Fotowoltaika Legionowo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Legionowo

Rosnące ceny prądu uderzają po kieszeniach wszystkich Polaków, również mieszkańców, a także firmy z Legionowa. Jeśli chcesz zapomnieć o drogiej energii i dysponujesz własną nieruchomością, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki. Założymy ją dla Ciebie w sposób profesjonalny i w korzystnej cenie.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Legionowo

Płać mniej za prąd dzięki fotowoltaice

Zarówno przewidywania ekspertów oraz analityków, jak i zwykłe doświadczenie życiowe każą traktować wzrosty cen prądu niemal jako pewnik w najbliższych co najmniej kilku latach. Wynika to z wielu czynników, jednak finalnie prawie każdy odczuje i już zresztą odczuwa w portfelu wzrost wydatków na energię. Prawie każdy, bo podwyżki nie dosięgają właścicieli nieruchomości wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy z Legionowa. Jeśli również się na nią zdecydujesz, zużycie drogiej energii pozyskiwanej z sieci wyraźnie spadnie, a Ty odczujesz to w domowym budżecie. Warunek jest jeden: panele słoneczne muszą zostać zamontowane w sposób profesjonalny, a ich wybór powinien być poprzedzony dokładnymi analizami. Właśnie tak jako Polenergia Fotowoltaika realizujemy Twoją inwestycję.

Wykonywana przez nas fotowoltaika to sprawdzona i skuteczna metoda na tańszy prąd. Dzięki niej zaczniesz produkować elektryczność na własny rachunek, z całkowicie darmowego źródła, bo takim są przecież promienie słoneczne. Panele fotowoltaiczne je kumulują i pozyskują z nich energię, a następnie przesyłają do falownika, który jest elementem systemu odpowiadającym za konwersję prądu stałego w zmienny. Następnie można go wykorzystać do zasilenia urządzeń elektrycznych w domu czy firmie. Tym samym ograniczasz zużycie energii z sieci, a to oznacza rachunki niższe nawet o 90%! Jeśli już wiesz, jak działa fotowoltaika i chcesz mieć ją również u siebie, powierz montaż Polenergia Fotowoltaika.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ekologiczny i tani prąd z własnej instalacji fotowoltaicznej

Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów z branży OZE. Mamy na koncie tysiące instalacji, dlatego z przyjemnością wykonamy ją także dla Ciebie niezależnie od parametrów i lokalizacji. Panele fotowoltaiczne na dachu zakładamy tak samo efektywnie jak na gruncie. Realizujemy projekty na potrzeby klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych z Legionowa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, urzędów, szkół czy placówek medycznej są tak samo dobrym pomysłem jak dla domu. Nam możesz powierzyć realizację inwestycji od A do Z.

Pierwszym krokiem na drodze do własnych paneli fotowoltaicznych jest ich projekt i wybór poszczególnych komponentów systemu. Jaka moc modułów będzie właściwa? Jaka cena ogniw odpowiada Twoim potrzebom? Jaki wymiar będzie pasował do danej lokalizacji? Odpowiedzi na te i inne kluczowe pytania związane z parametrami instalacji ma zasadnicze znaczenie dla sposobu i efektywności jej działania. Dlatego tak ważne jest powierzenie projektu doświadczonym specjalistom, którzy wiedzą, jak prawidłowo wykonać wszystkie obliczenia, a właśnie tacy fachowcy tworzą nasz zespół.

Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy

Na podstawie precyzyjnego projektu przeprowadzamy montaż systemu ściśle dopasowanego do Twoich potrzeb oraz specyfiki budynku. Prace przebiegają z naciskiem na precyzję, bezpieczeństwo i zapewnienie efektywności oraz trwałości działania paneli fotowoltaicznych. Po ich realizacji dokładnie sprawdzamy poprawność wszystkich połączeń i mechanizmów, a gdy mamy gwarancję, że wszystko funkcjonuje tak, jak należy, oddajemy Ci gotową instalację.

Na wsparcie z naszej strony możesz liczyć także wówczas, gdy starasz się o dofinansowanie. Jeśli tylko chcesz, zajmiemy się wszelkimi procedurami związanymi z pozyskiwaniem pieniędzy z dotacji, a Ty oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że wszystkie formalności przebiegają w sposób wymagany przepisami. Jeśli więc poszukujesz firmy montażowej, która zrealizuje dla Ciebie w Legionowie instalację, zapraszamy do kontaktu i współpracy. Fotowoltaika w Mazowieckiem to nasza specjalność!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne stanowią dobry wybór?

Panele fotowoltaiczne jeszcze do niedawna były rzadko spotykane, ponieważ niewiele osób mogło sobie na nie pozwolić. Wynikało to zarówno z wysokich kosztów związanych z zaprojektowaniem oraz utrzymaniem instalacji, jak i trudnościami związanymi z ich użytkowaniem. Panele fotowoltaiczne pozwalają na częściowe lub całkowite odcięcie się od sieci energetycznej, co przekonuje wiele osób. W adaptacji do fotowoltaiki pomagają także coraz lepsze, kompleksowe usługi – takie jak w firmie Polenergia – które sprawiają, że możesz przejść do użytkowania paneli PV po bardzo krótkim czasie. To z kolei oznacza ogromne oszczędności i bycie na bieżąco z coraz nowszą technologią.

Obecnie od sieci energetycznej w pewnym stopniu (całkowicie lub częściowo) uniezależniają się osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Jedni widzą w tym rozwiązaniu wyłącznie mniejsze obciążenie finansowe, podczas gdy inni – zwracają uwagę również na dobro naszej planety.

Panele fotowoltaiczne – czy są trwałe?

Dla wielu osób prywatnych, przedsiębiorców czy właścicieli różnych gospodarstw rolnych pozornie delikatne panele fotowoltaiczne są wyrobem ze szkła, dlatego czysto hipotetycznie powinny charakteryzować się podobną wytrzymałością. W praktyce jednak nie ma to nic wspólnego z prawdą. Obecnie produkowane ogniwa i całe panele charakteryzują się wysoką odpornością na w zasadzie wszystkie uszkodzenia mechaniczne, w tym na: deszcz, śnieg, wiatr, a nawet gradobicia i wiele innych niekorzystnych warunków atmosferycznych, które pozornie powinny odcisnąć piętno na każdym materiale stosowanym w budownictwie. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej.

Podobną trwałością charakteryzują się podzespoły dodatkowe, takie jak inwerter, konstrukcja wsporcza oraz okablowanie – wszystkie te elementy składowe instalacji fotowoltaicznej w Legionowie są tak samo odporne, jak same ogniwa. Wynika to głównie z ich dopracowania technologicznego, a w zasadzie z dużej konkurencji na rynku PV, przez którą produkty te zostały dopracowane praktycznie do perfekcji. Co to oznacza? Dla klientów naszej firmy przede wszystkim pewność długiej, wieloletniej eksploatacji oraz minimalnych wydatków bieżących.

Na czym polega dobra instalacja fotowoltaiczna?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Wystarczy do nas zadzwonić bądź napisać i umówić się na odpowiedni dla siebie termin oględzin danego miejsca, po czym uzyskać pomoc na temat obecnie dostępnych programów dofinansowań. Później pozostanie montaż, a wcześniej projekt instalacji wraz z wyliczeniem zapotrzebowania energetycznego. W naszej firmie każda instalacja fotowoltaiczna jest doskonałym wyborem, gdyż:

  • Dopasowujemy ją do indywidualnych potrzeb – nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego każdą instalację zawsze precyzyjnie dopasowujemy do wybranego gospodarstwa rolniczego, domowego czy przedsiębiorstwa.
  • Montujemy ją w sposób zgodny z oczekiwaniami – dla naszej firmy liczy się także możliwość stworzenia instalacji najwyższej klasy, co z reguły sprowadza się do jej instalacji w sposób zgodny z aktualnymi wymogami. Wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia, narzędzia oraz materiały, takie jak śruby i wkręty, które z całą pewnością przetrwają próbę czasu.
  • Stale kontaktujemy się z klientem – nasze instalacje PV wykorzystują wszyscy – zarówno klienci prywatni, którzy wykorzystują je np. do zasilenia pompy ciepła, jak i przedsiębiorcy w celu zmniejszenia kosztów produkcji wybranego towaru lub świadczonej usługi. Cały czas kontaktujemy się telefonicznie oraz mailowo w celu ustalania różnych szczegółów technicznych, przedstawiamy także przeprowadzone oraz kolejne zaplanowane prace i wysyłamy na bieżąco aktualizowane kosztorysy. Wykorzystaj już dziś nasze wieloletnie doświadczenie i zadzwoń do nas lub napisz – odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Przeprowadzamy montaż instalacji fotowoltaicznej zgodnie z wytycznymi!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.