Fotowoltaika Siedlce

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Siedlce

Myślisz o montażu paneli słonecznych na terenie swojej nieruchomości w Siedlcach, ale nie wiesz, jak się za to zabrać albo komu zlecić realizację inwestycji? W takim razie skontaktuj się z naszą firmą, a uzyskasz oczekiwane wsparcie i zaopatrzysz budynek w innowacyjny, ekologiczny i korzystny system do samodzielnej produkcji darmowego prądu prosto ze Słońca.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Siedlce

Niższe rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Od kilku lat fotowoltaika podbija serca Polaków. Jak grzyby po deszczu panele słoneczne wyrastają na dachach budynków w całym kraju – nie tylko domów, ale również przedsiębiorstw, ponieważ instalacje fotowoltaiczne dla firm to tak samo dobry pomysł jak na użytek prywatny. Dzięki nim mieszkańcy Siedlec i innych miejscowości w okolicach mogą obniżyć koszty rachunków za energię nawet o 80-90%! To zyskowna inwestycja stanowiąca doskonałe remedium na wciąż rosnące ceny prądu, który w kolejnych latach będzie jeszcze droższy.

Tymczasem instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy pozwalają na uniezależnienie się od rosnących cen energii. Zamiast płacić coraz więcej za każdą kilowatogodzinę pobieraną z publicznej sieci w celu zasilania sprzętów domowych większość zapotrzebowania produkujesz we własnym zakresie z darmowego i niewyczerpywalnego źródła, jakim jest Słońce. Kalkulator fotowoltaiki tylko potwierdza, jak korzystną decyzją jest montaż paneli słonecznych, którego koszt zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wsparcie od A do Z w montażu fotowoltaiki w Siedlcach

Na opłacalność inwestycji wpływa nie tylko specyfika działania systemu fotowoltaicznego, ale również udzielane także w Siedlcach dofinansowanie do fotowoltaiki. Dostępność publicznych środków na panele słoneczne pozwala na obniżenie ceny ich instalacji nawet o 20-30%, co przekłada się na inwestycję tańszą nawet o kilka tysięcy złotych. Jeżeli zamierzasz zamontować ogniwa słoneczne również u siebie, wspomagając się dotacjami, specjaliści z naszej firmy zajmą się za Ciebie wszelkimi formalnościami.

Fotowoltaika Mazowieckie to nasza specjalność. W Płocku i innych miejscowościach w całej Polsce wykonaliśmy setki instalacji zapewniających właścicielom nieruchomości dostęp do bezpłatnego prądu. Współpracę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu, w trakcie którego poznajemy Twoje potrzeby, wymagania i możliwości finansowe. W połączeniu z analizą nieruchomości daje to nam pojęcie na temat zapotrzebowania energetycznego, które pokrywać będzie instalacja fotowoltaiczna.

Następnie zakupujemy urządzenia od sprawdzonych, uznanych na rynku producentów, którzy cieszą się dobrymi opiniami klientów. Przy ich użyciu przeprowadzamy montaż, czyli kluczowy etap inwestycji. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na technologii fotowoltaicznej. Efektem współpracy jest nowoczesna i profesjonalna instalacja słoneczna gwarantująca wieloletnie, bezawaryjne działanie przy optymalnej wydajności. W ramach świadczonych usług zajmujemy się także pozyskiwaniem dotacji w Twoim imieniu, np. w ramach programu Mój Prąd.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy instalacje fotowoltaiczne są trwałe?

Panele fotowoltaiczne uchodzą za delikatne i podatne na uszkodzenia wynikające z ich eksploatacji. Powodem takiego myślenia jest szklista powierzchnia oraz nietuzinkowy, nowoczesny wygląd. Tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie. Panele fotowoltaiczne wybrane w naszej firmie Polenergia pochodzą od renomowanych producentów i cechują się ponadprzeciętną trwałością, co wynika przede wszystkim ze sposobu ich produkcji. Na zewnątrz znajduje się oczywiście szyba – mocna, trwała i odporna na większość uszkodzeń wynikających z typowej eksploatacji. Pod spodem znajduje się kilka warstw folii łączącej poszczególne części, a pod nimi – ogniwa, które są, co prawda, najdelikatniejszym podzespołem paneli, lecz skutecznie chronionym przez wszystkie zewnętrzne elementy zabezpieczające. W rezultacie instalacje fotowoltaiczne są przeznaczone do wieloletniego, długiego użytkowania – i to zarówno w prywatnych domach, jak i w dużych czy mniejszych firmach.

Jak dobrze wykorzystać energię z instalacji PV?

Instalacje fotowoltaiczne, jak sama nazwa wskazuje, wytwarzają energię (prąd) z promieni słonecznych padających na ich zewnętrzną powierzchnię. Prąd uzyskany wskutek zjawiska fotowoltaicznego jest stały, dlatego też instaluje się inwerter, czyli urządzenie, które przekształca go w prąd zmienny. Możesz nim zasilić dosłownie wszystko – od pompy ciepła, aż na domowych odbiornikach prądu kończąc. Pompy ze względu na pracę ciągłą mają największy udział w wysokości rachunków za energię elektryczną, podobnie jak systemy klimatyzacji w domu czy całe linie produkcyjne w firmie. W rezultacie montaż instalacji fotowoltaicznej wpływa na wszystkie urządzenia – od małych i pobierających minimalne ilości energii, aż do tych, które pobierają kilka kW na godzinę. Szczególnie dużą popularnością cieszą się instalacje zapewniające pokrycie całego zapotrzebowania energetycznego domu. W wyniku połączenia paneli słonecznych z magazynami energii możesz uzyskać w zasadzie zupełne uniezależnienie się od energii elektrycznej pozyskiwanej z paliw kopalnych i darmowe zasilanie pomp ciepła.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Polenergia?

Doskonale znamy się na każdym zagadnieniu z zakresu fotowoltaiki – od lat wdrażamy nowe rozwiązania, poszerzamy wiedzę dotyczącą ich montażu, a także szkolimy się i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, w tym analizę zapotrzebowania energetycznego i pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Zadzwoń lub napisz do nas – profesjonalnie przeprowadzimy montaż Twojej nowej instalacji na terenie województwa mazowieckiego, a także zajmiemy się jej bieżącym serwisowaniem i, w razie potrzeb, usuwaniem różnorodnych usterek wynikających np. z jej błędnego użytkowania.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.