Fotowoltaika Pruszków

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Pruszków

Decyzja podjęta – zamierzasz zamontować panele fotowoltaiczne u siebie w domu lub firmie na dachu albo na gruncie. To pierwszy krok do realizacji planów, jednak z punktu widzenia ich efektów kluczowe znaczenie ma wybór firmy montażowej. Jeśli poszukujesz doświadczonej i profesjonalnej ekipy świadczącej usługi w Pruszkowie, postaw na Polenergia Fotowoltaika! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Pruszków

Powierz montaż fotowoltaiki doświadczonym fachowcom

Choć w teorie prawdopodobnie wiesz, jak działa fotowoltaika, sama świadomość na temat ogólnych jej mechanizmów to zdecydowanie za mało, żeby samemu przeprowadzić montaż. Wynika to z faktu, że panele słoneczne wraz z oprzyrządowaniem i okablowaniem tworzą złożoną, dość skomplikowaną strukturę, której założenie i podłączenie wymaga posiadania nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również specjalistycznych narzędzi. Ponieważ w naszym zespole znajdują się wyłącznie wysoko wykwalifikowani monterzy i projektanci, którzy dysponują nowoczesnym i skutecznym sprzętem, możemy zapewnić najwyższą jakość realizacji prac.

Wspieramy Cię na każdym etapie inwestycji, bo nawet pozornie drobne detale mogą mieć newralgiczne znaczenie dla pracy ogniw fotowoltaicznych. Wszystkie instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy rozpoczynamy od projektu – aby on powstał, dokładnie analizujemy potrzeby domowników i charakterystykę nieruchomości. To najważniejsze dane, które pozwalają nam na precyzyjne dobranie optymalnych podzespołów, tak aby fotowoltaika działała maksymalnie wydajnie i zarazem oszczędnie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalna fotowoltaika w Oświęcimiu

Nasz zespół od początku do końca przeprowadza montaż paneli słonecznych. Zamierzasz zlokalizować je na dachu czy gruncie? A może planujesz założenie dużej farmy fotowoltaicznej? Realizujemy wszystkie zlecenia niezależnie od wielkości, mocy i specyfiki systemu fotowoltaicznego. Z powodzeniem projektujemy i montujemy rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm produkcyjnych i przemysłowych z Oświęcimia, jak i dostarczamy i podłączamy małe zestaw słoneczny do niewielkich domów jednorodzinnych. Nasza oferta jest szeroka i zawsze skrojona na indywidualne potrzeby każdego klienta z osobna.

Efektem współpracy jest oddanie do użytku podłączonej, działającej w pełni sprawnie i bezobsługowo instalacji pozwalającej na produkcję darmowego prądu ze Słońca. Z nami zyskujesz pewność, że panele fotolotniczne będą efektywnie działać przez wiele lat, umożliwiając wytwarzanie elektryczności na własną rękę. W ten sposób odnosisz wymierne oszczędności, ponieważ znacząco zmniejszasz ilość płatnego prądu pobranego z sieci i zamiast niego korzystasz z własnej „mini elektrowni” słonecznej.

Nasze usługi obejmują także wsparcie w pozyskiwaniu dotacji i dofinansowania do inwestycji w OZE, w tym w panele słoneczne. Od A do Z pomagamy w otrzymaniu dodatkowych, często bezzwrotnych środków na nietanie bądź co bądź ogniwa słoneczne wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Jeżeli więc interesuje Cię wydajna, bezpieczna i ekologiczna fotowoltaika w Mazowieckiem, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.