Fotowoltaika Wołomin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wołomin

Rozważasz montaż fotowoltaiki na dachu budynku lub gruncie swojej nieruchomości w Wołominie? Jeśli wybór wykonawcy jest jeszcze przed Tobą, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz zakończyć poszukiwania, bo właśnie udało Ci się znaleźć specjalistów od instalacji fotowoltaicznych! Służymy wsparciem na każdym etapie inwestycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wołomin

Darmowy prąd prosto ze Słońca do Twojego budynku

Nie trzeba dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zdawać sobie sprawę z korzyści wynikających z jej użytkowania. Panele słoneczne, których montaż oferujemy, to perspektywiczna inwestycja w system pozwalający nieruchomości na produkcję prądu ze Słońca. Odpowiadają za to kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy instytucji publicznej, w których zakładaniu się specjalizujemy. Profesjonalne ogniwa solarne pobierają energię z promieniowania słonecznego, po czym dostarczają ją do falownika, a ten zamienia ją w prąd zmienny i przesyła do gniazdka.

Fotowoltaika jest zatem dodatkowym źródłem elektryczności dla budynku. Oznacza to, że nieruchomość zwiększa niezależność energetyczną i dywersyfikuje źródła jej pozyskiwania. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki zmniejszeniu ilości prądu pobieranego z sieci publicznej, który sukcesywnie drożeje z roku na rok, radykalnemu obniżeniu ulega także wysokość rachunków od jego dostawcy. Zyskowności finansowej instalacji słonecznych doskonale dowodzi fakt, że jako inwestycja zwracają się one już w ciągu 6-9 lat, podczas gdy ich efektywna eksploatacja jest obliczona na co najmniej 25 lat. Więcej niż 15 lat z darmowym prądem? Kusząca propozycja, którą zrealizujesz w ramach współpracy z naszą firmą!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Powierz montaż paneli fachowcom

Korzyści finansowe idą w parze z ekologicznymi, ponieważ instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników i instytucji publicznych wytwarzają energię w sposób przyjazny środowisku. Wynika to z faktu, że używają w tym celu niewyczerpywalnego źródła (Słońca), którego eksploatacja jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia. Jednak aby móc cieszyć się przez długie lata ekologicznym i zarazem wydajnym działaniem ogniw słonecznych, konieczne jest zadbanie o ich prawidłowy, profesjonalny montaż. Jeśli chcesz go zlecić w Wołominie lub okolicach, po prostu skontaktuj się z naszą firmą!

Fotowoltaika w Mazowieckiem to specjalność naszego zespołu. Możesz nam zaufać bez względu na specyfikę instalacji, której montaż chcesz zlecić – podejmujemy się realizacji zarówno bardzo dużych farm fotowoltaicznych, jak i przydomowych systemów o relatywnie małej mocy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają na wykonywanie nawet najtrudniejszych zleceń.

Naszą specjalnością są także dofinansowania. Wiemy, jak skutecznie starać  się o dotacje i jeśli tylko chcesz, weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z ich pozyskaniem. Dzięki temu oszczędzisz czas i przestaniesz się martwić, czy aby na pewno wszelkie formalnością są prawidłowo załatwione. Z nami otrzymujesz taką gwarancję, dlatego jeśli szukasz fachowego wsparcia, zadzwoń lub napisz już teraz!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.