Fotowoltaika Sochaczew

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sochaczew

Planujesz w Sochaczewie montaż paneli fotowoltaicznych, ale odkładasz wszystko w czasie, ponieważ nie masz pojęcia, jak wybrać lokalizację czy gdzie złożyć wniosek o dotacje? Nie musisz tego wiedzieć – wszystkim zajmą się nasi specjaliści. Jeśli fotowoltaika, to tylko z Polenergia! Wyróżnia nas wysoka jakość tworzonych instalacji, atrakcyjna cena i indywidualne podejście do każdego klienta.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sochaczew

Panele słoneczne – energetyczna niezależność nieruchomości

Jednym z wielu polskich miast, gdzie fotowoltaika może liczyć na coraz większe zainteresowanie, jest Sochaczew. Dzieje się tak z wielu powodów i nie jest to zaskoczeniem dla nikogo, kto wie, jak działa fotowoltaika. Najważniejszą korzyścią są zyski, jakie daje montaż paneli słonecznych. Założenie instalacji składającej się ze specjalnych ogniw to jedyna w swoim rodzaju szansa na uwolnienie się od wysokiej ceny prądu i efektywne oszczędzanie przez lata. Nie jest to rozwiązanie doraźne, a długoterminowa i rentowna inwestycja. Właśnie z tego powodu coraz więcej mieszkańców Sochaczewa zakłada instalacje fotowoltaiczne dla domu, ale także systemy dla nieruchomości takich jak budynki gospodarcze, zakłady pracy czy przedsiębiorstwa produkcyjne.

Do podjęcia tej decyzji zachęcają niepodważalne korzyści, jak np. dofinansowanie, które pozyskamy w Twoim imieniu. Znaczenie ma też ekologiczny charakter technologii i obliczenia, z których jasno wynika, że koszty montażu fotowoltaiki zwracają się już po około 7-8 latach. Dzięki jakości wykonywanych przez naszą firmę usług możesz mieć pewność, że zoptymalizowane pod konkretne potrzeby energetyczne budynku ogniwa fotowoltaiczne i pozostałe komponenty tworzące system solarny będą działały niezawodnie i pozwolą na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy w możliwie najkrótszym czasie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Korzyści płynące z montażu fotowoltaiki w Sochaczewie

Niezależnie od tego, czy przeprowadzamy montaż paneli i ogniw fotowoltaicznych dla domu, czy zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, najważniejsze dla klientów są zazwyczaj finanse. Zbudowanie systemu solarnego to skomplikowane przedsięwzięcie, które wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów. Ważne jest więc, że można je zmniejszyć, uzyskując dofinansowanie. Dotacje to kwoty sięgające nawet 20 tysięcy złotych, więc jest to naprawdę konkretne wsparcie. Ekonomiczna pomoc sprawia, że fotowoltaika w mazowieckim rozwija się bardzo szybko. Technologia ta jest trwała, wydajna i bezpieczna dla atmosfery, a to idzie w parze z promocją wartości ekologicznych i odnawialnych źródeł energii.

Zielona energia to nie tylko czyste powietrze, ale i czysty zysk oraz niezależność. Warto w nią zainwestować, żeby zapewnić sobie komfort funkcjonowania, poczucie energetycznego bezpieczeństwa i wolności. Ogniwa fotowoltaiczne pozyskiwane przez naszą firmę oferowane są ponadto w dobrej cenie, więc i z tego powodu zachęcamy do montażu paneli słonecznych i reszty komponentów, których produkcja objęta jest aż 25-letnią gwarancją. Chcesz wykonać ku temu pierwszy krok? Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego na fotowoltaikę warto postawić w każdym przypadku?

Instalacja fotowoltaiczna to nie jest już science-fiction – to realny sposób obniżenia kosztów za energię elektryczną, które pożerają lwią część domowego budżetu w każdym domu. Niestety w tej kwestii nie zanosi się na żadną zmianę, o co zabiega zarówno sam rząd – główny beneficjent rosnących cen za energię – jak i wyśrubowane wymagania Unii Europejskiej oraz innych organizacji pozarządowych. Instalacje fotowoltaiczne są spotykane coraz częściej, wcześniej wyłącznie u zainteresowanych nowoczesną technologią osób, podczas gdy obecnie także w domach ludzi, którzy z najnowszą techniką są zupełnie na bakier. Instalacje się opłacają ze względu na:

  • Niską cenę eksploatacji odbiorników prądu – urządzenia zasilane energią elektryczną generują jeden, jedyny koszt – energię elektryczną od zewnętrznego dostawcy prądu. A ten niestety drożeje i to nie z roku na rok, a z miesiąca na miesiąc, na co ma wpływ wiele zupełnie różnych okoliczności. Cena eksploatacji np. niewielkich ładowarek do smartfona to groszowe sprawy, podobnie jak np. energooszczędnych żarówek instalowanych w rzadko używanych pomieszczeniach, np. schowkach czy garderobach. Inaczej sprawa się ma w przypadku, gdy w danym domu za ogrzewanie odpowiadają pompy ciepła, a za chłodzenie – systemy klimatyzacji. To duże i mocne odbiorniki prądu, które mogą podwyższyć cenę prądu wielokrotnie.
  • Ekologię – dbałość o środowisko jest już nie tylko modą, a prawdziwą odpowiedzią ludzkości na coraz gorszy stan otaczającej nas natury. Eksploatowanie złóż nieodnawialnej energii, w tym paliw kopalnianych, nie przynosi jej nic dobrego, a wręcz odwrotnie – coraz gorszy stan, za który przyjdzie zapłacić przede wszystkim kolejnym pokoleniom. Eksploatowanie OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – jest odpowiedzią na ten problem, gdyż w produkcji energii w efekcie spada udział spalania np. węgla. Proces jego spalania generuje do atmosfery mnóstwo toksycznych substancji.

Czym powinna charakteryzować się dobra instalacja fotowoltaiczna?

Dobre panele fotowoltaiczne w Sochaczewie dostępne w naszej firmie stanowią odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów i widać to doskonale przede wszystkim po ich popularności. Obecnie instalacje spotyka się na dachach oraz przydomowych gruntach coraz częściej, gdyż klienci przestają obawiać się nowości, a zaczynają kierować się w stronę rozwiązań mających pozytywny wpływ na ich życie. Istotne jest jednak to, komu powinno się zaufać w razie zlecenia instalacji.

Dobra instalacja to taka, która została:

  • dopasowana do zapotrzebowania energetycznego domu.
  • wykonana z wysokiej klasy elementów,
  • zaprojektowana przez najlepszych fachowców w branży,
  • zainstalowana przy udziale nowoczesnych konstrukcji wsporczych,
  • objęta okresem gwarancyjnym i konserwowana zgodnie z wymogami producentów poszczególnych podzespołów.

Tylko w naszej firmie spełniamy wszystkie powyższe założenia oraz wiele innych, w efekcie gwarantując najwyższą jakość usług przy korzystnej cenie. Cenie, którą w dodatku jesteśmy w stanie obniżyć. Doskonale znamy i na bieżąco analizujemy wszystkie działania rządowe oraz pozarządowe, dzięki czemu możemy z chęcią pomóc Ci w uzyskaniu preferencyjnych warunków oraz dofinansowania, które zredukuje koszt wstępny na wykonanie instalacji fotowoltaicznej nawet wielokrotnie.

Jak zużyć energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej?

Cena energii elektrycznej rośnie, podobnie jak trudności związane z jej niedostępnością oraz wieloma różnymi awariami. Warto uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy prądu i korzystać z odbiorników elektrycznych znacznie taniej niż dotychczas. Warto jednak mieć świadomość tego, że nie zawsze będzie to możliwe. Po zmroku sprawność fotowoltaiki mocno spada, podobnie jak w sytuacji, gdy pogoda nie dopisuje. Nic straconego – wystarczy wówczas postawić na magazyn energii, aby skumulować prąd na dłużej i zachować go do późniejszego wykorzystania, np. właśnie po zmroku lub w trakcie niepogody.

Prądem uzyskanym poprzez eksploatację OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – możesz zasilić wszystko. Od niewielkich sprzętów AGD oraz RTV, aż na ładowarkach samochodów elektrycznych kończąc. Możliwości są nieograniczone!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.