Fotowoltaika Kwidzyn

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kwidzyn

Znacząco niższe rachunki za prąd, pozytywny wpływ na środowisko naturalne czy zwrot z inwestycji w zaledwie kilka lat – to tylko część najważniejszych argumentów na rzecz instalacji fotowoltaicznej w Kwidzynie. Fotowoltaika podlega wielu dotacjom, a same panele słonecznie nie wymagają dodatkowej, kłopotliwej obsługi. Dowiedz się więcej i postaw na wiarygodnych instalatorów z czołowej firmy o ogólnopolskiej skali działalności!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kwidzyn

Kwidzyn stawia na instalacje fotowoltaiczne

Podobnie jak w innych rejonach kraju, fotowoltaika w Pomorskiem cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, skoro współczesne, dostępne w naszej ofercie panele słoneczne mają dużą wydajność i pozwalają wygenerować znaczne ilości energii po montażu na dachu budynku czy podłożu znajdującym się obok, w dogodnym, nasłonecznionym miejscu. 

Jeżeli wiesz, jak działa fotowoltaika, nie wahaj się i już dziś rozważ inwestycję, która przynosi owoce przez dziesiątki lat. Wyprodukowaną ze Słońca energię możesz zużywać na bieżąco, zgodnie ze swoimi potrzebami, a nadwyżki – odsprzedawać (zgodnie z nowym systemem rozliczeń obowiązującym od 1 kwietnia 2022 roku) lub przechowywać (w specjalnych magazynach). 

Ogniwa fotowoltaiczne są w pełni opłacalne w warunkach nasłonecznienia charakterystycznych dla klimatu w Polsce i na Pomorzu. Kwidzyn jest miastem, w którym bez problemu otrzymasz dofinansowanie w ramach jednego z kilku programów dotacji na panele słoneczne. Ogniwa solarne z jednej strony obniżają rachunki za prąd, a z drugiej wspierają środowisko naturalne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Kwidzynie

Nasza firma wykonuje zarówno instalacje fotowoltaiczne dla domu, jak i firm. W obu przypadkach możesz liczyć na w pełni spersonalizowany projekt, który ściśle odpowiada uwarunkowaniom wybranego budynku i jego zapotrzebowaniu na energię. Udzielamy bezpłatnych konsultacji dotyczących fotowoltaiki w Kwidzynie, m.in. na temat dotacji i dofinansowań oraz kosztów instalacji czy formalności do wypełnienia.

Udzielamy 25-letniej gwarancji i pełnego wsparcia serwisowego. Za montaż odpowiadają sprawdzeni fachowcy – doświadczeni, wykwalifikowani oraz bardzo precyzyjni. Dzięki temu instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych budynków są prawidłowo osadzone, mogą działać wydajnie, bezpiecznie i stabilnie. Zapewniamy dostęp do najlepszych paneli słonecznych, falowników czy elementów konstrukcyjnych na rynku. Wiemy, że inwestycja jest wymagająca, dlatego pomagamy w uzyskaniu dotacji i proponujemy ciekawe formy finansowania, co przyznają dotychczasowi klienci z całej Polski.

Poznaj cenę paneli słonecznych w Kwidzynie i bezpłatnie skonsultuj wszystkie pytania czy wątpliwości z naszymi pracownikami. Jako Polenergia Fotowoltaika zawsze staramy się być o krok przed konkurencją – zarówno jeśli chodzi o dostosowanie oferty do aktualnych przepisów czy sytuacji rynkowej, jak i rzetelność w obsłudze na każdym etapie współpracy. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na lata, które równie dobrze sprawdzają się w domach jednorodzinnych, budynkach firmowych czy gospodarstwach rolnych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.