Fotowoltaika Siedlce

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Siedlce

Myślisz o montażu paneli słonecznych na terenie swojej nieruchomości w Siedlcach, ale nie wiesz, jak się za to zabrać albo komu zlecić realizację inwestycji? W takim razie skontaktuj się z naszą firmą, a uzyskasz oczekiwane wsparcie i zaopatrzysz budynek w innowacyjny, ekologiczny i korzystny system do samodzielnej produkcji darmowego prądu prosto ze Słońca.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Siedlce

Niższe rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Od kilku lat fotowoltaika podbija serca Polaków. Jak grzyby po deszczu panele słoneczne wyrastają na dachach budynków w całym kraju – nie tylko domów, ale również przedsiębiorstw, ponieważ instalacje fotowoltaiczne dla firm to tak samo dobry pomysł jak na użytek prywatny. Dzięki nim mieszkańcy Siedlec i innych miejscowości w okolicach mogą obniżyć koszty rachunków za energię nawet o 80-90%! To zyskowna inwestycja stanowiąca doskonałe remedium na wciąż rosnące ceny prądu, który w kolejnych latach będzie jeszcze droższy.

Tymczasem instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy pozwalają na uniezależnienie się od rosnących cen energii. Zamiast płacić coraz więcej za każdą kilowatogodzinę pobieraną z publicznej sieci w celu zasilania sprzętów domowych większość zapotrzebowania produkujesz we własnym zakresie z darmowego i niewyczerpywalnego źródła, jakim jest Słońce. Kalkulator fotowoltaiki tylko potwierdza, jak korzystną decyzją jest montaż paneli słonecznych, którego koszt zwraca się w ciągu zaledwie 6-9 lat.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wsparcie od A do Z w montażu fotowoltaiki w Siedlcach

Na opłacalność inwestycji wpływa nie tylko specyfika działania systemu fotowoltaicznego, ale również udzielane także w Siedlcach dofinansowanie do fotowoltaiki. Dostępność publicznych środków na panele słoneczne pozwala na obniżenie ceny ich instalacji nawet o 20-30%, co przekłada się na inwestycję tańszą nawet o kilka tysięcy złotych. Jeżeli zamierzasz zamontować ogniwa słoneczne również u siebie, wspomagając się dotacjami, specjaliści z naszej firmy zajmą się za Ciebie wszelkimi formalnościami.

Fotowoltaika Mazowieckie to nasza specjalność. W Płocku i innych miejscowościach w całej Polsce wykonaliśmy setki instalacji zapewniających właścicielom nieruchomości dostęp do bezpłatnego prądu. Współpracę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu, w trakcie którego poznajemy Twoje potrzeby, wymagania i możliwości finansowe. W połączeniu z analizą nieruchomości daje to nam pojęcie na temat zapotrzebowania energetycznego, które pokrywać będzie instalacja fotowoltaiczna.

Następnie zakupujemy urządzenia od sprawdzonych, uznanych na rynku producentów, którzy cieszą się dobrymi opiniami klientów. Przy ich użyciu przeprowadzamy montaż, czyli kluczowy etap inwestycji. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na technologii fotowoltaicznej. Efektem współpracy jest nowoczesna i profesjonalna instalacja słoneczna gwarantująca wieloletnie, bezawaryjne działanie przy optymalnej wydajności. W ramach świadczonych usług zajmujemy się także pozyskiwaniem dotacji w Twoim imieniu, np. w ramach programu Mój Prąd.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.