Fotowoltaika Ząbki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ząbki

Rosnące ceny energii dają Ci się mocno we znaki? Cóż, problem nie dotyczy bynajmniej tylko Ciebie, a milionów Polaków, którzy zastanawiają się, jak sobie poradzić z drogim prądem. Okazuje się, że istnieje na to skuteczny sposób – jest nim fotowoltaika. Jeżeli również Ty chcesz zacząć odnosić korzyści finansowe (i nie tylko) wynikające z jej montażu, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ząbki

Niższe rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Oferujemy profesjonalne i wydajne instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego, które przemieniają nieruchomość w minielektrownię. W jaki sposób? To proste – montaż paneli słonecznych sprawia, że budynek staje się po części samowystarczalny energetycznie. Gdy moduły solarne wytwarzają darmowy prąd z promieniowania słonecznego, jest on wykorzystywany do zasilania znajdujących się w nim sprzętów, co oznacza mniejsze zużycie drogiej energii z sieci. Rezultat jest oczywisty: radykalna obniżka rachunków za prąd, bo nawet o 90%. Zlecając nam montaż paneli słonecznych w Ząbkach, możesz zatem oczekiwać oszczędności liczonych w tysiącach złotych rocznie.

Nie da się ukryć, że fotowoltaika kojarzy się głównie z budynkami mieszkalnymi – charakterystyczne moduły solarne często widuje się właśnie na dachach. Tymczasem istnieje możliwość montażu również na gruncie, a ich specyfika sprawia, że instalacje fotowoltaiczne dla firm są tak samo korzystne finansowo jak dla domów. Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, dzięki panelom słonecznym oszczędzisz znaczne kwoty, a tym samym obniżysz koszty działalności. Skontaktuj się z nami i zaplanuj prace już teraz!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki w Ząbkach na korzystnych warunkach

Naszym zadaniem jest całościowa realizacja inwestycji niezależnie od jej lokalizacji i wielkości. Wiemy, jak działa fotowoltaika nawet o ogromnej mocy, składająca się z dziesiątków modułów, dlatego możemy wykonywać zakrojone na szeroką skalę farmy solarne. Równie profesjonalny efekt gwarantujemy w przypadku niewielkich instalacji słonecznych mocowanych na dachach domów jednorodzinnych, których w Ząbkach nie brakuje. Jeżeli chcesz, żeby panele solarne pracowały dla Ciebie, zleć nam ich montaż!

Jak wygląda współpraca? Pierwszym etapem jest dokładny audyt Twojego budynku, w ramach którego badamy jego zapotrzebowanie energetyczne, potencjalną lokalizację montażu i inne istotne aspekty techniczne. Dysponując tymi danymi, możemy przejść do przygotowywania projektu, który jest wymaganym, niezbędnym dokumentem do realizacji całej inwestycji. Dopiero po jego akceptacji przechodzimy do właściwego montażu. Przeprowadzamy wszystkie prace kompleksowo – pozyskujemy potrzebny sprzęt, a następnie mocujemy go w najlepszym miejscu, podłączamy i uruchamiamy.

Zapraszamy do współpracy także w ramach pozyskiwania dotacji. Jeśli chcesz, w Twoim imieniu postaramy się o dofinansowanie, za sprawą którego fotowoltaika w Mazowieckiem, a konkretnie w Ząbkach będzie tańsza. W ten sposób oszczędzisz czas, który trzeba by poświęcić na wypełnianie wniosków i formularzy, wysyłanie dokumentacji i kontaktowanie się z podmiotami udzielającymi dotacji. Jeżeli sobie życzysz, wszystko to zrobimy za Ciebie!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.