Fotowoltaika Tczew

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tczew

Fala podwyżek cen energii już teraz mocno daje się we znaki, jednak – jak przewidują eksperci – najbliższe lata mają być jeszcze trudniejsze pod tym kątem. W tej sytuacji wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Tczewa nie pozostaje biernymi, lecz podejmuje działania zaradcze. Skuteczną metodą pozwalającą na zapewnienie sobie oszczędności na energii przez wiele lat jest fotowoltaika, której montaż możesz zlecić naszej firmie.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tczew

Panele fotowoltaiczna – długotrwała recepta na tani prąd

Koszt elektryczności zależy od operatora i jest narzucony z góry wszystkim obywatelom, przedsiębiorstwom, instytucjom i organizacjom. To powoduje, że jedynym sposobem na ograniczenie wysokości rachunków za prąd staje się zmniejszenie jego użycia. Tylko jak to zrobić, skoro nawet zmiana oświetlenia i domowych sprzętów na energooszczędne niewiele pomaga? Odpowiedzią są instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i nieruchomości o innym przeznaczeniu. Ich montażem w Tczewie i pobliskich miejscowościach zajmuje się nasza firma.

W jaki sposób panele słoneczne przyczyniają się do obniżki rachunków za prąd? Wynika to z faktu, że produkują energię z bezpłatnego źródła – Słońca – którą następnie użytkownicy nieruchomości wykorzystują na własne potrzeby. W związku z tym zmniejsza się zużycie drogiego prądu z sieci. Ponieważ energia słoneczna jest darmowa i nie pochodzi od zewnętrznego dostawcy, nic za nią nie płacisz, w rezultacie czego koszt elektryczności ulega wyraźnego ograniczeniu. Jak dużemu? Zdarza się, że za sprawą ogniw fotowoltaicznych rachunki za prąd spadają nawet o 90%! Jednak aby móc liczyć na takie wyniki, trzeba zadbać o to, żeby fotowoltaika została zamontowana w profesjonalny, zgodny ze standardami sposób. Taką gwarancję daje Polenergia Fotowoltaika.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wybierz Polenergia Fotowoltaika i zyskaj pewność profesjonalnego montażu

Dlaczego możesz nam zaufać i zlecić założenie modułów na działce lub dachu budynku? M.in. z tego względu, że przez lata obecności na rynku wykonaliśmy setki systemów słonecznych. Zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych, instytucji, organizacji i klientów, którzy dysponują warunkami pozwalającymi na montaż i chcą go zlecić doświadczonym fachowcom. Ponieważ stosujemy rozwiązania najlepszych producentów i doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika, a wszystkie prace przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i technologii, możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Zakładamy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne o dowolnej mocy, w tym także ogromne farmy fotowoltaiczne składające się z wielu paneli słonecznych. Dobieramy ogniwa ściśle pod kątem danej nieruchomości oraz z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania na energii. Oddajemy do Twojej dyspozycji bezpiecznie i skutecznie połączone, działające w sposób bezawaryjny i niezawodne panele, które przez lata produkują z darmowego źródła prąd dla Twojego domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. Jeśli chcesz, pozyskamy także dofinansowanie – dotacje pozwolą na obniżenie ceny całej inwestycji, a przecież fotowoltaika w Pomorskiem, w tym także w Tczewie, jak również we wszystkich innych regionach Polski nie należy do najtańszych.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.