Fotowoltaika Tczew

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Tczew

Fala podwyżek cen energii już teraz mocno daje się we znaki, jednak – jak przewidują eksperci – najbliższe lata mają być jeszcze trudniejsze pod tym kątem. W tej sytuacji wielu mieszkańców i przedsiębiorców z Tczewa nie pozostaje biernymi, lecz podejmuje działania zaradcze. Skuteczną metodą pozwalającą na zapewnienie sobie oszczędności na energii przez wiele lat jest fotowoltaika, której montaż możesz zlecić naszej firmie.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Tczew

Panele fotowoltaiczna – długotrwała recepta na tani prąd

Koszt elektryczności zależy od operatora i jest narzucony z góry wszystkim obywatelom, przedsiębiorstwom, instytucjom i organizacjom. To powoduje, że jedynym sposobem na ograniczenie wysokości rachunków za prąd staje się zmniejszenie jego użycia. Tylko jak to zrobić, skoro nawet zmiana oświetlenia i domowych sprzętów na energooszczędne niewiele pomaga? Odpowiedzią są instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i nieruchomości o innym przeznaczeniu. Ich montażem w Tczewie i pobliskich miejscowościach zajmuje się nasza firma.

W jaki sposób panele słoneczne przyczyniają się do obniżki rachunków za prąd? Wynika to z faktu, że produkują energię z bezpłatnego źródła – Słońca – którą następnie użytkownicy nieruchomości wykorzystują na własne potrzeby. W związku z tym zmniejsza się zużycie drogiego prądu z sieci. Ponieważ energia słoneczna jest darmowa i nie pochodzi od zewnętrznego dostawcy, nic za nią nie płacisz, w rezultacie czego koszt elektryczności ulega wyraźnego ograniczeniu. Jak dużemu? Zdarza się, że za sprawą ogniw fotowoltaicznych rachunki za prąd spadają nawet o 90%! Jednak aby móc liczyć na takie wyniki, trzeba zadbać o to, żeby fotowoltaika została zamontowana w profesjonalny, zgodny ze standardami sposób. Taką gwarancję daje Polenergia Fotowoltaika.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wybierz Polenergia Fotowoltaika i zyskaj pewność profesjonalnego montażu

Dlaczego możesz nam zaufać i zlecić założenie modułów na działce lub dachu budynku? M.in. z tego względu, że przez lata obecności na rynku wykonaliśmy setki systemów słonecznych. Zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych, instytucji, organizacji i klientów, którzy dysponują warunkami pozwalającymi na montaż i chcą go zlecić doświadczonym fachowcom. Ponieważ stosujemy rozwiązania najlepszych producentów i doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika, a wszystkie prace przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznych narzędzi i technologii, możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Zakładamy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne o dowolnej mocy, w tym także ogromne farmy fotowoltaiczne składające się z wielu paneli słonecznych. Dobieramy ogniwa ściśle pod kątem danej nieruchomości oraz z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania na energii. Oddajemy do Twojej dyspozycji bezpiecznie i skutecznie połączone, działające w sposób bezawaryjny i niezawodne panele, które przez lata produkują z darmowego źródła prąd dla Twojego domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. Jeśli chcesz, pozyskamy także dofinansowanie – dotacje pozwolą na obniżenie ceny całej inwestycji, a przecież fotowoltaika w Pomorskiem, w tym także w Tczewie, jak również we wszystkich innych regionach Polski nie należy do najtańszych.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Wiele osób przed ostatecznym podjęciem inwestycji zastanawia się, czy panele fotowoltaiczne są trwałe. Jak się okazuje – mimo pozornie delikatnej budowy – są trwałe – i to zdecydowanie bardziej, niż można zakładać. Zewnętrzna, delikatna budowa wykonana ze szkła nie wydaje się zbyt trwała, lecz, jak się okazuje, pozory mogą mylić. Panele fotowoltaiczne z zewnątrz zostały co prawda pokryte szkłem – hartowanym i bardzo mocnym, lecz we wnętrzu znajduje się wiele warstw folii, która odpowiada za zwiększenie sztywności całego modułu oraz zmniejszenie ryzyka jego uszkodzenia w trakcie użytkowania. Duży wpływ na to, ile lat eksploatacji zapewnią instalacje fotowoltaiczne, ma oczywiście również kwestia montażu. Konstrukcje wsporcze wykonujemy z najwyższej klasy materiałów i surowców odpornych na częste zmiany temperatury, niepogodę oraz inne trudne warunki, z którymi muszą borykać się instalacje PV. W efekcie nasze panele słoneczne można uznać za mocne, trwałe i wysoce wydajne, a tym samym także za takie, które generują minimum ryzyka ich awarii.

Jak wykorzystać zieloną energię elektryczną?

Instalacja fotowoltaiczna otwiera przed każdym prosumentem mnóstwo nowych możliwości. Należy do nich przede wszystkim opcja wykorzystania energii w praktycznie każdym wybranym przez siebie celu. Energię elektryczną uzyskaną dzięki ścisłej współpracy falownika z ogniwami można z łatwością wykorzystać na wiele różnych sposób. Jakich? Jest ich bardzo wiele:

  • Zasilenie pojazdów e-mobility – samochody elektryczne oraz inne pojazdy zasilane energią elektryczną skumulowaną w akumulatorach jeszcze do niedawna były bardzo tanie w eksploatacji. Teraz jednak ze względu na wysoką cenę ich ładowanie z ogólnodostępnej sieci energetycznej traci na atrakcyjności. Z fotowoltaiką jest inaczej. Prąd uzyskany dzięki niej jest w zasadzie darmowy, przez co równie darmowe jest korzystanie z ekologicznego samochodu.
  • Pompy ciepła – odnawialne źródła energii sprawdzą się doskonale także jako sposób zasilenia pompy ciepła, która do swojej pracy wymaga wyłącznie dostępu do prądu oraz jednego z trzech OZE – ziemi, powietrza lub wody. Ich eksploatacja jest darmowa, jednak wymagana jest także energia elektryczna, ta niestety należy do bardzo kosztownych. Fotowoltaika sprawia, że zasilenie pompy ciepła jest w praktyce zupełnie darmowe, a w efekcie niezwykle opłacalne.
  • Odbiorniki domowe – odnawialne źródła energii to doskonały wybór także w przypadku zasilania domowych odbiorników, takich jak sprzęt AGD oraz RTV. Dzięki nim koszt ich użytkowania spada w zasadzie do zera.

Jak montujemy panele słoneczne?

Wszystkie panele montujemy zawsze ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich zgodność z wytycznymi inwestora. Zawsze przed rozpoczęciem prac nasza profesjonalna obsługa i zarazem także kadra specjalistów zadba o stworzenie rozwiązania na miarę, obliczając zapotrzebowanie energetyczne oraz wyliczając liczbę ogniw fotowoltaicznych. Później zajmiemy się projektowaniem – fundamentalnym elementem każdej instalacji – a w ostatecznym etapie montażem. W międzyczasie możemy również zająć się uzyskaniem dofinansowania/dotacji, a tym samym znacznym zmniejszeniem obciążenia finansowego dla inwestora.

W ostatecznym rozrachunku współpraca z naszą firmą się na trzech filarach:

  • Profesjonalizm – nasze działania są w pełni profesjonalne, nie uznajemy prowizorycznych rozwiązań oraz działań, które mogą w jakimkolwiek stopniu zagrozić domownikom. Dlatego też decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na cały proces zrealizowany wedle sztuki.
  • Pomoc – instalacja fotowoltaiczna to bardzo trudne zagadnienie, dlatego nasi pracownicy z przyjemnością pomogą na każdym etapie jej realizacji. Odpowiemy na trudne pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zapewnimy dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu PV.
  • Atrakcyjne warunki – mimo tak wielu zalet, w dalszym ciągu utrzymujemy korzystne warunki współpracy. Jest to możliwe dzięki wielu kontaktom na arenie międzynarodowej oraz dotychczasowym umowom, które obligują naszych dostawców do utrzymania optymalnej ceny poszczególnych podzespołów i urządzeń. Co ważne, ten stan nie może trwać wiecznie, dlatego zapraszamy niezdecydowanych do zawiązania współpracy już dziś.

Zadzwoń do nas lub napisz – przekażemy telefonicznie i mailowo wszelkie szczegóły współpracy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.