Fotowoltaika Słupsk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Słupsk

Przewidywania analityków i realia rynkowe nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że ceny prądu w najbliższych latach będą tylko rosnąć. Nie chcesz, żeby z impetem uderzyły również w Twój budżet domowy czy firmowy? W takim razie postaw na rozwiązania, które zapobiegają podwyżkom, a należą do nich panele fotowoltaiczne. Ich montaż w Słupsku i okolicznych miejscowościach możesz zlecić Polenergia Fotowoltaika.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Słupsk

Zleć montaż fotowoltaiki specjalistom z doświadczeniem

Boom na instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw czy budynków użyteczności publicznej jest faktem. Polacy rozumieją, jakie korzyści przynoszą panele słoneczne i zdają sobie sprawę, że stanowią one najlepsze lekarstwo na szybko rosnące ceny energii elektrycznej. Wystarczy podstawowa wiedza na temat tego, jak działa fotowoltaika, żeby mieć świadomość, że moduły to opłacalne rozwiązanie. Powód jest prosty: dzięki nim Twój budynek samoistnie, bez Twojego udziału produkuje prąd ze Słońca, więc zużywasz znacznie mniej energii z sieci, której koszt wzrasta z roku na rok. Efekt? Rachunki za elektryczność niższe nawet o 90%! 

Tak duże korzyści finansowe, jakie zapewniają instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych czy budynków publicznych, są zdecydowanie zachęcające. A do tego dochodzą przecież jeszcze zyski w wymiarze ekologicznym, ponieważ ogniwa słoneczne stanowią przyjazne środowisku źródło energii. Trzeba jednak pamiętać, że fotowoltaika zarówno na dachu, jak i gruncie tworzy skomplikowany system, którego projekt i montaż wymaga specjalistycznych kompetencji. Jeśli szukasz firmy działającej w Słupsku i okolicach zajmującej się zakładaniem modułów słonecznych, znajdujesz się we właściwym miejscu!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Darmowy prąd ze Słońca dzięki fotowoltaice

Krok po kroku wykonujemy całą instalację na Twoje zlecenie, dlatego niczym więcej się nie martwisz. Nawiązując z nami współpracę, masz pewność, że wszystkie prace związane z założeniem ogniw fotowoltaicznych zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny. Działamy precyzyjnie, ale możliwie szybko, aby w jak najkrótszym czasie udostępnić cały system do użytkowania. Tworzymy go w taki sposób, żeby zapewniał możliwie jak największy uzysk energii. W tym celu najpierw wykonujemy indywidualny projekt, w którym znajdują się najważniejsze parametry i założenia inwestycji, a następnie go realizujemy.

Specjalizujemy się w kompleksowym montażu paneli słonecznych, ale nasze usługi obejmują również pozyskiwanie dotacji. Jeżeli planujesz wyposażyć swoją nieruchomość w małe czy duże zestawy fotowoltaiczne, możesz sięgnąć po dofinansowanie, a naszym zadaniem jest pomóc Ci w jego otrzymaniu. W tym celu przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki formalne – zajmujemy się wypełnianiem wniosków, dostarczaniem wymaganych dokumentów i pilnowaniem prawidłowego przebiegu procedur. Dzięki dotacjom fotowoltaika w Pomorskiem, w tym także w Słupsku, jest znacznie tańsza. Jeżeli chcesz zlecić jej wykonanie na dachu Twojego budynku czy na gruncie na działce, w naszym zespole znajdziesz pełne oparcie!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – inwestycja w przyszłość

Instalacja fotowoltaiczna to coraz częstsze rozwiązanie wśród prywatnych osób, które chcą zmniejszyć koszt utrzymania swojego domu. Rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że coraz ciężej jest zaplanować domowy budżet na kilka lat i nie obawiać się nagłych zmian taryf. Tak naprawdę nie da się przewidzieć cen. Panele fotowoltaiczne korzystają z odnawialnych źródeł energii, dlatego produkcja energii elektrycznej za ich pomocą jest w zasadzie darmowa i nieograniczona. Tym samym darmowe może się również stać korzystanie z pompy ciepła, pod warunkiem że zainwestujesz w magazyny energii, które będą w stanie ją zasilić także nocą, kiedy panele fotowoltaiczne nie działają. Należy pamiętać, że urządzenie to pobiera bardzo dużo energii i stanowi w większości gospodarstw domowych najbardziej prądożerną maszynę, której użytkowanie jest doskonale widoczne w rachunkach za prąd.

Instalacje fotowoltaiczne – opłacalne w domu i w firmie

Z usług naszej firmy Polenergia mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać nam wszystkie informacje pomocne w procesie projektowania instalacji, w tym zapotrzebowanie energetyczne, kształt działki, usytuowanie domu oraz strony świata. Nasi fachowcy z chęcią pomogą na każdym etapie i udzielą wielu interesujących informacji na temat poszczególnych działań. Instalacje PV stają się coraz bardziej opłacalne, a wynika to w głównej mierze z rosnących cen prądu. W domu energię uzyskaną za pomocą paneli słonecznych można wykorzystać do zasilania domowych odbiorników, podczas gdy w firmie można nią zasilać np. maszyny, narzędzia ręczne, oświetlenie czy zakładową klimatyzację. Bardzo często prąd stanowi podstawowy czynnik windujący cenę produktu lub usługi – obniżając jego koszt, Twoja firma może stać się bardziej konkurencyjna na rynku.

Instalacja fotowoltaiczna – bądź eko!

Instalacje PV są doskonałym wyborem dla ludzi, którzy chcą nie tylko obniżyć koszt miesięcznych rachunków za prąd, lecz także w jakimś stopniu zmniejszyć swój udział w pogorszeniu stanu całej planety. Używanie prądu wyprodukowanego przez spalanie węgla należy do bardzo destrukcyjnych działań, dlatego wiele krajów przekształca standardowe elektrownie w elektrownie wiatrowe, które są w zasadzie całkowicie bezemisyjne. Skontaktuj się z nami już dziś – chętnie pomożemy w każdym zagadnieniu dotyczącym instalacji PV, odpowiemy na pytania natury prawnej i technicznej, a także pomożemy w uzyskaniu dofinansowania na atrakcyjnych warunkach.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.