Fotowoltaika Gdańsk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gdańsk

W Gdańsku Słońce cenione jest nie tylko przez turystów i plażowiczów w miesiącach letnich, ale przez cały rok, ponieważ wielu mieszkańców stawia na panele słoneczne, ciesząc się energetyczną niezależnością oraz imponującymi oszczędnościami. Dołącz do tego grona i skorzystaj z naszej kompleksowej oferty. Gwarantujemy najlepsze na rynku ogniwa fotowoltaiczne, pomoc formalną podczas składania wniosku o dofinansowanie, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gdańsk

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu

W ciągu ostatnich lat fotowoltaika w Pomorskiem osiąga rekordy popularności. Widzimy to każdego dnia, montując w Gdańsku i w okolicznych miejscowościach kolejne instalacje fotowoltaiczne dla domu. Dzieje się tak, ponieważ rośnie stopień świadomości społeczeństwa, a działania proekologiczne stają się coraz ważniejsze w sferze publicznej, a pod tym względem panele słoneczne spisują się idealnie. Nie mniej ważne są kwestie finansowe. Nie trzeba bowiem dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zrozumieć, że to nowoczesna technologia umożliwiająca samodzielną i całkowicie niezależną produkcję darmowej energii elektrycznej. To prosty i skuteczny sposób na walkę z ciągle podnoszonymi cenami prądu. Są jednak jeszcze inne argumenty, które powinny zachęcić Cię do montażu fotowoltaiki w Gdańsku.

Osoby decydujące się na założenie systemu fotowoltaicznego mogą starać się o państwowe dofinansowanie, które sprawi, że ostateczny koszt instalacji fotowoltaicznej będzie zdecydowanie mniejszy. Gorąco Cię do tego zachęcamy, ponieważ obecne ceny paneli słonecznych, po uwzględnieniu wsparcia w postaci dotacji, jawią się zdecydowanie atrakcyjniej. Jeśli więc zdecydujesz się na postawienie tej innowacyjnej konstrukcji na swoim dachu lub w ogrodzie, skorzystaj z usług naszej firmy. Z proponowanym wsparciem uzyskasz najkorzystniejsze dofinansowanie i otrzymasz profesjonalną pomoc na każdym etapie inwestycji.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dla firm – oszczędzaj i rozwijaj swoją działalność

Oprócz profesjonalnego wsparcia skierowanego w stronę osób indywidualnych realizujemy również zdecydowanie bardziej zaawansowane projekty i stawiamy rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm. Na skorzystanie z naszych specjalistycznych usług decyduje się coraz więcej podmiotów, które pragną ograniczyć koszty zużycia prądu w swoich przedsiębiorstwach, a zaoszczędzone środki przeznaczać na rozwój prowadzonej działalności.

Pamiętaj, że fotowoltaika przeniesie maksymalne zyski jedynie wtedy, gdy panele słoneczne będą jakościowo zamontowane i w pełni wydajne. Dlatego szukając w Gdańsku wykonawcy, który zajmie się realizacją inwestycji, zdecyduj się na usługi Polenergia Fotowoltaika. Nasi doświadczeni projektanci i montażyści dobiorą dla Twojej firmy najlepsze rozwiązania, zastosują jedynie wysokogatunkowe ogniwa fotowoltaiczne dostępne w konkurencyjnych cenach i zapewnią kompleksową obsługę oraz specjalistyczne doradztwo na każdym etapie wdrożenia. Możesz liczyć na fachowe wsparcie od projektu, po montaż i podłączenie, skończywszy na pozyskaniu dotacji.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.