu obniżeniu ulega także wysokość rachunków od jego dostawcy. Zyskowności finansowej instalacji słonecznych doskonale dowodzi fakt, że jako inwestycja zwracają się one już w ciągu 6-9 lat, podczas gdy ich efektywna eksploatacja jest obliczona na co najmniej 25 lat. Więcej niż 15 lat z darmowym prądem? Kusząca propozycja, którą zrealizujesz w ramach współpracy z naszą firmą!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Powierz montaż paneli fachowcom

Korzyści finansowe idą w parze z ekologicznymi, ponieważ instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników i instytucji publicznych wytwarzają energię w sposób przyjazny środowisku. Wynika to z faktu, że używają w tym celu niewyczerpywalnego źródła (Słońca), którego eksploatacja jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia. Jednak aby móc cieszyć się przez długie lata ekologicznym i zarazem wydajnym działaniem ogniw słonecznych, konieczne jest zadbanie o ich prawidłowy, profesjonalny montaż. Jeśli chcesz go zlecić w Wołominie lub okolicach, po prostu skontaktuj się z naszą firmą!

Fotowoltaika w Mazowieckiem to specjalność naszego zespołu. Możesz nam zaufać bez względu na specyfikę instalacji, której montaż chcesz zlecić – podejmujemy się realizacji zarówno bardzo dużych farm fotowoltaicznych, jak i przydomowych systemów o relatywnie małej mocy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają na wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń.

Naszą specjalnością są także dofinansowania. Wiemy, jak skutecznie starać  się o dotacje i jeśli tylko chcesz, weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z ich pozyskaniem. Dzięki temu oszczędzisz czas i przestaniesz się martwić, czy aby na pewno wszelkie formalnością są prawidłowo załatwione. Z nami otrzymujesz taką gwarancję, dlatego jeśli szukasz fachowego wsparcia, zadzwoń lub napisz już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne są wytrzymałe?

Zdecydowanie tak! Jednym z największych mitów jest założenie, że z pozoru delikatne panele fotowoltaiczne cechują się równie delikatną budową. Nic bardziej mylnego – instalacja fotowoltaiczna, a w zasadzie wszystkie jej elementy – w tym falowniki, konstrukcje wsporcze oraz pojedyncze ogniwa, cechują się naprawdę dużą, wieloletnią wytrzymałością.

Przede wszystkim ogniwa fotowoltaiczne są znacznie trwalsze niż do niedawna. To wynik zastosowania wielu warstw szkła, połączonych ze sobą foliami wzmacniającymi całą konstrukcję i zwiększającą ich sztywność. Moduły w rezultacie są odporne na większość trudnych warunków codziennego użytkowania, w tym na deszcze, zalegający śnieg, wiatr, a nawet gradobicia.

Podobną trwałością charakteryzują się falowniki, czyli inwertery, których zadaniem jest zmiana energii stałej w zmienną, którą można wykorzystać w swoim domu lub firmie do zasilenia odbiorników elektrycznych. Elementy te cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością i działają bezobsługowo przez wiele dekad – nawet przez ćwierć wieku!

Instalacje fotowoltaiczne – czy opłacają się w firmie?

Instalacje PV służą do produkcji energii elektrycznej, dlatego mają zastosowanie w zasadzie wszędzie – w szczególności w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Ilość wyprodukowanej energii warto uzależnić przede wszystkim od zapotrzebowania energetycznego swojej firmy i zaspokoić ją w całości – w ten sposób Twoje przedsiębiorstwo może stać się zupełnie niezależne energetycznie od dostawcy prądu. To sposób na oszczędność, lecz nie tylko – to także forma zwiększenia konkurencyjności swojej firmy na tle innych.

W wielu przypadkach instalacja paneli fotowoltaicznych po prostu się opłaca z biznesowego punktu widzenia. Pozwala ona obniżyć koszt produkcji wybranego towaru o koszt, który do niedawna pobierał lokalny dystrybutor energii. To ogromna zmiana w opłacalności prowadzenia swojego biznesu, ponieważ bywa tak, że udział energii w końcowej cenie produktu lub usługi jest niewspółmiernie wysoki w stosunku do korzyści finansowych dla przedsiębiorcy. Obniżenie ceny energii elektrycznej może tak naprawdę prowadzić do zupełnej zmiany opłacalności prowadzenia swojej firmy.

Czy instalacje fotowoltaiczne mają sens w prywatnym domu?

Profesjonalni instalatorzy obecni w naszej firmie doskonale wiedzą, jak stworzyć instalację całkowicie dopasowaną do zapotrzebowania finansowego firmy oraz do domu. Jak wykorzystać w nim wyprodukowaną energię? Instalacja paneli fotowoltaicznych ma mnóstwo korzystnych zastosowań, w tym możliwość zasilenia:

  • Domowych odbiorników prądu – koszt energii elektrycznej rośnie z roku na rok, spada z kolei stabilność energetyczna, wynikająca z dużych fluktuacji cenowych na rynku energetycznym. To także oznacza brak możliwości dostosowania swoich finansów w stosunku do ceny utrzymania swojego gospodarstwa domowego. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Wołominie umożliwia obniżenie kosztów w zasadzie do zera, ale wyłącznie w przypadku, gdy zdecydujesz się na system off-grid.
  • Instalacji pobierających dużo energii podczas pracy – instalacje PV doskonale sprawdzą się także w przypadku tych najbardziej prądożernych instalacji. Mowa o pompach ciepła i systemach klimatyzacji, które podczas pracy wymagają bardzo dużych dostaw prądu, zazwyczaj wielokrotnie większych, niż w przypadku tradycyjnych odbiorników energii elektrycznej montowanych w prywatnych gospodarstwach domowych.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Chętnie wyjaśnimy zawiłości, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące współpracy – telefonicznie oraz mailowo. Dla naszej firmy montaż instalacji PV jest codziennością. Przez lata dopracowaliśmy ten proces do perfekcji, starając się, aby zawsze rezultat był zgodny z oczekiwaniami konkretnego inwestora. Szybko reagujemy na wszelkie zmiany i jesteśmy obecni w razie wystąpienia wszelkich problemów natury technicznej i prawnej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.