Fotowoltaika Otwock

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Otwock

Jak sobie radzić z podwyżkami prądu? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Otwocka, którzy zdają sobie sprawę, że w najbliższych latach prawdopodobnie czekają ich kolejne wzrosty cen energii. W tej sytuacji jednym z najlepszych rozwiązań okazuje się fotowoltaika. Jeżeli dysponujesz własną nieruchomością i masz gdzie wykonać montaż paneli słonecznych, z przyjemnością przeprowadzimy go dla Ciebie!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Otwock

Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd dzięki fotowoltaice

Odnawialne źródła energii, wśród których do najpopularniejszych należy właśnie fotowoltaika, cieszą się dużą i wciąż rosnącą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na oszczędności, jakie generują przez lata użytkowania. Ponieważ panele słoneczne z powodzeniem i wysoką efektywnością służą nawet przez ćwierć wieku, a koszt ich zakupu i montażu zwraca się wcześniej niż w ciągu 10 lat, dzięki nim można korzystać z darmowego prądu ze Słońca co najmniej przez 15 lat. Rachunki za prąd niższe nawet o 90% przez tak długi czas to bardzo kusząca perspektywa, prawda?

Korzyści finansowe wynikające z zastosowania ogniw fotowoltaicznych są niezaprzeczalne, jednak aby móc na nie liczyć, należy zadbać o profesjonalny montaż. Wyłącznie optymalnie dobranie i prawidłowo założone panele słoneczne mogą maksymalnie wydajnie i przez wiele lat spełniać swoje zadanie. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że Twoja fotowoltaika w mazowieckim, np. w Otwocku, spełnia najwyższe standardy i jest wykonana przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, zleć nam jej montaż.

Dlaczego możesz nam zaufać? Ponieważ na koncie mamy tysiące zrealizowanych z powodzeniem inwestycji, z których klienci są zadowoleni i korzystają na nich finansowo do dzisiaj. Wykonujemy małe instalacje fotowoltaiczne dla domu, oferujemy montaż paneli słonecznych dla dużych firm i instytucji publicznych, a także projektujemy i wdrażamy inwestycje w farmy solarne złożone z setek modułów. Krótko mówiąc, posiadamy doświadczenie, które pozwala na skuteczne podjęcie się montażu dowolnego systemu fotowoltaicznego.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż i pozyskanie dotacji na fotowoltaikę

Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak działa fotowoltaika, w jaki sposób ją projektować i jak dobierać parametry tworzących ją komponentów, tak aby pracowała z oczekiwaną wydajnością i zapewniała jak najszybszy zwrot z inwestycji. Wykonujemy wszystkie czynności prace związane nie tylko z montażem, ale również projektem, zakupem paneli słonecznych i podłączeniem podzespołów, które składają się na instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, rolników czy instytucji publicznych z Otwocka i okolic.

Jeżeli decydujesz się na montaż ogniw solarnych, prawdopodobnie koszt Twojej inwestycji obejmuje również dofinansowanie, o które zamierzasz się ubiegać. Jeśli tak, w ramach współpracy z naszą firmą możesz otrzymać dotacje bez konieczności osobistego zajmowania się formalnościami, ponieważ wezmą je na siebie nasi specjaliści. Zbierzemy niezbędną dokumentację, złożymy wniosek i pomożemy w rozliczeniu kosztów poniesionych w związku z założeniem paneli słonecznych. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.