Fotowoltaika Radom

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Radom

Jeśli interesuje Cię projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej w Radomiu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako Polenergia Fotowoltaika pomożemy Ci w sprawnym przeprowadzeniu inwestycji pod każdym względem i na wszystkich jej etapach. Zapraszamy do współpracy, w ramach której postawisz panele słoneczne i zaczniesz płacić nawet o 90% niższe rachunki za energię!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Radom

Fotowoltaika – ekologiczny sposób na niższe ceny energii

Podwyżki cen energii są zjawiskiem ogólnopolskim, które w takim samym stopniu dotyka wszystkie miasta, również Radom. Co więcej, prąd będzie drożał przez kolejne lata, co jest wynikiem proekologicznej polityki nakierowanej na dekarbonizację gospodarki. Na szczęście istnieje remedium na nieuchronne podwyżki stawek za prąd – jest nim fotowoltaika. Panele słoneczne pozwalają na produkcję energii z całkowicie darmowego i przyjaznego środowisku źródła, bo takim jest Słońce. Niewyczerpywalny, ekologiczny zasób pozwala na uniezależnienie się od zmiennych cen prądu, jednak instalacja ogniw fotowoltaicznych wymaga zaangażowania profesjonalistów.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają na zaspokojenie dużej części zapotrzebowania energetycznego – nawet do 90%. Zamiast płacić za drogi prąd z sieci wytwarzasz go we własnym zakresie, co znacząco obniża rachunki za energię. To możliwe dzięki panelom odpowiedzialnym za gromadzenie energii słonecznej, która następnie jest przesyłana do falownika. Inwerter, jak inaczej nazywa się to urządzenie, przetwarza ją na prąd elektryczny dostępny w gniazdku. W uproszczeniu tak działają instalacje fotowoltaiczne dla firm i budynków mieszkalnych, których montażem w Radomiu i okolicach się zajmujemy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowy projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych w Radomiu

We współpracy z Polenergia Fotowoltaika masz pewność, że inwestycja przyniesie optymalny zysk w możliwie krótkim czasie, a panele słoneczne zostaną dobrane i zamontowane prawidłowy sposób. Wykonaliśmy już setki instalacji, dlatego jeśli interesuje Cię fotowoltaika Mazowieckie, skontaktuj się z nami. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Pierwszym krokiem jest zdiagnozowanie Twoich potrzeb i analiza nieruchomości pod kątem montażu ogniw fotowoltaicznych. Na tej podstawie wyliczamy parametry instalacji i dobieramy urządzenia, które będą składały się na cały system. W tym celu wykorzystujemy m.in. specjalny kalkulator fotowoltaiki.

Gwarantujemy fachowy montaż paneli fotowoltaicznych zarówno na dachu, jak i gruncie. Pomagamy w realizacji inwestycji niezależnie od mocy i wielkości instalacji. Dostarczamy wszystkie urządzenia, oprzyrządowanie i akcesoria, a następnie montujemy je w bezpieczny i skuteczny sposób. Jeśli interesuje Cię dofinansowanie do fotowoltaiki, wyręczymy Cię we wszelkich formalnościach i ułatwimy pozyskanie środków.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz doświadczonej ekipy, której możesz powierzyć projekt, montaż i wykonanie paneli słonecznych w Radomiu i okolicach. Pozostajemy do dyspozycji również w ramach pośrednictwa w pozyskiwaniu dofinansowań i dotacji, np. w ramach programu Mój Prąd.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Do czego wykorzystać instalacje fotowoltaiczne?

Wiele osób przed zleceniem montażu zastanawia się, jak wykorzystać instalacje fotowoltaiczne i do czego wydatkować uzyskaną dzięki niej energię elektryczną. Jak się okazuje, możliwości jest bardzo wiele. Wielu prosumentów prąd wytworzony przez instalację PV zużywa w celu:

  • Zasilenia urządzeń domowych – pralki, lodówki, telewizory czy komputery pobierają energię elektryczną przez cały czas w trakcie ich aktywnej eksploatacji. Są to także najbardziej prądożerne urządzenia, które w ogromnym stopniu wpływają na wydatki eksploatacyjne całego gospodarstwa domowego.
  • Zasilenia pompy ciepła – ogrzewanie domu nie zawsze jest możliwe za pomocą bardziej tradycyjnych paliw i materiałów opałowych, takich jak gaz, ekogroszek czy węgiel typu orzech. Panele fotowoltaiczne są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które podgrzewają CWU oraz ogrzewają cały dom za pomocą pomp ciepła. Urządzenia te do pracy wymagają jednak dostępu do prądu, który jest zużywany w trybie ciągłym.
  • Ładowania samochodów elektrycznych – projekt instalacji fotowoltaicznej, który obejmuje także pobór prądu przez samochody z napędem elektrycznym, znacznie zmniejsza koszty ich eksploatacji. Ładowanie każdej kilowatogodziny prądem pochodzącym od dystrybutora zawsze wiąże się ze sporymi kosztami, które panele fotowoltaiczne redukują w praktyce do zera.
  • Życia w zgodzie z ekologią – obecnie na odnawialnych źródłach energii opiera się coraz większa część krajowej gospodarki. To odpowiedzialne podejście, dzięki któremu w pewnym stopniu chronimy jedno z największych dóbr – naturę. Zużywanie energii powstałej wskutek eksploatacji materiałów nieodnawialnych, np. węgla, nie wpływa na nasz świat w pozytywny sposób. Nie powinno zatem dziwić to, że coraz bardziej odwracamy się od tego rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Panele fotowoltaiczne nie mają dla nas żadnych tajemnic i to podstawowa zaleta współpracy właśnie z nami. Od lat zgłębiamy na ich temat wiedzę, zwiększamy zakres realizowanych przez nas prac i podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, z pozoru niemożliwych do zrealizowania przez inne marki. Dzięki temu zakupione u nas panele fotowoltaiczne są w zasadzie całkowicie odporne na użytkowanie, niestraszny im mróz czy zalegający śnieg, a także standardowe i zgodne z wytycznymi czynności konserwacyjne, np. ściąganie śniegu, który zmniejsza efektywność pracy całego zespołu.

Radom – instalacje fotowoltaiczne najwyższej klasy

Instalacje fotowoltaiczne proponujemy zarówno klientom prywatnym, jak i firmom, które chcą w jakikolwiek sposób zredukować swój ślad węglowy na planecie i zmniejszyć wpływ ich działań na całe otaczające nas środowisko naturalne. Zadzwoń już dziś, zapytaj nas o wszystkie detale dotyczące współpracy, nawet te techniczne, które wymagają szczególnie dużej wiedzy i obycia w instalacjach PV. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w realizację poszczególnych prac.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.