Fotowoltaika Ostrołęka

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ostrołęka

Instalacji fotowoltaicznych w Polsce przybywa w zawrotnym tempie, z czego wiele powstaje także w Ostrołęce. Za montaż sporej części systemów fotowoltaicznych odpowiada nasz zespół. Jeśli i Ty poszukujesz fachowców w tym zakresie, nasza oferta spełni Twoje wymagania. Sprawdź, jakie usług obejmuje i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ostrołęka

Zyskowna i perspektywiczna inwestycja pod nadzorem fachowców

Setki tysięcy Polaków decydują się na instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, bo wiedzą, z jakimi korzyściami się to wiąże. Zdają sobie sprawę, że ogniwa słoneczne pozwalają na wytwarzanie elektryczności we własnym zakresie i do tego z bezpłatnego źródła, dlatego nowoczesne rozwiązania słoneczne cieszą się dużą i szybko rosnącą popularnością. Rzeczywiście, świadomość na temat tego, jak działa fotowoltaika, nie pozostawia wątpliwości co do słuszności jej montażu. Trzeba jednak pamiętać, że musi on zostać wykonany przez zespół doświadczonych fachowców – w Ostrołęce i okolicach profesjonalne usługi zakładania fotowoltaiki świadczy nasza firma.

Fotowoltaika sama w sobie jest dobrym pomysłem, ponieważ pozwala znacząco obniżyć poziom zużycia drogiego prądu z sieci publicznej, co wprost przynosi oszczędności finansowe na rachunkach za prąd. Jednak aby uzyskiwać je w maksymalnym wymiarze i cieszyć się bezobsługowym, bezpiecznym oraz wydajnym działaniem, instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów czy gospodarstw rolnych muszą być prawidłowo założone. Montażu nie da się przeprowadzić bez doświadczenia, wiedzy i specjalistycznych narzędzi – jako że nasz zespół spełnia te wszystkie warunki, z powodzeniem możesz nam zlecić realizację wszystkich prac instalacyjnych.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie

My robimy wszystko, co potrzebne, a Ty po prostu czekasz na zakończenie prac. Niczym się nie martwisz i oszczędzasz czas i nerwy, bo wiesz, że fachowcy z naszego zespołu krok po kroku wykonają całą inwestycję w sposób rzetelny i zgodny z najlepszymi standardami. Rozpoczyna się ona od zdiagnozowania zapotrzebowania energetycznego budynku, na co pozwalają nam precyzyjne analizy. Ich wyniki, jak również Twoje oczekiwania jako inwestora pozwalają na prawidłowe dobranie wszystkich komponentów systemu. Następny krok to montaż – również na tym etapie dokładność i profesjonalizm działania odgrywają kluczową rolę.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży – niezależnie od tego, jaka fotowoltaika w Mazowieckiem, w tym m.in. w Ostrołęce, Cię interesuje, zrealizujemy ją dla Ciebie. Zakładamy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne. Z powodzeniem wykonujemy ogniwa słoneczne na dachu niewielkiego domu oraz na rozległym gruncie w ramach farmy fotowoltaicznej. Wielkość, moc ani rodzaj paneli nie są istotne – podejmujemy się dowolnych realizacji bez względu na parametry.

Projekt, montaż i uruchomienie instalacji to podstawowe elementy naszej oferty, jednak obejmuje ona również pomoc w staraniach o dofinansowanie do kosztów inwestycji. Jeżeli zamierzasz założyć ogniwa fotowoltaiczne, prawdopodobnie rozważasz też skorzystanie z dotacji – aby nie zajmować się tym samemu, sceduj formalności na naszą firmę. Możesz nam zaufać, bo posiadamy doświadczenie i wiedzę w pozyskiwaniu dofinansowania z rozmaitych programów, w tym m.in. Mój Prąd w 2021 r., dzięki którym cena paneli jest znacznie niższa. Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego z Ostrołęki i okolic, kto chce korzystać z możliwości, jakie dają instalacje fotowoltaiczne!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.