Fotowoltaika Ostrołęka

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ostrołęka

Instalacji fotowoltaicznych w Polsce przybywa w zawrotnym tempie, z czego wiele powstaje także w Ostrołęce. Za montaż sporej części systemów fotowoltaicznych odpowiada nasz zespół. Jeśli i Ty poszukujesz fachowców w tym zakresie, nasza oferta spełni Twoje wymagania. Sprawdź, jakie usług obejmuje i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ostrołęka

Zyskowna i perspektywiczna inwestycja pod nadzorem fachowców

Setki tysięcy Polaków decydują się na instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, bo wiedzą, z jakimi korzyściami się to wiąże. Zdają sobie sprawę, że ogniwa słoneczne pozwalają na wytwarzanie elektryczności we własnym zakresie i do tego z bezpłatnego źródła, dlatego nowoczesne rozwiązania słoneczne cieszą się dużą i szybko rosnącą popularnością. Rzeczywiście, świadomość na temat tego, jak działa fotowoltaika, nie pozostawia wątpliwości co do słuszności jej montażu. Trzeba jednak pamiętać, że musi on zostać wykonany przez zespół doświadczonych fachowców – w Ostrołęce i okolicach profesjonalne usługi zakładania fotowoltaiki świadczy nasza firma.

Fotowoltaika sama w sobie jest dobrym pomysłem, ponieważ pozwala znacząco obniżyć poziom zużycia drogiego prądu z sieci publicznej, co wprost przynosi oszczędności finansowe na rachunkach za prąd. Jednak aby uzyskiwać je w maksymalnym wymiarze i cieszyć się bezobsługowym, bezpiecznym oraz wydajnym działaniem, instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów czy gospodarstw rolnych muszą być prawidłowo założone. Montażu nie da się przeprowadzić bez doświadczenia, wiedzy i specjalistycznych narzędzi – jako że nasz zespół spełnia te wszystkie warunki, z powodzeniem możesz nam zlecić realizację wszystkich prac instalacyjnych.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie

My robimy wszystko, co potrzebne, a Ty po prostu czekasz na zakończenie prac. Niczym się nie martwisz i oszczędzasz czas i nerwy, bo wiesz, że fachowcy z naszego zespołu krok po kroku wykonają całą inwestycję w sposób rzetelny i zgodny z najlepszymi standardami. Rozpoczyna się ona od zdiagnozowania zapotrzebowania energetycznego budynku, na co pozwalają nam precyzyjne analizy. Ich wyniki, jak również Twoje oczekiwania jako inwestora pozwalają na prawidłowe dobranie wszystkich komponentów systemu. Następny krok to montaż – również na tym etapie dokładność i profesjonalizm działania odgrywają kluczową rolę.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży – niezależnie od tego, jaka fotowoltaika w Mazowieckiem, w tym m.in. w Ostrołęce, Cię interesuje, zrealizujemy ją dla Ciebie. Zakładamy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne. Z powodzeniem wykonujemy ogniwa słoneczne na dachu niewielkiego domu oraz na rozległym gruncie w ramach farmy fotowoltaicznej. Wielkość, moc ani rodzaj paneli nie są istotne – podejmujemy się dowolnych realizacji bez względu na parametry.

Projekt, montaż i uruchomienie instalacji to podstawowe elementy naszej oferty, jednak obejmuje ona również pomoc w staraniach o dofinansowanie do kosztów inwestycji. Jeżeli zamierzasz założyć ogniwa fotowoltaiczne, prawdopodobnie rozważasz też skorzystanie z dotacji – aby nie zajmować się tym samemu, sceduj formalności na naszą firmę. Możesz nam zaufać, bo posiadamy doświadczenie i wiedzę w pozyskiwaniu dofinansowania z rozmaitych programów, w tym m.in. Mój Prąd w 2021 r., dzięki którym cena paneli jest znacznie niższa. Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego z Ostrołęki i okolic, kto chce korzystać z możliwości, jakie dają instalacje fotowoltaiczne!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – czy są odpowiednio wytrzymałe?

Panele fotowoltaiczne są coraz częściej montowane zarówno w małych miasteczkach, jak i w dużych metropoliach. Fakt ten wynika przede wszystkim z kilku czynników. Najważniejszym z nich jest koszt energii elektrycznej, który znacząco przewyższa wydatki na pozostałe media. Oznacza to głównie brak możliwości stabilnego zaplanowania wydatków przez dane gospodarstwo domowe oraz firmę. Przekłada się to również na brak możliwości finansowego zabezpieczenia się w razie, gdy ceny za kilowatogodzinę ponownie wzrosną.

Panele fotowoltaiczne stanowią jedyne rozwiązanie tego problemu, które jest ogólnodostępne i przystępne cenowo, zatem cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród współczesnych klientów. Czy warto z niego skorzystać? Zdecydowanie tak!

Panele fotowoltaiczne w Ostrołęce można zaprojektować w taki sposób, aby obniżyć koszty eksploatacji domowych odbiorników prądu w zasadzie do zera i tym samym wpłynąć pozytywnie na swój budżet oraz na środowisko. Nasza profesjonalna i wyspecjalizowana firma z zakresu fotowoltaiki z chęcią podejmie się każdej instalacji – niezależnie od jej wielkości, stopnia skomplikowania czy liczby wybranych rozwiązań.

Czym charakteryzują się dobre instalacje fotowoltaiczne Polenergia?

Każda instalacja fotowoltaiczna, niezależnie od jej wielkości oraz wartości inwestycji, powinna charakteryzować się absolutnie najwyższą możliwą jakością. Dlaczego? Głównie ze względu na ryzyko powstania awarii, które w przypadku tych urządzeń bywają dość kosztowne, a tym samym trudne w usunięciu. Warto zatem skorzystać z oferty firm doskonale znanych, które mają ogromną znajomość rynku z zakresu fotowoltaiki i znają jej wady oraz zalety.

Odnawialne źródła energii to przyszłość, lecz taka, którą warto eksploatować w odpowiedzialny sposób, wybierając wyłącznie takie marki, dla których PV nie stanowi nowości, a od dawna realizowane działanie. Tylko w ten sposób unikniesz wielu niezaplanowanych wydatków w chwili dokonywania inwestycji. W firmie Polenergia otrzymujesz:

  • Pewność eksploatacji – montaż instalacji fotowoltaicznej jest bardzo skomplikowanym procesem, który nie wszyscy są w stanie wykonać w sposób zgodny z wymogami technicznymi producentów poszczególnych podzespołów. W naszej firmie pracują wyłącznie specjaliści, dla których odnawialne źródła energii nie są nowością, a doskonale znanym zagadnieniem, które nie ma przed nimi dosłownie żadnych tajemnic.
  • Profesjonalizm – nasze wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję jakości. Nie szukamy prowizorycznych rozwiązań na chwilę oraz, a wyłącznie tych, które zapewnią wiele lat eksploatacji systemu w zupełnie bezawaryjny sposób.
  • Korzystne warunki – staramy się, aby nasze instalacje można było uznać za nowy, rynkowy standard, dlatego oferujemy naszym klientom korzystne warunki współpracy. Dzięki temu charakteryzujemy się nie dość, że znakomitą jakością przeprowadzonych prac, to także warunkami, na które może sobie pozwolić coraz więcej osób.

Ogniwa fotowoltaiczne a ich odporność na warunki zewnętrzne

Błyszczące panele umieszczone na dachach lub na gruncie wyglądają na delikatne – to jednak tylko pozory, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ogniwa są bowiem ponadprzeciętnie trwałe, wykonane ze szkła hartowanego i wielokrotnie przeplatane wzmacniającą folią. W efekcie są niezwykle mocne i bez większego problemu wytrzymają nawet wiele lat intensywnej eksploatacji w naszych warunkach pogodowych – podczas opadów deszczu, śniegu czy gradu, a także w razie zalegania na ich zewnętrznej powierzchni grubej warstwy śniegu.

Aby jednak tak się stało, należy bezwzględnie zlecić montaż instalacji wyłącznie wyspecjalizowanym fachowcom z naszej firmy Polenergia. Chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy, odpowiemy na pytania dotyczące naszych działań mailowo oraz telefonicznie, a także przedstawimy w ten sam sposób szczegółowe dane dotyczące wyceny.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.