Fotowoltaika Radom

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Radom

Jeśli interesuje Cię projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej w Radomiu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako Polenergia Fotowoltaika pomożemy Ci w sprawnym przeprowadzeniu inwestycji pod każdym względem i na wszystkich jej etapach. Zapraszamy do współpracy, w ramach której postawisz panele słoneczne i zaczniesz płacić nawet o 90% niższe rachunki za energię!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Radom

Fotowoltaika – ekologiczny sposób na niższe ceny energii

Podwyżki cen energii są zjawiskiem ogólnopolskim, które w takim samym stopniu dotyka wszystkie miasta, również Radom. Co więcej, prąd będzie drożał przez kolejne lata, co jest wynikiem proekologicznej polityki nakierowanej na dekarbonizację gospodarki. Na szczęście istnieje remedium na nieuchronne podwyżki stawek za prąd – jest nim fotowoltaika. Panele słoneczne pozwalają na produkcję energii z całkowicie darmowego i przyjaznego środowisku źródła, bo takim jest Słońce. Niewyczerpywalny, ekologiczny zasób pozwala na uniezależnienie się od zmiennych cen prądu, jednak instalacja ogniw fotowoltaicznych wymaga zaangażowania profesjonalistów.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają na zaspokojenie dużej części zapotrzebowania energetycznego – nawet do 90%. Zamiast płacić za drogi prąd z sieci wytwarzasz go we własnym zakresie, co znacząco obniża rachunki za energię. To możliwe dzięki panelom odpowiedzialnym za gromadzenie energii słonecznej, która następnie jest przesyłana do falownika. Inwerter, jak inaczej nazywa się to urządzenie, przetwarza ją na prąd elektryczny dostępny w gniazdku. W uproszczeniu tak działają instalacje fotowoltaiczne dla firm i budynków mieszkalnych, których montażem w Radomiu i okolicach się zajmujemy.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowy projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych w Radomiu

We współpracy z Polenergia Fotowoltaika masz pewność, że inwestycja przyniesie optymalny zysk w możliwie krótkim czasie, a panele słoneczne zostaną dobrane i zamontowane prawidłowy sposób. Wykonaliśmy już setki instalacji, dlatego jeśli interesuje Cię fotowoltaika Mazowieckie, skontaktuj się z nami. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Pierwszym krokiem jest zdiagnozowanie Twoich potrzeb i analiza nieruchomości pod kątem montażu ogniw fotowoltaicznych. Na tej podstawie wyliczamy parametry instalacji i dobieramy urządzenia, które będą składały się na cały system. W tym celu wykorzystujemy m.in. specjalny kalkulator fotowoltaiki.

Gwarantujemy fachowy montaż paneli fotowoltaicznych zarówno na dachu, jak i gruncie. Pomagamy w realizacji inwestycji niezależnie od mocy i wielkości instalacji. Dostarczamy wszystkie urządzenia, oprzyrządowanie i akcesoria, a następnie montujemy je w bezpieczny i skuteczny sposób. Jeśli interesuje Cię dofinansowanie do fotowoltaiki, wyręczymy Cię we wszelkich formalnościach i ułatwimy pozyskanie środków.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz doświadczonej ekipy, której możesz powierzyć projekt, montaż i wykonanie paneli słonecznych w Radomiu i okolicach. Pozostajemy do dyspozycji również w ramach pośrednictwa w pozyskiwaniu dofinansowań i dotacji, np. w ramach programu Mój Prąd.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.