Fotowoltaika Gdańsk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gdańsk

W Gdańsku Słońce cenione jest nie tylko przez turystów i plażowiczów w miesiącach letnich, ale przez cały rok, ponieważ wielu mieszkańców stawia na panele słoneczne, ciesząc się energetyczną niezależnością oraz imponującymi oszczędnościami. Dołącz do tego grona i skorzystaj z naszej kompleksowej oferty. Gwarantujemy najlepsze na rynku ogniwa fotowoltaiczne, pomoc formalną podczas składania wniosku o dofinansowanie, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gdańsk

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu

W ciągu ostatnich lat fotowoltaika w Pomorskiem osiąga rekordy popularności. Widzimy to każdego dnia, montując w Gdańsku i w okolicznych miejscowościach kolejne instalacje fotowoltaiczne dla domu. Dzieje się tak, ponieważ rośnie stopień świadomości społeczeństwa, a działania proekologiczne stają się coraz ważniejsze w sferze publicznej, a pod tym względem panele słoneczne spisują się idealnie. Nie mniej ważne są kwestie finansowe. Nie trzeba bowiem dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby zrozumieć, że to nowoczesna technologia umożliwiająca samodzielną i całkowicie niezależną produkcję darmowej energii elektrycznej. To prosty i skuteczny sposób na walkę z ciągle podnoszonymi cenami prądu. Są jednak jeszcze inne argumenty, które powinny zachęcić Cię do montażu fotowoltaiki w Gdańsku.

Osoby decydujące się na założenie systemu fotowoltaicznego mogą starać się o państwowe dofinansowanie, które sprawi, że ostateczny koszt instalacji fotowoltaicznej będzie zdecydowanie mniejszy. Gorąco Cię do tego zachęcamy, ponieważ obecne ceny paneli słonecznych, po uwzględnieniu wsparcia w postaci dotacji, jawią się zdecydowanie atrakcyjniej. Jeśli więc zdecydujesz się na postawienie tej innowacyjnej konstrukcji na swoim dachu lub w ogrodzie, skorzystaj z usług naszej firmy. Z proponowanym wsparciem uzyskasz najkorzystniejsze dofinansowanie i otrzymasz profesjonalną pomoc na każdym etapie inwestycji.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne dla firm – oszczędzaj i rozwijaj swoją działalność

Oprócz profesjonalnego wsparcia skierowanego w stronę osób indywidualnych realizujemy również zdecydowanie bardziej zaawansowane projekty i stawiamy rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm. Na skorzystanie z naszych specjalistycznych usług decyduje się coraz więcej podmiotów, które pragną ograniczyć koszty zużycia prądu w swoich przedsiębiorstwach, a zaoszczędzone środki przeznaczać na rozwój prowadzonej działalności.

Pamiętaj, że fotowoltaika przeniesie maksymalne zyski jedynie wtedy, gdy panele słoneczne będą jakościowo zamontowane i w pełni wydajne. Dlatego szukając w Gdańsku wykonawcy, który zajmie się realizacją inwestycji, zdecyduj się na usługi Polenergia Fotowoltaika. Nasi doświadczeni projektanci i montażyści dobiorą dla Twojej firmy najlepsze rozwiązania, zastosują jedynie wysokogatunkowe ogniwa fotowoltaiczne dostępne w konkurencyjnych cenach i zapewnią kompleksową obsługę oraz specjalistyczne doradztwo na każdym etapie wdrożenia. Możesz liczyć na fachowe wsparcie od projektu, po montaż i podłączenie, skończywszy na pozyskaniu dotacji.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne warto zlecić właśnie nam?

W naszej firmie od lat montujemy panele fotowoltaiczne, zawsze zgodnie z oczekiwaniami współczesnych prosumentów. Doskonale wiemy, że osoby, które chcą zainwestować w instalację PV w swoim własnym domu lub obiekcie firmowym nie znają szczegółów ich pracy oraz zalet i wad, wynikających z ich zastosowania. Z tego względu w naszej firmie zawsze instalacje fotowoltaiczne są podstawową częścią działalności, a nasi fachowcy, niezależnie od etapu współpracy, bardzo chętnie pomogą we wszystkich kwestiach związanych z instalacją. Nie dzieje się to bez powodu.

Panele fotowoltaiczne nie mają dla nas żadnych tajemnic i dotyczy to zarówno ich konstrukcji, jak i sposobu montażu, podłączenia czy bieżącej eksploatacji. Za pomocą odnawialnych źródeł energii możesz wyposażyć cały swój dom w energię elektryczną o wartości dostosowanej do zapotrzebowania. Co to oznacza? Nie tylko pozytywny wpływ na środowisko, lecz także ogromne oszczędności wynikające z obniżenia ceny użytkowania budynku. Ponadto wiele osób docenia wzrost wartości nieruchomości, co jest ściśle powiązane z instalacją PV, a także wiele innych zalet istotnych zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych.

Panele fotowoltaiczne – jak wykorzystać generowaną energię?

Od lat nasze usługi kierujemy do najbardziej wymagających klientów, dla których nie istnieją żadne ustępstwa i półśrodki. To zasługa głównie wieloletniego doświadczenia, lecz także pełnego zrozumienia oczekiwań konsumentów. Każda instalacja fotowoltaiczna jest przez nas analizowana w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu klienci otrzymują spersonalizowany produkt na miarę ich oczekiwań.

Energię można wykorzystać na wiele różnych sposobów:

  • Zasilanie pompy ciepła – zastosowanie instalacji PV sprawia, że użytkowanie pomp ciepła przeznaczonych do ogrzewania całego gospodarstwa domowego lub tylko do podgrzewania wody jest w zasadzie zupełnie darmowe. A to sprawia, że instalacja fotowoltaiczna stanowi doskonały wybór dla osób, które chcą zmniejszyć koszty związane z eksploatacją najkosztowniejszych domowych urządzeń.
  • Do ładowania samochodów elektrycznych – energię z odnawialnych źródeł energii możesz wykorzystać także do ładowania swojego samochodu elektrycznego. Rosnące ceny prądu u dystrybutorów oraz wysokie koszty konwencjonalnego paliwa sprawiają, że wielu konsumentów poszukuje możliwości obniżenia kosztów związanych z jazdą samochodem. Auta elektryczne warto ładować prądem z instalacji PV – jest najtańszym ze wszystkich.
  • Do zasilania urządzeń domowych – największą popularnością cieszy się zasilanie energią domowych odbiorników prądu, w tym lodówek, pralek czy komputerów, lecz także urządzeń służących w celu biznesowym.

Montaż instalacji fotowoltaicznej – zawsze zgodnie z oczekiwaniami

W naszej firmie do montażu paneli wykorzystujemy sprawdzone i pewne urządzenia, dzięki którym stworzenie odpowiedniej instalacji nie jest zbyt dużym problemem, a już z całą pewnością jest bezpieczne. Konstrukcja wsporcza jest odporna na większość typowych warunków, a panele w zasadzie całkowicie zabezpieczone przed ich nadmiernym wyeksploatowaniem przez wiele kolejnych lat.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.